Atvirukai

Atvirukai yra labai populiarus spaudos produktas. Pasigaminkite individualų, firminį atviruką ir pradžiuginkite savo klientus, kolegas, draugus ar gimines. Atvirukų gamybos terminas gali trukti nuo 1 iki 5 darbo dienų (priklausomai nuo norimų užbaigimo darbų), esant didesniam užimtumui gamybos laikas gali keistis. Atvirutes galime pristatyti visoje Lietuvoje ir Europoje.

Kalėdiniai atvirukai

Atviručių specifikacijos

Atvirukai ir atvirutės yra lygiai tas pats spaudos produktas, todėl jeigu ieškote šių produktų, atvykote į tinkamą puslapį.

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Atvirukų gamyba ir spausdinimas

Atvirukų spausdinimo ir gamybos darbus pradedame klientui atsiuntus arba mūsų dizaineriui padarius maketą. Atvirutes spausdiname naudodami aukštos kokybės skaitmeninį spausdintuvą. Atlikus spausdinimo darbus pereinama prie gamybos darbų. Pagal kliento pasirinktas atviruko savybes. Jie gali būti laminuojami, galima uždėti aukso, sidabro foliją arba UV laką. Atlikus šiuos darbus pereinama prie atvirukų pjovimo specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis, o vėliau pagal numatytą maketą atvirukai yra arba lankstomi arba pakuojami atidavimui.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Atvirukų D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus atvirukų ir atviručių gamybai.

Ne, tai visiškai vienodi spaudos produktai.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį atviruką, bet jeigu klientas pageidauja atviruko su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis.

Taip, mes galime pagaminti įvarių formų kalėdinius atvirukus. 

MŪSŲ DARBAI

Atvirukų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top