Reklama ant automobilio

Reklama ant automobilio yra viena iš pagrindinių skaitmenos užsiėmimų. autoPRINT yra Skaitmenos prekės ženklas, kuris užsiima automobilių apklijavimu ir automobilių reklamos gamyba. Mes turime didžiulę automobilių duomenų bazę, todėl jums nereikės atvykti, kad išsimatuotume tam tikras automobilio dalis, nes viską turime savo kompiuteryje. Norėdami užsisakyti reklamą ant automobilių, susisiekite su Skaitmenos arba autoPRINT.lt vadybininkais.

Automobilių apklijavimas plėvele

Automobilio apklijavimo plėvele kainas galite rasti čia. Šioje srityje dirbame daugiau negu 10 metų, todėl daug išmanome apie automobilių apklijavimą plėvele. Galime apklijuoti reklama arba pakeisti automobilio spalvą, taip pat galime apklijuoti specialia apsaugine plėvele, kuri automobilio dažus apsaugos nuo išblukimo ir smulkių įbrėžimų.

200+

Apklijuotų automobilių

250+

Paruoštų apklijavimo projektų

5 d.d.

Dažniausias gamybos ir apklijavimo terminas

Kodėl rinktis mūsų automobilių apklijvimo paslaugą?

Reklamos klijavimas ant automobilių yra viena iš mūsų pagrindinių veiklų. Mūsų darbuotojai reguliariai lanko specialius seminarus ir yra supažindinami su įvairiausiomis technologinėmis naujovėmis. Kvalifikuoti darbuotojai ne tik greitai, bet ir kokybiškai atliks savo darbus.

Greita gamyba

Turimia profesionalę įrangą, todėl greitia pagaminsime sukurtą dizainą.

Profesionalus apklijavimas

Kvalifikuoti darbuotojai, kokybiškai apklijuos jūsų automobilį, patars, kaip tinkamai prižiūrėti apklijuotą automobilį.

Kokybiškos medžiagos

Visada rekomenduosime ir patarsime rinktis kokybiškas apklijavimo medžiagas.

Reklama veikianti 24/7

Reklama ant automobilių - automobilių apklijavimas

Norint reklamos ant savo automobilio, pirmiausia reikia susikurti apklijavimo projektą. Mūsų dizaino specialistai gali sukurti jums projektą, patarti ir argumentuoti, kodėl rinktis tam tikras medžiagas. Turint projektą pereiname prie gamybos etapo. Atsižvelgiant į projektą, plėvelė, su kuria bus apklijuotas jūsų automobilis gali būti su spauda arba be jos. Atlikus spausdinimo darbus, pereiname prie poteriavimo. Ploteris yra įrenginys, kuris skaitmeniniu būdų išpjausto plėvelę pagal norimą formą. Išpoteriavus lipdukus ir paruošus medžiagas, susitariame dėl apklijavimo laiko. Reklamos ant automobilių klijavimas trunka iki 1,5 darbo dienos

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Reklamos ant automobilių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus automobilių apklijavimui.

Logotipo užklijavimas dažniausiai trunka iki 30 minučių.

Automobilio apklijavimo kaina nuspėti yra labai sunku, bet preliminarias kainas galite pamatyti šioje nuorodoje.

MŪSŲ DARBAI

Reklamos ant automobilio galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top