Firminiai maišeliai​

Firminiai maišeliai yra popieriniai arba plastikiniai maišeliai, ant kurių yra įmonės logotipas ar kita reklaminė informacija. Jie dažniausiai naudojami kaip patraukli reklamos priemonė, siekiant pritraukti dėmesį į įmonę ar produktą. Firminiai maišeliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip plastikas, popierius ar medvilnė, ir gali būti naudojami įvairiais tikslais. Jie dažnai naudojami kaip reklamos priemonės parduotuvėse ar kitose viešosiose vietose, taip pat kaip dovanų maišeliai ar kaip dalyvavimo prizų maišeliai renginiuose ar varžybose. Firminiai maišeliai gali būti spausdinami su įmonės logotipu ar kitomis reklaminėmis žinutėmis, siekiant padidinti įmonės žinomumą ir pritraukti dėmesį į jos produktus ar paslaugas.

Maišelių gamyba ir spausdinimas​

Kadangi gaminame trijų tipų maišelius, jų gamyba, taip pat skiriasi. Dažniausiai gaminame popierinius dovanų maišelius, todėl apie jų gamyba papasakosime. Dažniausiai maišeliai yra spausdinami ant didelio formato lapų ir tada dedami į kirtimo mašiną. Iškirstus maišelius mūsų darbuotojas deda į klijavimo stakles, kuriose yra suklijuojamos reikiamos kraštinės. Suklijuotas maišelis įgauna savo galutinę formą. Kiekviename maišelyje yra įdedamos rankenos, priklausomai pagal kliento norus ir tada pakuojami į dėžes.

Kokie gali būti firminiai mašeliai?

Maišeliams gaminti yra naudojama CMYK spalvų paletė, taip pat gali būti naudojama balta spalva. Popieriniai dovanų maišeliai gali būti dekoruojami su aukso ar sidabro folija, tokiu būdų išgaunami dar įvairesni atspalviai.

Firminių maišelių galerija

Užsisakykite firminių maišelių

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top