Dėžučių gamyba

Dėžutės yra skirtos įvairių produktų, tokių kaip maisto, prekių ar kitų daiktų, saugojimui, transportavimui ir prekybai. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, bet dažniausiai gaminamos iš kartono, gali būti skirtingų dydžių ir formų. Jų maketas ir techniniai sprendimai gali skirtis priklausomai nuo to, kokie produktai bus laikomi jose. Produktų dėžutės dažnai naudojamos, kad produktas būtų geriau apsaugotas, suteiktų prabangesnį įvaizdį.

Standartiškai beveik visos dėžutės yra laminuojamos blizgiu arba matiniu laminatu. papildomai dėžutės gali būti puošiamos UV laku, aukso sidabro folija arba įspaudais.

Dažniausiai dėžutes pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dėžučių gamybos kaina priklauso nuo kiekio, pasirinkto dėžutės tipo ir formato. Dažniausiai ji svyruoja nuo 0,5€ už vnt. iki 2€ už vnt.

Dėžučių spausdinimas

Dėžutės ir pakuotės gamybos precesas nesiskiria. Jos spausdinamos pagal paruoštą maketą. Jų spalvingumas yra, kaip ir kiekvieno kito lapinės spaudos produkto, naudojame CMYK spalvų paletę. Norint papildomų spalvų ir prabangos, naudojame UV laką, aukso ir sidabro foliją. Atspausdintiems lapams yra atliekami pradiniai užbaigimo darbai, pavyzdžiui lapai yra laminuojami, dedama aukso arba sidabro folija. Atlikus šiuos užbaigimo darbus, naudojant specialią kirtimo formą, lapai yra iškertami. Tokiu būdu yra gaunama dėžutės išklotinė. Atitinkamai nuo dėžutės tipo jos yra suneriamos arba klijuojamos ir lankstomos.

Koks dėžučių popierius?

Mūsų gaminamos dėžutės dažniausiai spausdinamos ant kartono arba popieriaus. Geriausia rinktis pagal pakuojamą produktą. Laminuojamos dėžutės suteikia papildomo tvirtumo ir pagerina išvaizdą.

Dėžučių formatas

Dėžutės neturi nustatyto formato, jas turite pasirinkti pagal savo produkto dydį.

Dėžutė su dangteliu

Dėžutė susidaro iš 2 dalių – dangtelio ir pagrindo. 

1 taško klijavimo dėžutė

Dėžutė turi 1 klijavimo tašką šone, viršus ir apačia atsidaro.

3 taškų klijavimo dėžutė

Dėžutė turi 3 klijavimo taškus, atsidaro tik iš viršaus.

Surenkama dėžutė

Greito uždarymo dėžutės, nenaudojamos klijavimo medžiagos.

Dėžučių galerija

Užsisakykite dėžutes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top