Informacinių lentelių gamyba

Turime pažangią įrangą, todėl mes tiesiogiai galime spausdinti ant plokščių paviršių. Šis informacinių lentelių gamybos būdas yra daug tvirtesnis ir greitesnis negu lipduko klijavimas ant lentelės. Mes galime pagaminti įvairias informacines lenteles naudojant ir baltą spalvą. Susisiekite su mūsų komanda ir mes papasakosime plačiau.

Galime gaminti lenteles iš vairių medžiagų pavyzdžiui aliuminio kompozito, PVC plastiko, korinio, gofro ar kito kartono, Serimatt plokščių ir įvairių panašių medžiagų skirtų spaudai. Lenteles frezuojame skaitmeniniu būdų, todėl galime tiksliai išfrezuoti reikiamas formas ir skyles.

Jeigu turime medžiagas, gamybos dažniausiai trunka iki 3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai A3 PVC informacinių lentelių kaina svyruoja tarp 3,16€/vnt. – 4€/vnt.

Informacinių lentelių spalvingumas​

Informacinės lentelės dažniausiai gaminame naudojant 4 spalvas. Norint išskirtinės kokybės, galime naudoti 6 spalvas, taip pat pasirinkus tamsią medžiagą galime naudoti baltą spalvą, kurią atspausdinus po apačia, galime išgauti visas spalvas net ir ant juodos medžiagos.

Informacinių lentelių medžiagos​

Informacinės lentelės gali būti spausdinamos ant įvairių medžiagų. Mes turime išskirtinią įrangą, todėl galime spausdinti net ant medienos plokščių. Dažniausiai spausdiname ant PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito.

Informacinių lentelių formatai​

Informacinės lentelės gaminamos pagal jūsų pateiktus išmatavimus, norimą formą. Dažniausiai jų formatas pasirenkamas pagal turimą plotą, todėl nustatyto formato jos neturi.

Kiekis A4 formatas A3 formatas
10 vnt. nuo 3,6€/vnt. nuo 4,8€/vnt.
20 vnt. nuo 2,7€/vnt. nuo 4€/vnt.
50 vnt. nuo 2,14€/vnt. nuo 3,44€/vnt.
100 vnt. nuo 2,06€/vnt. nuo 3,3€/vnt.
200 vnt. nuo 1,94€/vnt. nuo 3,16€/vnt.

Plastikinės informacinės lentelės
Informacinės lentelės ant aliuminio kompozito
Informacinės lentelės ant kartono

Informacinių lentelių gamybos procesas

informacines lenteles
Informacinių lentelių maketavimas

Informacinių lentelių maketo sudėtingumas priklauso nuo jūsų idėjos. Jos gali būti informatyvios su minimaliu dizainu arba su sudėtingu dizainu, kuris veikia, kaip reklama.

Informacinių lentelių spausdinimas

Paruoštą maketą galime perkelti ant tam pasirinktos medžiagos. Mes galime spausdinti ant PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo ir daug kitų medžiagų. Spausdiname naudodami HP Latex spausdintuvą, kuris yra aplinkai draugiškas, jo rašalas yra laikomas ekologišku.

Lentlelių pjovimas

Turime aukštos kokybės įrangą, todėl atspausdintas lenteles galime pjaustyti pagal pasirinktą formą, skaitmeniniu būdu.

Informacinių lentelių galerija

Užsisakykite lenteles

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top