Spauda ant daugiasluoksnės kartono plokštė

Tai labai dažnai naudojamas kartonas, kuris puikiai pakeičia plastiką ar kitas panašias medžiagas. Vidinė šio kartono plokštės dalis yra sudaryta iš reljefinio popieriaus, o išorė laminuota kreidiniu baltu popieriumi. Tai tvirta ir standi medžiaga, kuri turi puikias spaudos savybes, yra visiškai perdirbamas. Šis kartonas puikiai tinka reklamos gamybai, POP ir POS stendams.

Play Video

Apie daugiasluoksnio kartono lakštus

Įvairios formos greitai ir kokybiškai
Daugiasluoksnio kartono frezavimas (pjaustymas)

Šią medžiagą galime frezuoti (pjaustyti) skaitmeniniu būdu, todėl galutinis vaizdas bus ypač tikslios formos. Apribojimų neturime (nebent medžiagos dydis), todėl galime pagaminti net ir kelis vienetus reklaminių stendų ar stovų, išpjaustyti raides, žmogaus kūno formą ar išpjaustyti įvairias detales iš kurių surinktume jūsų norimą produktą.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant daugiasluoksnio kartono D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant daugiasluoknsio kartono ir kitų panašių medžiagų.

Taip, mes galime pagaminti 10 vnt. dėžučių ant gofro kartono su spauda.

Taip, savo gaminius mes siunčiame į visus Lietuvos miestus.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant daugiasluoksnio kartono galerija
Apie spausdinimą ant daugiasluoksnio kartono

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

Spausdinant ant daugiasluoksnio kartono galime naudoti 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant įvairių spalvų ir storių daugiasluoksnio kartono. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

Daugiasluoksnis kartonas yra tvarus, o HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima vadinti ekologiška. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda ant daugiasluoksnio kartono

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top