Plačiaformatė spauda​

Plačiaformatė spauda yra skaitoma nuo 60 cm pločio. Mūsų plačiaformatės spaudos maksimalus galimas spaudos plotis yra 2,45 m., bet dažniausiai naudojami pločiai yra nuo 1 iki 2 metrų. Su plačiaformačiais spausdintuvais spausdinami dideli plakatai, etiketės, įvairūs maži ir dideli lipdukai, reklaminės lentelės, stendai, tentai ir kita panaši produkcija. Ši spauda tinkama naudoti viduje ir lauke. Plačiaformatę spaudą galite pamatyti visur, ant automobilių, pastatų, parodose, festivaliuose įmonės patalpose, namuose ir t.t.

Galime frezuoti arba pjaustyti įvairias medžiagas, kaip įvairūs plastikai, aliuminio kompozitą, organinį stiklą, putų plokštes, kartoną, PET veltinį, gumos medžiagas, MDF ir HPL plokštes.

Terminas priklauso nuo projekto, bet įprastus PVC, aliuminio kompozito, akrilo frezavimo darbus padarome per 1-2 darbo dienas.

Visą produkciją galite atsiimti mūsų biure, neturint galimybės nepriklausomai nuo gaminio dydžio, juos galime siųsti su DPD kurjeriu.

Skaitmena.lt plataus formato spaudos galimybės

Plačiaformatės spaudos produktus sutinkate visur. Mes galime pagaminti turbūt visus plačiaformtatės spaudos produktus, todėl jeigu jo ir neaprašėme savo svetainėje, kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes jį pagaminsime.

2,5 m.

Iki 2,5 metrų pločio ir neriboto ilgio.

50+

Skirtingų medžiagų

30+

Skirtingų gaminių

Ruloninė spauda iki 2,5 metrų pločio rulonu. Maksimalus spaudos plotis yra 2,45 metro, o ilgis neribotas.

Spauda ant PVC plastiko, įvairių putų plokščių, aliuminio kompozito, organinio stiklo, kartono ar kitų medžiagų.

Kodėl rinktis mūsų plačiaformatę spaudą?

Yra daugybę pliusų, kodėl reikėtų rinktis Skaitmenos plačiaformatę spaudą.  Neskaitant profesionalumo, ilgos patirties, kvalifikuotų darbuotojų ir aukščiausios kokybės įrangos, mes taip pat siūlome:

Greita gamyba

Profesionalūs spausdintuvai spausdinimo darbus atlika ypač greitai.

Spalvos

Spausdinti galime 7 spalvomis: CMYK+LM+LC + balta spalva.

Ekologija

HP Latex rašalas yra draugiškas aplinkai, ekologiškas.

Plačiaformatės darbų galerija

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top