Atvirukų gamyba

Gaminti atvirutes labai įdomu, nes galimybės yra beveik neribotos. Galime pasiūlyti ne tik skaitmeninę spaudą, bet ir šilkografiją.
Papildomai galime papuošti UV laku arba folija. Galima rinktis paprastą arba dekoratyvinį popierių. Ir tai dar ne viskas.
Iškirsime pagal unikalią formą, užlaminuosime, supakuosime, išsiųsime. Neribokite savęs – mes pasiruošę. Atvirukų gamyba užtrunka nuo 2 iki 5 darbo dienų, priklausomai nuo užbaigimo darbų pasirinkimo.

Kalėdiniai atvirukai

Atviručių spausdinimas

Atviručių, atvirukų spausdinimas yra neatsiejamas nuo spalvingumo pasirinkimo, popieriaus ir jų formato. Šie dalykai stipriai lemia spausdinimo kainą, taip pat atviruko galutinę išvaizdą.

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Atvirukai

Įsivaizduokite, atidarote savo pašto dėžutę ir ten jūsų laukia spalvingas gražaus atvirukas!
Nesvarbu, ar mylimas žmogus atostogauja, ar verslo pažįstamas dalijasi apgalvotu gestu, gavus atviruką akimirksniu atsiranda šypsena.
Apčiuopiamas atvirukų pobūdis leidžia įvertinti siuntėjo pastangas ir dėmesingumą, pridedant jų žinutei asmeniškumo.
Tai mažas, bet prasmingas būdas parodyti, kad kažkas skyrė laiko pagalvoti apie jus ir pasidalinti savo patirtimi ar įvertinimu.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Atvirukų D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus atvirukų ir atviručių gamybai.

Ne, tai visiškai vienodi spaudos produktai.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį atviruką, bet jeigu klientas pageidauja atviruko su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis.

Taip, mes galime pagaminti įvarių formų kalėdinius atvirukus. 

MŪSŲ DARBAI

Atvirukų galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top