Foto sienelė

Foto sienelių gamyba, konstrukcijų nuoma ir pardavimas. Užsisakykite šiandien ir mėgaukites puikiomis švenčių akimirkomis.

Foto sienos dažniausiai naudojamos vestuvėse, gimtadieniuose, konferencijose, parodose, seminaruose, festivaliuose ir kituose renginiuose. Mes galime pagaminti įvairias foto sienas jūsų šventei. Taip pat turime universalias fotosienų konstrukcijas, kuriuos galite išsinuomoti arba įsigyti.

fotosiena

Foto sienos formatai

Foto sienos aukštis dažniausiai būna nuo 2 iki 2,3 metrų, o plotį galite pasirinkti patys (maksimalus 3m). Mūsų konstrukcijos yra reguliuojamo dydžio, todėl fotosienos tento dydis nėra svarbus, jį galite derinti pagal patalpas ar kitus niuansus.

Patys populiariausi fotosienos formatai yra 2×2,2m, 2,5×2,2m ir 3×2,2m. Šių formatų dydžiai skiriasi nežymiai, todėl norėdami būti užtikrinti, kad tilps visi svečiai, rekomenduojame rinktis didesnę.

Foto sienos nuoma

Nuomojame foto sieneles Kaune ir Kauno rajone. Norėdami išsinuomoti fotosieną, užpildykite užklausą arba tiesiogiai susiskambinkite su mūsų vadyba. Mes patarsime ir rekomenduosime geriausią sprendimą jūsų šventei.
Foto sienos konstrukcijos nuomos kaina yra +/-60 € (priklauso nuo užimtumo) plius užstatas, kurį atgausite grąžinus foto sieną.

Foto sienos pristatymas

Įsigijus fotosieną, ją galime pristatyti visoje Lietuvoje. Dirbame su kurjerių tarnybomis, kurie produkciją dažniausiai pristato per 2-3 darbo dienas. Kauno rajone fotosieną galime pristatyti savo transportu tiesiai į jūsų renginį. Taip pat produkciją visada galite atsiimti mūsų biure – Pikulo g. 53, Kaunas.

Foto sienos
gimtadieniui
Foto sienos
renginiams

Foto sienų gamyba

fotosienos gamyba
Fotosienos virsus

Fotosienas gamyba yra nesudėtingas, bet įdomus procesas. Ją spausdiname ant lieto tento (tai aukštos kokybės tentinė medžiaga, kuri dažniausia naudojama vidaus reklamai). Atspausdintas tentas yra apipjaustomas, kraštai užlenkiami ir tada klijuojami, o vėliau pereinama prie žiedų kalimo.

Atsakėme jūsų klausimus

Dažniausiai užduodami klausimai
apie foto sieneles

Fotosienas spausdiname ant lieto tento. Tai aukštesnės kokybės tentas, kuris yra skirtas vidaus reklamai.

Mes dažniausiai gaminame 3 metrų pločio ir 2,2 metrų aukščio fotosieneles.

Taip, dažniausia gaminame po vieną fotosieną vienam klientui.

Fotosieną sumontuoti galime, bet tik Kauno rajone ir už tai imamas papildomas mokestis.

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top