Atvirukų gamyba

Gaminti atvirutes labai įdomu, nes galimybės yra beveik neribotos. Galime pasiūlyti ne tik skaitmeninę spaudą, bet ir šilkografiją. Papildomai galime papuošti UV laku arba folija. Galima rinktis paprastą arba dekoratyvinį popierių. Ir tai dar ne viskas. Iškirsime pagal unikalią formą, užlaminuosime, supakuosime, išsiųsime. Neribokite savęs – mes pasiruošę. Atvirukų gamyba užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų, priklausomai nuo užbaigimo darbų pasirinkimo.

Atvirukų spausdinimas

Atviručių, atvirukų spausdinimas yra neatsiejamas nuo spalvingumo pasirinkimo, popieriaus ir jų formato. Šie dalykai stipriai lemia spausdinimo kainą, taip pat atviruko galutinę išvaizdą. Dažniausiai spausdiname pagrindinėmis 4 CMYK spalvomis. Jų pakanka, kad atkurtume visas spalvas, kurias matote savo aplinkoje. Jeigu išsirinksite tonuotą, perdirbtą, ar dekoratyvinį popierių, rezultatas bus dar įdomesnis. Norite išskirtinumo? Atvirutes galime spausdinti su HP Latex spausdintuvu, kurio dėka galime spausdinti baltą spalvą ant įvairių paviršių.

Koks atvirukų popieriaus?

Spausdinimas neapsieis be popieriaus. Dirbdami daug metų žinome, kad įspūdį kuria ne tik spauda, bet ir popierius. Galite rinktis iš daugiau nei 335 dekoratyvinio popieriaus rūšių.

Atvirukų formatai

Formatas parodys, kiek lapų bus sunaudota atviručių spausdinimo procese. Rinkitės iš standartinių dydžių arba sugalvokite savo. Dažnai suktiksite 15×21 cm arba 10x20cm dydžio atvirutes su lenkimu arba A6 formato atvirukus. Joms patogu pritaikyti voko formatą.

Kiekis A6 atvirukų kaina
10 vnt. nuo 1,19€
20 vnt. nuo 0,6€
50 vnt. nuo 0,26€
100 vnt. nuo 0,136€
200 vnt. nuo 0,077€
500 vnt. nuo 0,0432€
1000 vnt. nuo 0,0316€

Tai tik preliminarios atvirukų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Atvirukai

gimtadienio atvirukas

Įsivaizduokite, atidarote savo pašto dėžutę ir ten jūsų laukia spalvingas gražaus atvirukas! Nesvarbu, ar mylimas žmogus atostogauja, ar verslo pažįstamas dalijasi apgalvotu gestu, gavus atviruką akimirksniu atsiranda šypsena. Apčiuopiamas atvirukų pobūdis leidžia įvertinti siuntėjo pastangas ir dėmesingumą, pridedant jų žinutei asmeniškumo. Tai mažas, bet prasmingas būdas parodyti, kad kažkas skyrė laiko pagalvoti apie jus ir pasidalinti savo patirtimi ar įvertinimu.

Atvirukų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie atvirukų gamybą

Atvirutes galite užsisakyti internetu, parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį atviruką, bet jeigu klientas pageidauja atviruko su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis.

Taip, mes galime pagaminti įvarių formų atvirukus be kirtimo formos.

Užsisakykite atvirukus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top