A2 formatas

A2 popieriaus formatas yra didesnis už A3 ir A4 popieriaus formatus ir yra dalis ISO 216 standarto, kuris apibrėžia tarptautinius popieriaus dydžius. Šis popieriaus formatas dažniausiai naudojamas spausdinimui, piešimui, techniniams brėžiniams ir didesniems plakatams. Šis formatas yra priskiriamas prie plačiūjų foramtų, dažniausiai spausdinami ruloninės spaudos principu. Jis atitinka du A3 formatus arba puse A1 formato. A2 formato plotas yra 0,25 kvadratinio metro. Jo matmenys yra šie:

  • Milimetrais: 420 mm x 594 mm
  • Centimetrais: 42 cm x 59,4 cm
  • Coliais: 16,5 in x 23,4 in
A2 formatas

A2 formato panaudojimas

Šis formatas dažniausiai spausdinamas ant plačiaformačių, ruloninių spausdintuvų. Jo spausdinimo laikas trunka ilgiau, bet jo pagalba galime pateikti daugiau detalesnės informacijos, taip pat kadangi galime spausdinti didesnį vaizdą, jis matomas iš toliau, todėl tai puikus formatas plakatams. Taip pat šį formatą labai mėgta tokie produktai, kaip brėžiniai, reklaminiai stendai, informacinės lentelės, lipdukai.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

A2 formato D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus popieriaus lapų formatams

Šio formato dydis yra 420 mm x 594 mm, centimetrais 42×59,4cm. Jeigu ruošiate spausdinimo failą ant kurio spauda (fonas) turi būti iki pat kraštų, tada nepamirškite uždėti 2mm užlaidas. 

Šis formatas yra labai populiarus tarp didžiūjų formatų. Dažniausiai jis naudojamas gaminant plakatus.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top