Spauda ant korinio kartono​

Ekologiška spauda ant korinio kartono greitai ir kokybiškai. Tai labai dažnai naudojama ekologiška, 100% perdirbama medžiaga reklamos srityje. Korinis kartonas puikiai tinka norint pakeisti plastiką ar putplastį. Dažniausiai naudojamas tiesioginiai reklaminiams stendams, stovams gaminti, taip pat dažnai naudojamas laikiniems baldams gaminti. Šis kartoans pasižymi tvirtumu ir stiprumu.

Galime spausdinti ant įvairių tipų ir spalvų kartonų. Kadangi mūsų spausdintuvas geba spausdinti baltą spalvą, spauda ant visų spalvų kartonu bus matoma.

Jeigu turime medžiagas, gamybos dažniausiai trunka iki 3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Kaina priklauso nuo kartono tipo, formato ir kiekio. Dažniausiai A3  lentelių kaina svyruoja tarp 2,4€/vnt. – 3,5€/vnt.

Spauda ant korinio kartono

Tai ganėtinai pigi medžiaga, kurios pagalba galima pagaminti didelius ir lengvus reklaminius stendus, stovus ar lenteles. Šis kartonas gali būdų naudojamas ir laikiniems baldams gaminti, kuria ypač populiarūs įvairiuose parodose.

Korinis kartonas, taip pat žinomas kaip korio plokštė arba korėtas kartonas, yra kartono tipas, kurio vidurinė dalis yra sudarytą iš šešiakampių karto (kraftinio popieriaus) elementų, kurios yra panašios į bičių korį. Iš viršaus ir apačios ir priklijuoti lygios kartono plokštės. Šios trys dalys sudaro tvirtą korinį kartoną. Dažniausiai prekyboje yra trijų spalvų korinis kartonas: rudas (standartinis), baltas, juodas. Balti ir juodi kartonai yra padengti specialiu sluoksniu išorėje, bet vidus vis tiek išlieka standartinės kartono spalvos.

Ekologiška spauda

Gofro kartonas yra tvarus, o HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima vadinti ekologiška. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.​

Korinio kartono pjaustymas

Jūsų maketą tiesiogiai galime spausdinti ant korėto kartono ir skaitmeniniu būdų išpjaustyti pagal pateiktą formą. Apribojimų neturime (nebent medžiagos dydis), todėl galime pagaminti net ir kelis vienetus reklaminių stendų ar stovų, išpjaustyti raides, žmogaus kūno formą ar išpjaustyti įvairias detales iš kurių surinktume jūsų norimą produktą.

Korinio kartono galerija

Užsisakykite korinį kartoną su spauda

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top