Akreditacijos

Akreditacija – tai identifikavimo kortelės, suteikiančios specialias teises ir prieigą renginių dalyviams. Tokios kortelės yra naudojamos dideliuose renginiuose, pavyzdžiui, sporto varžybose, konferencijose, koncertuose ir festivaliuose, siekiant užtikrinti tvarką ir saugumą. Akredituoti asmenys, dėvintys šias korteles, gali būti žurnalistai, medijos atstovai, dalyviai, atlikėjai, organizacinis personalas ar VIP svečiai. Akreditacijos kortelės leidžia lengvai identifikuoti, kurie asmenys turi teisę būti tam tikrose renginio vietose, ir taip padeda efektyviau valdyti renginį.

Paprastas akreditacijas galime pagaminti per vieną darbo dieną, kartais tą pačią dieną. Laminuotas arba plastikines pagaminti gali trukti iki 2-3 darbo dienų.

Akreditacijas galite atsiimti mūsų biure, taip pat jas pristatome Omnivos ir DPD kurjerių pagalba.

Akreditacijos gali būti spausdinamos ant įvairių medžiagų ir turėti įvairių užbaigimo darbų, todėl tikslios kainos pasakyti negalime. Paprastų A6 formato akreditacijų kaina svyruoja nuo 0,03€ už vnt. iki 0,15€ už vnt.

Akreditacijų gamyba, spausdinimas

Mūsų spaustuvėje siūlome aukštos kokybės akreditacijų kortelių spausdinimo paslaugas, naudojant aukštos kokybės spausdinimo technologijas akreditacijas galime atspausdinti ant paprasto popieriaus, perdirbto popieriaus ar net plastiko. Priklausomai nuo naudotos medžiagos spausdinime, akreditacijas galime laminuoti, apvalinti kampus, frezuoti.

Kokios medžiagos naudojamas akreditacijų spausdinime?

Akreditacijas galime atspausdinti ant paprasto popieriaus, lipduko, perdirbto popieriaus, plono ar storo kartono, plastiko, aliuminio kompozito ir t.t. Naudojama medžiaga priklauso nuo jūsų idėjos ir fantazijos.

Akreditacijų formatas

Beveik visada akreditacijos būna A6 formato arba pasirenkamas nestandartinis dydis, kuris yra šalia šio formato.

Kiekis Vienpusė Dvipusė
100 vnt. nuo 0,17€ nuo 0,19€
200 vnt. nuo 0,10€ nuo 0,12€
500 vnt. nuo 0,065€ nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€ nuo 0,051€
2000 vnt. nuo 0,0293€ nuo 0,042€

Čia preliminarios akreditacijų kainos. Ji priklauso nuo užsakomo kiekio, pasirinkto medžiagiškumo, užbaigimo darbų.

Akreditacijų galerija

Užsisakykite akreditacijas

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top