Kalendoriai

Galime pagaminti kalendorius su jūsų nuotraukomis. Atsiuntus savo norimas nuotraukas pagaminsime individualius kalendorius, kurie bus puiki dovana jūsų draugams, kolegoms ar giminaičiams.

Stalinis kalendorius

Kalendorių specifikacijos

Galime pagaminti įvairių tipų kalendorius, tai puiki dovana verslo partneriams, kolegoms, draugams ar giminėms. Juos pristatysime visoje Lietuvoje. 

Kalendorius su nuotraukomis

Kalendoriai su nuotraukomis

Kalendoriai puikiai tinkantys dovanoms ar namų interjerui papuošti. Tai dažniausiai individualiai užsakomi kalendoriai su asmeninėmis gyvenimo akimirkomis.

Trijų dalių kalendorius

Sieniniai kalendoriai

Sieniniai kalendoriai būna trijų arba vienos dalies. Tai pats populiariausias kalendorių tipas, kuri išvysite visur. Šiuos kalendorius dažniausiai užsako įmonės.

Stalinis kalendorius

Staliniai kalendoriai

Vienas populiariausių ir turbūt dažniausiai naudojamų kalendorių tipų. Šių kalendorių pagalba galima lengvai pasižymėti datas, jie visada po ranka.

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Kalendorių gamyba ir spausdinimas

Kalendorius yra skaitmeninės spaudos produktas, todėl jis yra spausdinamas su Xerox Versant skaitmeniniu spausdintuvu. Atspausdinus nuotraukų kalendorius jų viršuje yra išmušama ovalios formos lankas. Šis lankas yra būtinas kalendorių pakabinimui. Vėliau kalendorius yra segamas su spirale ir uždedamas kalendorių pakabinimas.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Kalendorių D.U.K

Kyla klausimų dėl kalendorių gamybos? Galbūt atsakymus rasite čia.

Mes galime apgaminti įvarių tipų kalendorius (stalinius, sieninius vienos dalies, sieninius trijų dalių, sieninius nuotraukų kalendorius A4 ir A3 formato)

MŪSŲ DARBAI

Kalendorių galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top