Plakatų spausdinimas​

Plakatų spausdinimas nuo 1 vnt. per 1-4 darbo dienas. Mes galime atspausdinti įvairių dydžių plakatus, nuo pačių mažiausių iki 2,4 metrų pločio ir 40 metrų ilgio. Norite atsispausdinti sau patinkantį plakatą? Užsisakykite internetu, užpildykite formą arba susisiekite nurodytais kontaktais ir mes pasirūpinsime visais spausdinimo darbais.

Plakatai

Plakatai yra populiarus spaudos produktas, kuris naudojamas reklamai, įspėjimams, edukacijai, tam tikros informacijos perdavimui ir interjero dekoravimui. Išpopuliarėjus moderniems rėmeliams, plakatai vis dažniau pasirenkami dėl savo žemos kainos ir greitos gamybos. Pasenus ar nusibodus plakatui, jie nesudėtingai pakeičiami.

Plakatų formatai

Plakatų formatams griežtų taisyklių nėra, todėl norint galite naudoti sau patinkantį dydį. Kalbant apie populiariausius formatus, tai dažniausiai pasirenkami yra A3, A2, A1 formatai, taip pat fiksuoti dydžiai 30×40 cm, 50×70 cm.

Plakatų spalvingumas

Dažniausiai plakatus spausdiname keturiomis CMYK spalvomis, norint tobuliau atkurto vaizdo, galime pridėti dvi papildomas spalvas –  LM ir LC. Šios spalvos leidžia atkurti dar daugiau spalvų jūsų plakate. Turime aukštos kokybės įrangą, kuri geba spausdinti su balta spalva. Baltos spalvos dėka plakatą galime atspausdinti ant tamsių, skaidrių medžiagų.

Plakatų gamybos procesas

Plakatų maketavimas

Plakatai yra ganėtinai paprastas spaudos produktas ir nesvarbu ar tai interjero puošimui skirtas plakatas ar reklamai. Jo maketavimas yra panašus į skrajutės, bet priešingai ją, plakatai gali būti didesnių formatų.

Mažų ir didelių formatų plakatų spausdinimas

Priklausomai nuo plakatų dydžio juos spausdiname su skaitmeniniu lapiniu arba plačiaformatės spaudos spausdintuvu. Iki A3 dydžio plakatai ra spausdinami su Xerox Iridesse spausdintuvo, o didesni dydžiai su HP Latex ar Mimaki spausdintuvais.

Plakatų užbaigimo darbai

Plakatai dažniausiai turi mažai užbaigimo darbų, pagrindinis jų yra supjovimas. Norint plakatus galime dėti į aliuminio rėmą, naudoti snap fix pakabinimo sistemą, laminuoti.

Plakatų galerija
Dažniausiai užduodami klausimai apie plakatų spausdinimą

Jeigu diena nėra užimta, 3 plakatus galime pagaminti tą pačią dieną.

Taip ant juodo kartono galime atspausdinti įvairių spalvų plakatą.

Taip, plakatus siunčiame visoje Lietuvoje. Kad plakatai nebūtų pažeisti siuntimo metu, juos sukame į tutą.

Plakatai gali būti kabinami Snapfix pakabinimo profiliais, taip pat plakatą galima spausdinti ant lipduko, tokiu būdų jis gali būti klijuojamas prie sienos. Dar vienas populiarus būdas yra klijavimas dvipuse lipnia juostele.

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top