Lipnių etikečių gamyba​

Skaitmenos svetainėje galite užsisakyti lipnių etikečių gamybos paslaugą. Mes spausdiname, gaminame, maketuojame lipnias etiketes. Lipnių etikečių gamyba trunka nuo 1 iki 4 darbo dienų, esant didesniam užimtumui gamybos terminai gali kisti. Tariantis dėl lipnių etikečių gamybos, mūsų vadybininkas informuos apie užimtumą ir pasakys, kada galima tikėtis pagaminto produkto. Susisiekite ir mes pagaminsime jūsų lipnias etiketes.

Lipnių etikečių spausdinimas

Prieš pradedant lipnių etikečių spausdinimą turite pasiruošti savo etiketės maketą. Ruošiant maketą reikia pasirinkti jos formą ir spalvingumą. Medžiagos tiesiogiai nepriklauso nuo maketavimo, todėl jas galima pasirinkti prieš pat spausdinimo etapą.

Ant kokių plėvelių spausdiname etiketes?

Lipnias etiketes spausdiname ant įvairių tipų plėvelių. Dažniausiai pasirenkamos yra PVC lipnios plėvelės, kurios gali būti skaidrios, blizgios arba matinės. Dirbame šioje srityje ilgai, todėl rekomenduojame rinktis blizgias plėveles, jos mažiau teplios, todėl jūsų produktas gali ilgiau išlikti patrauklesni. Kitų žymių skirtumų nėra, todėl jeigu nebijote, kad etiketė išsiteps, taikykite medžiagą prie savo lipnios etiketes maketo. Išsirinkus plėvelę, galime pradėti etikečių spausdinimą.

Etikečių spausdinimo formatai

Lipnios etiketės neturi išryškinto formato, naudokitės savo fantazija ir sukurkite formatą, kuris pritrauks daugiausiai klientų. Formatas yra vienas pagrindinių dalykų, kuris lemia spausdinimo kainą.

Lipnių etikečių spalvingumas

Turime aukštos kokybės įrangą, todėl lipnias etiketes galime spausdinti 4 būdais:

CMYK – lipdukai spausdinami įprastomis 4 spalvomis, plėvelė prideda ketvirtą spalvą. Šiuo būdu galime spausdinti ant šviesesnių atspalvių plėvelių.

CMYKLMLC – šiuo būdų spausdinami aukštesnės kokybės lipdukai, dažniausiai naudojami interjere arba norint išgauti daugiau spalvų, vaizdą padaryti kokybiškesniu.

CMYKLMLC + W – tai aukščiau pateiktas spausdinimo būdas su papildoma balta spalva. Šiuo būdų galime spausdinti ant įvairių tamsių ar net juodos spalvos paviršių išgaudami ryškias spalvas.

W – tai spausdinimas su balta spalva, galime spausdinti ant įvairių skaidrių arba tamsos spalvos plėvelių.

Lipnios etiketės rulonėliuose

Didesni kiekiai lipdukų suvynioti ant rulonėlių.

Popierinės, PP lipnios etiketės

Galime pagaminti popierines etiketes.

Įprastos lipnios etiketės

Gaminame lipnias etiketes ant įprastos matinės, blizgios ar skaidrios plėvelės.

Lipnios etiketės

Lipdukas ant gėlių
Lipdukas

Lipnios etiketės yra puikus būdas pridėti jūsų prekėms ar paslaugoms asmeninį prisilietimą. Jie gali būti naudojami įvairiems tikslams, pvz., produktų identifikavimui, kainų ženklinimui ir reklamai. Mes siūlome platų lipnių etikečių pasirinkimą, kad atitiktų jūsų poreikius. 

Užsisakykite savo lipnias etiketes šiandien ir pamatykite, kaip jos gali padėti jums išskirti savo prekes ar paslaugas iš kitų.

Lipnių etikečių galerija
D. U. K apie lipnių etikečių gamybą

Lipnių etikečių gamyba priklauso nuo užsakymo kiekio ir naudojamų medžiagų. Dažniausiai etiketes pagaminame per 2-3 darbo dienas, bet tikslų laiką sužinosite susisiekus su mūsų komanda.

Lipdukus galite užsisakyti parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Lipduko kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant lipduko tipą, dydį, spaudinimo kiekį. Paprastai lipdukai yra pigesni nei kiti reklamos būdai, pvz., plakatai.

Galite rinktis įprastą baltą matinę arba blizgę plėvelę, taip pat skaidrią matinę arba blizgią. Šios plėvelės yra dažniausiai naudojamos. Taip pat galite rinktis iš didelio spalvotų plėvelių katalogo, kurios taip pat yra matinės arba blizgios. Galime spausdinti ant fluorescencinių, chromo ar metalizuotų plėvelių. Plėvelių pasirinkimas yra toks didelis, kad jos dažniausiai pasirenkamos tik išryškinus idėją.

Užsisakykite lipnias etiketes

Užpildykite greitą užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top