Plakatai

Plakatai yra skirstomi į dvi rūšis –  reklaminiai plakatai ir interjero dekoravimo plakatai. Mes galime pagaminti mažo ir didelio formato plakatus skirtus reklamai arba interjero dekoravimui. Mūsų vadybininkai pasiūlys geriausią popieriaus variantą atsižvelgiant į plakato paskirtį. Pagamintą produkciją pristatome visoje Lietuvoje į jūsų norimą vietą.

Plakatai
fototapetu spausdinimasy

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Plakatų gamyba ir spausdinimas

Plakatų gamyba prasideda nuo jų spausdinimo. Plakatų spausdinimas yra nesudėtingas spaudos procesas, kadangi reikalauja mažai užbaigimo darbų. Didelio formato plakatai yra spausdinami su plačiaformatės spaudos spausdintuvais, dėl to jų gamybos laikas yra daug ilgesnis už mažų formatų plakatus. Atspausdinti plakatai dažniausiai yra apipjaustomi ir atiduodami klientui. Norint, kad palaktai būtų atsparesni, juos galima laminuoti.

Gaukite atsakymą greitai

Greita plakatų užklausa

Iš ko susideda plakatai?

fototapetu spausdinimasy

Nuo ko priklauso plakatų spausdinimo kaina?

Norėdami sužinoti plakatų kainą, svarbiausia parašyti kiekį, formatą ir ar norite juos laminuoti. Šie aspektai sudaro plakatų kainos pagrindą.

Plakatų pristatymas

Plakatus galime pristatyti visoje Lietuvoje ir Europoje, nepriklausomai nuo užsakymo kiekio. Skaitmena.lt bendradarbiauja su DPD kurjerių tarnyba. Produkciją Lietuvoje pristatome per vieną arba dvi darbo dienas. Taip pat užsakymus galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

produktu-pristatymas

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Plakatų spausdinimo D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus plakatų spausdinimui.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną plakatą

Taip, mes spausdiname ir mažų ir didelių formatų plakatus. Didžiausias galimas dydis yra 1,6 metro pločio ir iki 50 metrų ilgio.

MŪSŲ DARBAI

Plakatų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top