Fototapetai

Fototapetų gamyba, spausdinimas ir apklijavimas – viskas vienoje vietoje. Fototapetai gali būti naudojami kaip sienų dekoravimo sprendimas namuose, biuruose ar viešbučiuose. Jie yra įvairių temų – nuo gamtos vaizdų iki abstrakčių dailės darbų ar miesto panoramų. Gaminame pagal individualius užsakymus, kai klientas pateikia savo nuotraukas ar dizaino idėjas. Patinkančių nuotraukų, iliustracijų ar tapetų šablonų galite ieškote Depositphotos.com arba kitose svetainėse, kur pateikiamos aukštos kokybės nuotraukos. Norite visiško individualumo? Mūsų dizaineriai sukurs išskirtinį dizainą.

Lipnios etiketės

Fototapetai pagal užsakymą

Mes galime pagaminti jūsų norimus fototapetus pagal užsakymą. Foto tapetus gaminame ir pagal individualius įmonių ar fizinių asmenų užsakymus. Nesvarbu ar užsakysite 2 ar 100 kvadratinių metrų. Užsakymus galite atlikti susisiekus telefonu arba el. paštu. Turite idėją, bet neturint vizualo? Mes jums padėsime ir paruošime maketą, kuris atspindi jūsų idėją. Susisiekite, pasikalbėkime, atsakysime visus svarbius klausimus.

Kokie būna fototapetai?

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Fototapetų gamyba, spausdinimas ir apklijavimas

Fototapetus gaminame pagal fizinių asmenų ar įmonių užsakymus. Spausdiname su aukštos kokybės HP Latex spausdintuvu. Šio spausdintuvo rašalas yra ekologiškas, todėl puikiai tinka interjero produktų gamybai. Medžiagai galite rinktis kokybišką tapetų popierių arba lipduko pagrindo tapetą, kuriam nereikia tepti klijų, todėl darbas būna daug švaresnis.  Tiksliai supjauname su Elitron pjovimo stalu. Taip pat mes galime apklijuoti jūsų biurą ar namų sienas su lipduko pagrindo fototapetu. Fototapetų gamyba yra mums vienas maloniausių darbų, nes taip galime papuošti žmonių namus arba didelius įmonių biurus, restoranus.

fototapetai

Kokius fototapetus gaminame?

Fototapetai vaikų kambariui

Galime sukurti arba atspausdinti jūsų norimą fototapetą vaikų kambariui.

Fototapetai įprastoms patalpoms

Spausdiname fototapetus, kurie tinka įvairioms patalpoms.

Fototapetai biurams

Pagal užsakymą gaminame fototapetus su įmonių firminiu stiliumi.

MŪSŲ DARBAI

Fototapetų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top