Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitmena.lt

Užklausų siuntimas

Siųsdami mums užklausą, jūsų el.paštas bus įtrauktas į mūsų kontaktus. Visiems kontaktams kartais siunčiame laiškus, kuriuose pristatome naują gaminamą produkciją arba mūsų kitas galimybes, kurios galbūt jums patiks. Nenorint gauti laiškų, laiške spauskite “Nebegauti laiškų”.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Mes naudojame slapukus, kurie padeda reklamos tikslais ir svetainės tobulinimui, daugiau apie slapukus, galite rasti slapukų puslapyje https://skaitmena.lt/slapuku-politika-es/

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jeigu prašytite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Renkama informacija

Atlikus užsakymą, prisiregistravus, užsiprenumeravus naujienlaiškį mes išsisaugojame jūsų pateiktą informaciją, kad jūsų naršymas mūsų svetainėje būtų patogesnis, jūsų veiksmai atliekami greičiau ir paprasčiau, taip pat kad galėtume atlikti užsakymą. Taip pat ši informacija naudojama rinkodaros tikslais, naršymo patirties gerinime. Paprašius, mes mielai panaikinsime visus duomenis apie jus.

Prisiregistruoti be duomenų pateikimo yra neįmanoma, todėl jeigu prisiregistruosite svetainėje arba užsisakysite naujienlaiškį ,tai jūsų sutikimas, kuris leidžia mums turėti tam tikrą jūsų informaciją, kurią patys pateiksite.

Kaip ištinti duomenis

Norėdami, kad jūsų duomenis pašalintume, turite susisiekti su mūsų įmonės atstovais uzsakymai@skaitmena.lt el. paštu.

Svetainės puslapius galite rasti Svetainės medis puslapyje.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top