Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba pigiai, greitai ir gerai, kaina nuo 0,03 €/vnt. Pagaminame per 1-2 darbo dienas. Pristatome visoje Lietuvoje. Vizitines galite užsisakyti internetu. Nenorite mokėti už maketavimą, galite rinktis iš nemokamų šablonų, tuomet sutaupysite maketavimo kainą. Mes galime pagaminti įvairių tipų klasikines, prabangias, su UV laku, ekologiškas arba ekonomiškas vizitines korteles, kurios atspindės jūsų veiklą, viziją. Gaminame įvairių formatų EU ir US arba jūsų pasirinkto dydžio korteles. Susisiekite ir aptarsime gamybos detales ir kainą.

Vizitinių kortelių spausdinimas

Vizitinių kortelių spausdinimą galime atlikti dviem būdais. Pirmas, pats dažniausias, greičiausias ir pigiausias. Spausdiname naudojant 4 CMYK spalvas, taip pat popierius sudaro penktą – baltą arba kitokią spalvą.

Antras būdas yra lankstesnis, bet taip pat ir prabangesnis. Vizitines galime spausdinti su HP Latex spausdintuvu ant įvairių storių popieriaus, kartono, plastiko, kalkės. Galime spausdinti ne tik CMYK spalvomis, bet ir naudojant baltą spalvą, todėl medžiaga gali būti tamsi.

Vizitinių kortelių popierius ir medžiagos

Vizitines korteles galime spausdinti ant įvairaus popieriaus, plastiko, kalkės ar panašių medžiagų. Turime dvi skirtingas įrangas, todėl vizitines korteles galime atspausdinti net ant medienos.

Vizitinių formatai

Pagrindiniai vizitinių kortelių formatai yra du: 90×50 mm ir 85×55 mm. Taip pat vizitinės kortelės gali būti arba vertikalios arba horizontalios. Pasitaiko individualių kortelių sprendimų, kurių mes tikrai nebijome ir su mielu noru darome. Individualius užsakymus galite pateikti el. paštu arba telefonu.

Kiekis Vienpusė Dvipusė
100 vnt. nuo 0,17€ nuo 0,19€
200 vnt. nuo 0,10€ nuo 0,12€
500 vnt. nuo 0,065€ nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€ nuo 0,051€
2000 vnt. nuo 0,0293€ nuo 0,042€
Tai tik preliminarios vizitinių kortelių kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Vizitinės kortelės

Play Video about vizitiniu korteliu spausdinimas

Vizitinė kortelė, kartais tiesiog vadinamos vizitinėmis, yra nedidelė kortelė, kurioje galima rasti svarbią įmonės ar asmens kontaktinę informaciją. Jos dažniausiai gaminamos asmenims, kurie užsiima tam tikra veikla. Vizitinės kortelės turi nustatytus dydžius, jos formatas yra toks, kad lengvai tilptų į piniginę. Kortelės gai būti gaminamos ant kreidinio, ofsetinio arba plastikinio SYNAPS popieriaus. Vizitinės gali būti laminuotos, padengtos UV laku, apvalintais vienu ar keliais kampais. 

Vizitinių kortelių galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie vizitinių kortelių gamybą

Paprastas vizitines korteles galime pagaminti per 1 darbo dieną. Jeigu užsisakote korteles su laminatu, tada gamybos terminas gali pailgėti. Spauda su UV laku ar aukso folija gaminamos iki 2 savaičių.

Vizitines galite užsisakyti pasirinkus vizitinių kortelių internetinį produktą, parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Taip, mes turime nemokamų vizitinių kortelių šablonų. Juos galite pakoreguoti ir užsisakyti mūsų internetinėje vizitinių parduotuvėje.

Vizitines korteles galime pristatyti į Klaipėdą, Vilnių, Panevėžį, Šiaulius ir kitus Lietuvos miestus. Dirbame su DPD ir Omnivos kurjeriais, taip pat greitas siuntas siunčiame autobusų siuntomis.

Lietuvoje naudojame 90x50mm vizitinės kortelės dydį. Taip pat Lietuvoje galime sutikti UK kortelės formatą, kuris yra 85x55mm. 

Mūsų nuotraukų galerijoje galite pamatyti vizitinių kortelių pavyzdžius, taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite nemokamų šablonų. Jeigu norite pamatyti pavyzdžius gyvai, atvykite į mūsų biurą Pikulo g. 53, Kaunas.

Užsisakykite vizitines

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top