Firminiai maišeliai

Firminiai maišeliai yra popieriniai arba plastikiniai maišeliai, ant kurių yra įmonės logotipas ar kita reklaminė informacija. Jie dažniausiai naudojami kaip patraukli reklamos priemonė, siekiant pritraukti dėmesį į įmonę ar produktą. Firminiai maišeliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip plastikas, popierius ar medvilnė, ir gali būti naudojami įvairiais tikslais. Jie dažnai naudojami kaip reklamos priemonės parduotuvėse ar kitose viešosiose vietose, taip pat kaip dovanų maišeliai ar kaip dalyvavimo prizų maišeliai renginiuose ar varžybose. Firminiai maišeliai gali būti spausdinami su įmonės logotipu ar kitomis reklaminėmis žinutėmis, siekiant padidinti įmonės žinomumą ir pritraukti dėmesį į jos produktus ar paslaugas.

Popierinis dovanų maišelis

Firminių maišelių specifikacijos

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Maišelių gamyba ir spausdinimas

Kadangi gaminame trijų tipų maišelius, jų gamyba, taip pat skiriasi. Dažniausiai gaminame popierinius dovanų maišelius, todėl apie jų gamyba papasakosime. Dažniausiai maišeliai yra spausdinami ant didelio formato lapų ir tada dedami į kirtimo mašiną. Iškirstus maišelius mūsų darbuotojas deda į klijavimo stakles, kuriose yra suklijuojamos reikiamos kraštinės. Suklijuotas maišelis įgauna savo galutinę formą. Kiekviename maišelyje yra įdedamos rankenos, priklausomai pagal kliento norus ir tada pakuojami į dėžes.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Firminių maišelių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus firminių maišelių gamybai.

Atsiprašome, bet negalime. Maišelių gamybos procesas yra sudėtingas ir reikalauja ilgo įrangos kalibravimo, todėl vieno maišelio negaminame.

MŪSŲ DARBAI

Firminių maišelių galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top