Spauda ant korinio kartono

Ekologiška spauda ant korinio kartono greitai ir kokybiškai. Tai labai dažnai naudojama ekologiška, 100% perdirbama medžiaga reklamos srityje. Korinis kartonas puikiai tinka norint pakeisti plastiką ar putplastį. Dažniausiai naudojamas tiesioginiai reklaminiams stendams, stovams gaminti, taip pat dažnai naudojamas laikiniems baldams gaminti. Šis kartoans pasižymi tvirtumu ir stiprumu.

Play Video

Apie korinio kartono lakštus

Korėto kartono frezavimas (pjaustymas)

Jūsų maketą tiesiogiai galime spausdinti ant korėto kartono ir skaitmeniniu būdų išpjaustyti pagal pateiktą formą. Apribojimų neturime (nebent medžiagos dydis), todėl galime pagaminti net ir kelis vienetus reklaminių stendų ar stovų, išpjaustyti raides, žmogaus kūno formą ar išpjaustyti įvairias detales iš kurių surinktume jūsų norimą produktą.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant korėto kartono D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant korėto kartono ir kitų panašių medžiagų.

Taip, savo gaminius mes siunčiame į visus Lietuvos miestus.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant korinio kartono galerija
Apie spausdinimą ant korinio kartono

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

Spausdinant ant korinio kartono galime naudoti 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant įvairių spalvų ir storių korinio kartono. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

Korėtas kartonas yra tvarus, o HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima vadinti ekologiška. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda ant korėto kartono

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top