Papkės

Papkės dokumentams yra skirtos laikyti dokumentus, tokius kaip sąskaitos, laiškai ar kvitai arba kitą svarbią informaciją. Jie dažniausiai pagaminti iš popieriaus ir turi lapų įsegimą, kad dokumentų pridėjimas būtų nesudėtingas ir greitas. Papkės dokumentams gali būti spausdinamos su reklamine informacija ar logotipais ir gali būti naudojamos kaip reklamos priemonės. Papkės dokumentams gali būti naudojamos įvairiose srityse, pavyzdžiui, biuruose, finansų ar teisinėse įstaigose ar net privačiose namų ūkiuose.

Papkės vidus

Papkių specifikacijos

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Papkių gamyba ir spausdinimas

Skirtingos papkės turi skirtingus gamybos procesus. Dažniausiai pasitaikančios popierinės papkės yra spausdinamos naudojant CMYK spalvų skaitmeninį spausdintuvą. Atspausdintos papkės yra kertamos su specialia forma. Vėliau papkių viduryje yra klijuojamos lapų įsegimo plokštelės.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Dokumentų papkių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus papkių gamybai.

Papkės skiriasi nuo segtuvų. Segtuvai naudojami archyvuojant didesnius kiekius dokumentų, o papkės mažesnius. Taip pat segtuvai gaminami naudojant kitą technologiją. Mes galime pagaminti ir papkes ir segtuvus jūsų veiklai ar įmonei.

MŪSŲ DARBAI

Papkių galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top