Brošiūrų gamyba

Brošiūros Lietuvoje dažnai yra maišomos su bukletais, todėl norime įspėti, kad mes gaminame abu šiuos produktus. Gaminame mažus ir ddidelius tiražus.

Brošiūros daug išskirtinių bruožų neturi, kadangi tai dalinamosios reklamos produktas. Mes brošiūras dažniausiai spausdiname ant 150 ar 200 GSM storio popieriaus, retu atveju klientai nori, kad jas laminuotume, bet žinome galime. 

Paprastas per vidurį lenktas brošiūras dažniausiai pagaminame per 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai brošiūrų kaina svyruoja nuo 0,10 iki 0,30€/vnt. Kaina priklauso nuo formato ir užsakomo kiekio.

Brošiūrų spausdinimas

Brošiūrų spausdinimas nėra sudėtingas ir dažniausiai spausdinimo metu naudojami standartiniai parametrai. 

Brošiūras spausdiname naudodami 4 spalvų (CMYK) Xerox Iridesse spausdintuvą. Tai reklaminis produktas, kuris dažniausiai panaudojamas vieną kartą, todėl išskirtinių spalvų spausdinimo ar užbaigimo etape išgauti nesistengiama.

Koks brošiūrų popierius?

Brošiūroms spausdinti yra naudojamas įvairus popierius. Storis pasirenkamas pagal kliento norus. Dažniausiai yra spausdinama naudojant 150, 200, 250 gsm popierių, kuris lengvai lankstosi. Brošiūrai atitinka visi gamybos principai, kaip ir lankstinukui.

Kiekis A4 brošiūrų kaina
100 vnt. nuo 0,29€
200 vnt. nuo 0,2€
300 vnt. nuo 0,17€
500 vnt. nuo 0,146€
1000 vnt. nuo 0,128€
2000 vnt. nuo 0,119€

Tai tik preliminarios brošiūrų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Brošiūrų galerija

Užsisakykite brošiūras

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top