Apie mus

keletas žodžių

Apie skaitmena.lt

Skaitmena.lt jums gali pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos, apklijavimo ir spaudos užbaigimo darbų paslaugas. Visą spaudos gamybą atliekame patys, todėl ji yra pagaminama itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusavio bendradarbiavimas – partnerystė paremta ne užsakymų „pateikimu ir įvykdymų”, o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

Viskas vienoje vietoje

Skaitmena grupė

iPRINT, autoPRINT, interdeko yra Skaitmenos grupės prekės ženklai. Turime daugiau negu 12 metų patirtį dirbant su spaudos ir reklamos gamyba. Kiekvienas prekės ženklas yra dedikuotas savo sričiai. iPRINT gamina įvairią spaudos ir reklamos produkciją, autoPRINT apklijuoja automobilius ir įvairias transporto priemones, interdeko.lt užsiima sienų dekoracijų gamyba ir interjero apklijavimu.

autoprint
iprint
interdeko
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top