Bloknotai

Bloknotai reikalingi visur ir visada, nesvarbu ar mokotės ar dirbate. Mes galime pagaminti firminius bloknotus pagal jūsų norimą maketą. Taip pat galime pasiūlyti standartinius bloknotus su Jūsų norimu viršeliu.

Bloknotai

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Bloknotų gamyba

Bloknotų gamyba gali būti įvairi, nes šis produktas turi įvairiausius užbaigimo darbus, kuriuos galima pritaikyti gamyboje. Žemiau papasakosime apie standartinių bloknotų gamybą.

Nesvarbu ar norite, kad ant bloknotų būtų pavaizduotas logotipas, perteiktas firminis stilius, mes galime tai padaryti. Juos spausdiname su keturių spalvų (CMYK) skaitmeniniu spausdintuvu. Jeigu bloknotas turi viršelius, tada jie gaminami atskirai, pagal jūsų pasirinktas savybes. Atspausdintus bloknotų vidinius lapelius sukertame su giljotina. Paruošus viršelius ir vidinius lapelius juos galime klijuoti arba segti, priklauso pagal jūsų poreikius.

Iš ko susideda bloknotai?

bloknotu gamyba

Nuo ko priklauso bloknotų kaina?

Didžiausi faktoriai, kurie lemia bloknotų gamybos kainą yra formatas, puslapių kiekis ir jų tipas. Mažesnę įtaką kaina daro viršelio laminavimas ar kiti smulkūs užbaigimo darbai.

Bloknotų pristatymas

Bloknotus prisatome visoje Europos sąjungoje. Lietuvoje dažniausiai prisatome per 2-3 darbo dienas, priklausomai nuo kurjerių užimtumo. Taip pat pagamintus bloknotus galite atsiimti mūsų biure. Bloknotų reikia labai,  labai greitai? Suprantame, todėl pasitarkite su vadybininku, tikrai rasime sprendimą.

produktu-pristatymas

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Bloknotų gamybos D.U.K

Kyla klausimų dėl bloknotų gamybos? Galbūt atsakymą rasite čia.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį bloknoto variantą.

MŪSŲ DARBAI

Bloknotų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top