Lipnių etikečių gamyba​

Skaitmenos svetainėje galite užsisakyti lipnių etikečių gamybos paslaugą. Mes spausdiname, gaminame, maketuojame lipnias etiketes. Lipnių etikečių gamyba trunka nuo 1 iki 4 darbo dienų, esant didesniam užimtumui gamybos terminai gali kisti. Tariantis dėl lipnių etikečių gamybos, mūsų vadybininkas informuos apie užimtumą ir pasakys, kada galima tikėtis pagaminto produkto. Susisiekite ir mes pagaminsime jūsų lipnias etiketes.

Lipnių etikečių kaina

Kiekis Etiketės kaina/m²
1 m² nuo 17€
3 m² nuo 13€
5 m² nuo 10,2€
10 m² nuo 8,2€
15 m² nuo 7,5€
20 m² nuo 7,25€
25 m² nuo 7€
30 m² nuo 6,9€

Lipnių etikečių spausdinimas

Prieš pradedant lipnių etikečių spausdinimą turite pasiruošti savo etiketės maketą. Ruošiant maketą reikia pasirinkti jos formą ir spalvingumą. Medžiagos tiesiogiai nepriklauso nuo maketavimo, todėl jas galima pasirinkti prieš pat spausdinimo etapą.

Ant kokių plėvelių spausdiname etiketes?

Lipnias etiketes spausdiname ant įvairių tipų plėvelių. Dažniausiai pasirenkamos yra PVC lipnios plėvelės, kurios gali būti skaidrios, blizgios arba matinės. Dirbame šioje srityje ilgai, todėl rekomenduojame rinktis blizgias plėveles, jos mažiau teplios, todėl jūsų produktas gali ilgiau išlikti patrauklesni. Kitų žymių skirtumų nėra, todėl jeigu nebijote, kad etiketė išsiteps, taikykite medžiagą prie savo lipnios etiketes maketo. Išsirinkus plėvelę, galime pradėti etikečių spausdinimą.

Etikečių spausdinimo formatai

Lipnios etiketės neturi išryškinto formato, naudokitės savo fantazija ir sukurkite formatą, kuris pritrauks daugiausiai klientų. Formatas yra vienas pagrindinių dalykų, kuris lemia spausdinimo kainą.

Lipnių etikečių spalvingumas

Turime aukštos kokybės įrangą, todėl lipnias etiketes galime spausdinti 4 būdais:

CMYK – lipdukai spausdinami įprastomis 4 spalvomis, plėvelė prideda ketvirtą spalvą. Šiuo būdu galime spausdinti ant šviesesnių atspalvių plėvelių.

CMYKLMLC – šiuo būdų spausdinami aukštesnės kokybės lipdukai, dažniausiai naudojami interjere arba norint išgauti daugiau spalvų, vaizdą padaryti kokybiškesniu.

CMYKLMLC + W – tai aukščiau pateiktas spausdinimo būdas su papildoma balta spalva. Šiuo būdų galime spausdinti ant įvairių tamsių ar net juodos spalvos paviršių išgaudami ryškias spalvas.

W – tai spausdinimas su balta spalva, galime spausdinti ant įvairių skaidrių arba tamsos spalvos plėvelių.

Lipnios etiketės rulonėliuose

Didesni kiekiai lipdukų suvynioti ant rulonėlių.

Popierinės, PP lipnios etiketės

Galime pagaminti popierines etiketes.

Įprastos lipnios etiketės

Gaminame lipnias etiketes ant įprastos matinės, blizgios ar skaidrios plėvelės.

Lipnių etikečių gamybos procesas

Play Video about lipnios etiketes
Etikečių maketavimas

Etikečių maketavimas yra labai svarbus procesas, nes dažnai etiketė nulemia ar produktas bus nupirktas. Prieš pradedant maketuoti etikete turite žinoti tikslius gaminio išmatavimus, visada rekomenduojame padaryti testinį spausdinimą.

Lipnių etikečių spausdinimas

Etiketes galime spausdinti skirtingomis spaudos mašinomis. Kuriuo spausdintuvu bus spausdinamos lipnios etiketės priklauso nuo jūsų idėjos, Spausdinami su HP Latex spausdintuvu etiketės gali turėti spausdintą baltą spalvą, jos turės papildomą apsaugini sluoksnį, kuris etiketę apsaugos nuo smulkių įbrėžimų, taip pat šio spausdintuvo rašalas yra draugiškas aplinkai, spauda su eco solvent spausdintuvu yra pigesnė, bet ji neturi prieš tai išvardintų savybių. Taip pat etiketes galime spausdinti su skaitmeniniu lapinės spaudos spausdintuvu.

Etikečių ploteriavimas

Etiketes ploteriuojame/pjaustome skaitmeniniu būdų, todėl jos gali būti įvairių formų.

Lipnių etikečių galerija
Dažniausiai užduodami klausimai apie lipnių etikečių gamybą

Lipnių etikečių gamyba priklauso nuo užsakymo kiekio ir naudojamų medžiagų. Dažniausiai etiketes pagaminame per 2-3 darbo dienas, bet tikslų laiką sužinosite susisiekus su mūsų komanda.

Lipnias etiketes galite užsisakyti parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Etikečių kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant etiketės tipą, dydį, spausdinimo kiekį. Tikslią kainą jums pasakys vadybininkas užpildžius apačioje esančią užklausą.

Galite rinktis įprastą baltą matinę arba blizgę plėvelę, taip pat skaidrią matinę arba blizgią. Šios plėvelės yra dažniausiai naudojamos. Taip pat galite rinktis iš didelio spalvotų plėvelių katalogo, kurios taip pat yra matinės arba blizgios. Galime spausdinti ant fluorescencinių, chromo ar metalizuotų plėvelių. Plėvelių pasirinkimas yra toks didelis, kad jos dažniausiai pasirenkamos tik išryškinus idėją.

Užsisakykite lipnias etiketes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top