Bukletų spausdinimas

Galime pagaminti įvairius bukletus, kurie yra segti kabėmis, rišti metaline spirale arba klijuoti. Segame nuo A4 iki A6 dydžio bukletus (galutinis dydis). Spausdiname mažus ir didelius tiražus.

 

Bukletų vidiniai lapeliai dažniausiai nėra išskiriami ir puošiami papildomai, spausdinami ant paprasto ofsetinio arba kreidinio popieriaus, storis pasirenkamas tarp 100-170 GSM. Viršelis gali būti spausdinamas ant storesnio popieriaus, papildomai laminuojami, puošiami aukso ar sidabro folija.

Paprastus bukletus galime pagaminti per 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Bukletų kaina priklauso nuo pasirinktų užbaigimo darbų ir kiekio, puslapių skaičiaus. Dažnu atveju bukletų kaina svyruoja nuo 0,5€ už vnt. iki 1,2€ už vnt.

Koks bukletų popierius?

Bukletas, bloknotas, katalogas gali būti skirtingi produktai, bet turėti vienodus užbaigimo darbus. Vieno bukleto spausdinime gali būti naudojami skirtingų storių ir tipų popierius. Norėdamo, kad viršelis būtų tvirtesnis, klientai pasirenka storesnį popierių, o vidinius lapelius spausdina ant plonesnio. Vidiniai lapeliai dažniausiai spausdinami ant 150 GSM popieriaus. 

Bukletų formatai

Standartiniai bukletų formatai yra A4 ir A5. Dažniausiai segami per ilgąją kraštinę. Šie formatai nėra apribojami, mes galime pagaminti įvairių dydžių produktus, kurie gali būti segami per trumpąją arba ilgąją kraštinę.

Kiekis A5 bukletai A4 bukletai
10 vnt. nuo 2,4€ nuo 2,6€
20 vnt. nuo 1,39€ nuo 1,6€
50 vnt. nuo 0,79€ nuo 1€
100 vnt. nuo 0,58€ nuo 0,82€
200 vnt. nuo 0,486€ nuo 0,72€
500 vnt. nuo 0,424€ nuo 0,66€

Tai tik preliminarios bukletų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Bukletų gamyba

Play Video about Bukeltu gamyba

Bukletus spausdiname su Xerox Iridesse spausdintuvu. Spauda yra aukštos kokybės, atspausdinamos labai smulkios detalės. Atlikus spausdinimo darbus pereinama prie gamybos darbų. Klientas gali pasirinkti ar nori laminuoti visus bukletų lapus, tik viršelius ar išvis nelaminuoti. Taip pat yra ir su aukso, sidabro folija, UV laku. Vėliau atsižvelgus į bukletų surišimo būdą jie yra apipjaustomi su specialiomis popieriaus pjaustymo staklėmis ir atitinkamai surišami metaline spiralę, susegami kabėmis arba klijuojami.

Bukletų galerija

Užsisakykite bukletus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top