Fototapetai

Fototapetų gamyba, spausdinimas ir apklijavimas - viskas vienoje vietoje. Fototapetai gali būti naudojami kaip sienų dekoravimo sprendimas namuose, biuruose ar viešbučiuose. Jie yra įvairių temų - nuo gamtos vaizdų iki abstrakčių dailės darbų ar miesto panoramų. Gaminame pagal individualius užsakymus, kai klientas pateikia savo nuotraukas ar dizaino idėjas. Patinkančių nuotraukų, iliustracijų ar tapetų šablonų galite ieškote Depositphotos.com arba kitose svetainėse, kur pateikiamos aukštos kokybės nuotraukos. Norite visiško individualumo? Mūsų dizaineriai sukurs išskirtinį dizainą.

Pirmiausia mūsų tapetai skirstomi į du tipus, tai aukštos kokybės popieriniai tapetai arba tapeto imitacijos lipdukas.

Popieriniai tapetai turi 6 skirtingas faktūras, todėl užsakant didesnį kiekį, galite rinktis jums patinkančią.

Tapetai lipduko pagrindu turi tik vieną faktūrą.

Jeigu turite maketą, fototapetų gamybos laikas trunka iki 2-3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Fototapetų kaina dažniausiai svyruoja nuo 13€ iki 15€ už kvadratinį metrą.

Fototapetai pagal užsakymą

Mes galime pagaminti jūsų norimus fototapetus pagal užsakymą. Foto tapetus gaminame ir pagal individualius įmonių ar fizinių asmenų užsakymus. Nesvarbu ar užsakysite 2 ar 100 kvadratinių metrų. Užsakymus galite atlikti susisiekus telefonu arba el. paštu. Turite idėją, bet neturint vizualo? Mes jums padėsime ir paruošime maketą, kuris atspindi jūsų idėją. Susisiekite, pasikalbėkime, atsakysime visus svarbius klausimus.

Kokie gali būti fototapetai?

Naudojame dviejų tipų fototapetus. Aukštos kokybės popieriniai tapetai arba tapeto imitacijos lipdukas (sparčiai populiarėja dėl švaraus ir nesudėtingo klijavimo).

Popieriniai tapetai turi 6 skirtingas faktūras, sandėlyje palaikome vieną, bet užsakant didesnį kiekį, galime atsivežti kitų norimų faktūrų.

Tapetai lipduko pagrindu turi tik vieną faktūrą.

Kiekis Kaina m²
1 m² nuo 35€
3 m² nuo 22€
5 m² nuo 18,8€
10 m² nuo 16,2€
20 m² nuo 14€
25 m² nuo 13,5€
30 m² nuo 13,1€

Fototapetų gamyba, spausdinimas ir apklijavimas

Fototapetus gaminame pagal fizinių asmenų ar įmonių užsakymus. Spausdiname su aukštos kokybės HP Latex spausdintuvu. Šio spausdintuvo rašalas yra ekologiškas, todėl puikiai tinka interjero produktų gamybai. Medžiagai galite rinktis kokybišką tapetų popierių arba lipduko pagrindo tapetą, kuriam nereikia tepti klijų, todėl darbas būna daug švaresnis.  Tiksliai supjauname su Elitron pjovimo stalu. Taip pat mes galime apklijuoti jūsų biurą ar namų sienas su lipduko pagrindo fototapetu. Fototapetų gamyba yra mums vienas maloniausių darbų, nes taip galime papuošti žmonių namus arba didelius įmonių biurus, restoranus.

fototapetai
fototapetu klijavimas biure

Lipduko pagrindo fototapetų klijavimas

Mes galime apklijuoti jūsų biurą, namus ar kitas patalpas lipduko pagrindo fototapetu. Kuom išskirtinis šis fototapetas ir jo klijavimo būdas? Pirmiausia tai daug greitesnis klijavimo būdas, taip pat nereikalaujantis didelio pasiruošimo, daug švaresnis būdas atsinaujinti. Fototapetus galite užsiklijuoti ir patys, kaip tai padaryti rasite video medžiagoje. Šis fototapetas atrodo, kaip paprastas tapetas, bet yra pagamintas iš PVC medžiagos, kuri yra daug patvaresnė.

Fototapetų galerija

Užsisakykite fototapetus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top