Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai yra puikus būdas reklamuoti savo verslą ar produktus. Jie gali būti naudojami įvairiose vietose, pvz., parduotuvėse, prekybos centruose, konferencijose ir kitose renginiuose. Mes siūlome įvairius reklaminius stendus, kurie atitiks jūsų poreikius ir biudžetą. Mūsų stendai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra lengvai montuojami. Jei ieškote reklaminio stendo, kuris padėtų jums pasiekti daugiau klientų, kreipkitės į mus!

Aplankalai gali būti laminuojami matiniu, blizgiu arba soft touch laminatu, puošiami aukso arba sidabro folija, UV laku. Spausdinami ant stooresnio popieriaus arba kartono.

Priklausomai nuo aplanko tipo, priklauso ir gamybos terminas. Jeigu aplankas standartinis, tada dažnu atveju gamyba truks 2-5 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Reklaminiai stendai gali būti įvairių medžiagų, dydžio ir sudėtingumo, todėl jų kainą nežinant panaudojimo įvertinti labai sunku. Paprasti vienos kojos reklaminiai stendai dažniausiai kainuoja nuo 15€/vnt.

Reklaminių stendų gamyba

Mes gaminame reklaminius stendus iš įvairių medžiagų, pvz., aliuminio, plastiko, organinio stiklo, tento ar specialių roll-up mechanizmų. Taip pat galime pagaminti reklaminius stendus pagal jūsų individualius poreikius.

Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas ir gamybos metodus, kad užtikrintume, jog mūsų reklaminiai stendai yra tvirti ir patvarūs. Taip pat siūlome įvairius dizainus ir spalvas, kad galėtumėte pasirinkti stendą, kuris atitiks jūsų poreikius ir biudžetą.

Reklaminių stendų medžiagos

Medžiagos stendų gamyboje priklauso nuo užsakomo stendo. Jeigu norite mobilaus stendo, jį gaminame iš specialaus roll-up stendo mechanizmo ir specialios nepermatomos medžiagos. Informaciniai stendai yra spausdinami ant įvairių kietų, plokščių medžiagų, kurias galime išpjaustyti pagal jūsų norimą formą. Prekybiniai stendai dažniausiai gaminami iš kartono ir vėliau yra klijuojami.

Reklaminių stendų formatai

Tik mobilūs reklaminiai stendai turi nustatytus formatus, kitų stendų formatai priklauso nuo jūsų turimo reklamos ploto arba nuo jūsų idėjos.

Mobilūs reklaminiai stendai

Roll-up stendai skirti lengvai ir greitai reklamai.

Informaciniai stendai

Montuojamos lentelės skirtos reklamai ar informacijai pateikti.

Prekybiniai stendai

Stendai skirti produktams ar prekėms sudėti,

Stendų gamybos procesas

Stendo projektavimas ir maketavimas

Reklaminio stendo maketo kūrimas yra svarbus procesas. Jis nulemia stendo ar naudojamas stendas jums atsipirks. Mes galime sukurti ne tik stendo dizainą, bet ir įdomesnį projektą. Kuriant stendo maketą svarbu atsižvelgti į tikslą ir auditoriją, kad pritrauktumėte tinkamą dėmesį.

Stendo spausdinimas

Paruoštą maketą galime perkelti ant tam pasirinktos medžiagos. Mes galime spausdinti ant PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo ir daug kitų medžiagų. Spausdiname naudodami HP Latex spausdintuvą, kuris yra aplinkai draugiškas, jo rašalas yra laikomas ekologišku.

Stendo frezavimas

Turime pažangią įrangą, todėl frezavimą atliekame skaitmeniniu būdu. Galime pagaminti įvairių formų reklaminį stendą, svarbiausia tik gera idėja.

Stendų galerija
Dažniausiai užduodami klausimai apie stendų gamybą

Dažniausiai stendus pagaminame per 2-3 darbo dienas, bet tikslų laiką sužinosite susisiekus su mūsų komanda. Stendų gamyba priklauso

Stendus galite užsisakyti parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Stendų kaina gali svyruoti nuo kelių eurų iki kelių šimtų. Tai plataus spektro produktas, kuris gali būti įvairių dydžių, formų ir t.t.

Užsisakykite stendus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top