Bloknotai ir užrašų knygutės

Bloknotai reikalingi visur ir visada, nesvarbu ar mokotės ar dirbate. Mes galime pagaminti firminius bloknotus pagal jūsų norimą maketą. Taip pat galime pasiūlyti standartinius bloknotus su Jūsų norimu viršeliu.

Bloknotai gali būtį įvairūs, pirmiausia reikia nuspresti ar norite segto kabėmis, rišto spirale ar klijuoto. Tada galite pasirinkti formatą, patys populiariausi yra A4, A5, A6 formatai. Viršelis gali būti puošiamas ir parenkamas, kaip ir visi spaudos produktai, galima laminuoti, folijuoti ir t.t. Vidiniai lapeliai dažniausiai spausdinami ant ofsetinio plono popieriaus.

Dažniausiai bloknotus pagaminame per 1-3 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Bloknotų kaina prikaluso nuo formato, puslapių skaičiaus, spalvingumo, pasirinkto tipo. Jų kaina pasakyti labai sunku, atitinkamai prie vieno kiekio bloknotas gali kainuoti 0,7€ eur/vnt, bet tas pats bloknotas prie mažo kiekio gali išaugti iki 2,5€/vnt.

Bloknotų gamyba

Bloknotai gaminami, kaip ir katalogai ar bukletai. Gamyba gali būti įvairi, nes šis produktas turi įvairiausius užbaigimo darbus, kuriuos galima pritaikyti gamyboje. Žemiau papasakosime apie standartinių bloknotų gamybą.

Bloknotų gamyba prasideda nuo spausdinimo. Spausdiname su aukštos kokybės keturių spalvų spausdintuvu. Dažniausiai jų vidinius lapelius ir viršelį spausdiname atskirai, viršelis keturiomis spalvomis, o vidiniai lapeliai naudojant vieną spalvą – juodą. Viršeliui galima pridėti papildomų atspalvių jį laminuojant, naudojant UV laką arba aukso, sidabro folijas.

Kokie gali būti bloknotai?

Bloknotų gamyboje dažniausiai naudojamas kelių rūšių popierius, vienas nugarėlei ir viršeliui, o kitą popieriaus rūšis yra vidiniams lapeliams. Vidiniai lapeliai dažniausiai spausdinami ant 80, 100 GSM popieriaus, o viršelis ant pasirinkto storesnio popieriaus.

Pagal bloknotų rūšis, jie gali būti klijuoti, segti kabėmis arba rišti spirale.

Kiekis A5 (25 nuplėšiami lapeliai)
100 vnt. nuo 1€/vnt.
200 vnt. nuo 0,90€/vnt.
300 vnt. nuo 0,8€/vnt.
500 vnt. nuo 0,70€/vnt.

Tai tik preliminari kaina, užsakant individualiai, nuo pasirinkto bloknoto varianto, kaina gali mažėti arba didėti.

Bloknotų galerija

Užsisakykite bloknotus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top