Reklama ant automobilių

Reklama ant automobilio yra viena iš pagrindinių skaitmenos užsiėmimų. autoPRINT yra Skaitmenos prekės ženklas, kuris užsiima automobilių apklijavimu ir automobilių reklamos gamyba. Mes turime didžiulę automobilių duomenų bazę, todėl jums nereikės atvykti, kad išsimatuotume tam tikras automobilio dalis, nes viską turime savo kompiuteryje. Norėdami užsisakyti reklamą ant automobilių, susisiekite su Skaitmenos arba autoPRINT.lt vadybininkais.

Pilnas automobilio apklijavimas trunka 1-2 dienas. Tai priklauso nuo automobilio detalių sudėtingumo.

Žemiau rasite tikslesnius kainynus, kurie suskirstyti pagal apklijavimo planus. Reklamos ant automobilių kaina prasideda nuo 80€​.

Reklamos ant automobilio klijavimas

Reklamos apklijavimas gali trukti nuo 1 valandos iki kelių dienų. Paprastus logotipus ant automobilio šonų užklijuojame labai greitai, bet pilnas automobilio apklijavimas yra daug sudėtingesnis procesas, todėl jis trunka ilgiau. Norint užsisakyti reklamą ant automobilio tereikia atsiųsti automobilio modelį, kėbulo tipą ir gamybos metus. Mes turime beveik visų automobilių duomenų bazę, todėl surasime jų išmatavimus. Sekantis veiksmas yra dizaino derinimas, suderinus jį, mes paskirsime datą apklijavimui.

Apklijavimo medžiagos

Trumpalaikę reklamą galime klijuoti ekonomiška, pigesne plėvele, bet ilgalaikę reklamą rekomenduojame ir dažniausiai klijuojame kokybiškomis Arlon arba Mactac automobilių plėvelėmis.

Apklijavimas Lengvasis Mikroautobusas
S dydžio apklijavimas nuo 80€ nuo 150€
M dydžio apklijavimas nuo 207€ nuo 450€
L dydžio apklijavimas nuo 590€ nuo 800€
XL dydžio apklijavimas nuo 1050€ nuo 2185€

Apklijavimo paslaugos etapai

Pilnai apklijuotas automobilis

Norint reklamos ant savo automobilio, pirmiausia reikia susikurti apklijavimo projektą. Mūsų dizaino specialistai gali sukurti jums projektą, patarti ir argumentuoti, kodėl rinktis tam tikras medžiagas. Turint projektą pereiname prie gamybos etapo. Atsižvelgiant į projektą, plėvelė, su kuria bus apklijuotas jūsų automobilis gali būti su spauda arba be jos. Atlikus spausdinimo darbus, pereiname prie poteriavimo. Ploteris yra įrenginys, kuris skaitmeniniu būdų išpjausto plėvelę pagal norimą formą. Išpoteriavus lipdukus ir paruošus medžiagas, susitariame dėl apklijavimo laiko. Reklamos ant automobilių klijavimas trunka iki 2 darbo dienos

Reklamos ant automobilių galerija

Užsisakykite reklamą

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top