Papkių gamyba

Papkės dažniausiai pagamintos iš popieriaus ir turi lapų įsegimą, kad dokumentų pridėjimas būtų nesudėtingas ir greitas. Jos gali būti gaminamos su reklamine informacija ar logotipais ir gali būti naudojamos kaip reklamos priemonės.

Papkės gali būti laminuojami matiniu, blizgiu arba soft touch laminatu, puošiami aukso arba sidabro folija, UV laku. Spausdinami ant storesnio popieriaus arba kartono.

Priklausomai nuo papkės tipo, priklauso ir gamybos terminas. Jeigu ji standartinė, tada dažnu atveju gamyba truks 2-5 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Papkių kaina priklauso nuo pasirinktų užbaigimo darbų ir kiekio, jų formos. Nestandartinių tipų papkėms reikia gaminti atskirą kirtimo formą. Standartinių papkių kaina svyruoja nuo 0,5€ už vnt. iki 1,2€ už vnt.

Papkių spausdinimas

Skirtingos papkės turi skirtingus gamybos procesus. Dažniausiai pasitaikančios popierinės papkės yra spausdinamos naudojant CMYK spalvų skaitmeninį spausdintuvą. Atspausdintos papkės yra kertamos su specialia forma. Vėliau papkių viduryje yra klijuojamos lapų įsegimo plokštelės.

Kokie gali būti aplankai?

Papkės gali būti įvairių formų. Galite rinktis standartinės formos arba susikurti savo projektą ir užsisakyti specialią savo projektui atitinkančią kirtimo formą. Papkes išskirtinėmis galite padaryti ir užsisakant standartinę formą. Jas galima puošti UV laku, aukso arba sidabro folija, laminuoti blizgiu, matiniu arba soft touch laminatu, naudoti išskirtinį dekoratyvinį popierių. Derinant šiuos papuošimus galima sukurti išskirtines papkes, kurios patrauks visų dėmesį.

Kiekis Papkės
200 vnt. nuo 1,4€ /vnt.
300 vnt. nuo 1€/vnt.
500 vnt. nuo 0,76€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,48€/vnt.

Papkių galerija

Užsisakykite papkes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top