Foto sienelė

Foto sienelių gamyba, konstrukcijų nuoma ir pardavimas. Užsisakykite šiandien ir mėgaukites puikiomis švenčių akimirkomis. Foto sienos dažniausiai naudojamos vestuvėse, gimtadieniuose, konferencijose, parodose, seminaruose, festivaliuose ir kituose renginiuose. Mes galime pagaminti įvairias foto sienas jūsų šventei. Taip pat turime universalias fotosienų konstrukcijas, kuriuos galite išsinuomoti arba įsigyti.

Dažniausiai parduodama, nuomojama foto sienos konstrukcija yra universali, kuri gali būti pritaikoma prie norimo dydžio. maksimalūs išmatavimai yra 3m ilgis ir 2,3m aukštis.

Taip pat galime pagaminti individualią didesnę foto sienos konstrukciją.

Nuomojantis standartinę foto sienos konstrukciją, tento gamybos terminas yra 2-4 darbo dienos.

Įsigijus fotosieną, ją galime pristatyti visoje Lietuvoje. Dirbame su kurjerių tarnybomis, kurie produkciją dažniausiai pristato per 2-3 darbo dienas. Kauno rajone fotosieną galime pristatyti savo transportu tiesiai į jūsų renginį. Taip pat produkciją visada galite atsiimti mūsų biure – Pikulo g. 53, Kaunas.

Foto sienos konstrukcijos nuomos kaina apie 60€, tento gamybos kaina dažniausiai būna apie 54€. Norint sužinoti tikslią kainą, susisiekite el. paštu arba telefonu.

fotosiena

Foto sienos
gimtadieniui

Foto sienos
renginiams

Foto sienos nuoma

Nuomojame foto sieneles Kaune ir Kauno rajone. Norėdami išsinuomoti fotosieną, užpildykite užklausą arba tiesiogiai susiskambinkite su mūsų vadyba. Mes patarsime ir rekomenduosime geriausią sprendimą jūsų šventei.
Foto sienos konstrukcijos nuomos kaina yra +/-60€ (priklauso nuo užimtumo) plius užstatas, kurį atgausite grąžinus foto sieną.

Foto sienos formatai

Foto sienos aukštis dažniausiai būna nuo 2 iki 2,3 metrų, o plotį galite pasirinkti patys (maksimalus 3m). Mūsų konstrukcijos yra reguliuojamo dydžio, todėl fotosienos tento dydis nėra svarbus, jį galite derinti pagal patalpas ar kitus niuansus.

Patys populiariausi fotosienos formatai yra 2×2,2m, 2,5×2,2m ir 3×2,2m. Å ių formatų dydžiai skiriasi nežymiai, todėl norėdami bÅ«ti užtikrinti, kad tilps visi svečiai, rekomenduojame rinktis didesnę.

Foto sienų gamyba

fotosienos gamyba
Fotosienos virsus
Fotosiena

Fotosienas gamyba yra nesudėtingas, bet įdomus procesas. Ją spausdiname ant lieto tento (tai aukštos kokybės tentinė medžiaga, kuri dažniausia naudojama vidaus reklamai). Atspausdintas tentas yra apipjaustomas, kraštai užlenkiami ir tada klijuojami, o vėliau pereinama prie žiedų kalimo.

Foto sienos galerija

Užsisakykite foto sienelę

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top