Spauda ant medienos plokščių

Spausdinimas ant MDF ir HDF plokščių. Tai medžio pluoštų plokštė, pagaminta iš suspaustų medžio pluoštų ir sintetinio rišiklio. Tai yra labai populiari medžiaga, naudojama statyboje, interjero apdailoje, interjero detalių gamyboje, reklamos gamyboje ir baldų gamyboje. Mes tiesiogiai spausdiname ant MDF, HDF ar kitų medienos plokščių, jas frezuojame ir gaminame interjero ar baldų detales, reklamos produktus.

Play Video
Įvairios formos greitai ir kokybiškai
MDF ir HDF medžio plokščių pjaustymas, frezavimas

Skaitmeniniu būdu galime išpjaustyti norimą organinio stiklo formą ir nesvarbu ar stiklas su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimo paslaugą skaitykite čia.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant medžių plokščių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant MDF ar kitų medineos plokščių.

Jeigu plokštė tinkamai paruošta, žinoma galime.

Taip, galime, bet prieš atliekant didesnius spaudos darbus, rekomenduojame pasidaryti vieną bandomajį spausdinimą.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant MDF, HDF pavyzdžiai

HP Latex R2000 spaudos kokybė

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

HP Latex spausdintuvas naudoja 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės ir plokščių medžiagų. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Mūsų spauda ekologiška

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top