Maketavimas

Maketavimo paslauga – procesas, kurio metų yra paruošiamas spaudai skirtas failas. Failas kurį, tam tikras spausdintuvas ar plovimo įrengimas sugeba nuskaityti ir atlikti veiksmus. Mes galime paruošti įvairių spaudos produktų: vizitinių, plakatų, skrajučių, lipdukų, lankstinukų, bukletų, etikečių, dėžučių, kitų pakuočių maketus. Maketavimas spaudai yra skirtingas procesas, kurio metu yra paruošiamas failas, kuris atitinka visas spaudos mašinos ir operatoriaus reikalavimus. Maketas gali būti nesudėtingas arba labai sudėtingas pritaikant UV lakavimą, folijavimą ar kitas spaudos technologijas. Dėl šios priežasties maketavimas ar grafinis dizainas matuojamas valandiniu įkainiu. Maketavimo kaina prasideda nuo 25 €/val. Grafinio dizaino kaina 35 €/val.
Paprastai maketavimas susideda iš kelių stadijų: analizė, kūrimas, derinimas ir tvirtinimas. Taigi derinimas ir tvirtinimas jau priklauso nuo kliento norų, skonio ir laiko skirto peržiūrai.
Nenorite mokėti už maketą? Ne problema, siūlome maketus internete nemokamai. Naudodami mūsų dizaino įrankį galite rinktis nemokamus jums patikusius maketus, juos redaguoti ir prisitaikyti savo poreikiams. Tokiu atveju maketavimas nieko nekainuos ir jūs sutaupysite laiko bei pinigų.

Informacinių lentelių spalvingumas​

Informacinės lentelės dažniausiai gaminame naudojant 4 spalvas. Norint išskirtinės kokybės, galime naudoti 6 spalvas, taip pat pasirinkus tamsią medžiagą galime naudoti baltą spalvą, kurią atspausdinus po apačia, galime išgauti visas spalvas net ir ant juodos medžiagos.

Informacinių lentelių medžiagos​

Informacinės lentelės gali būti spausdinamos ant įvairių medžiagų. Mes turime išskirtinią įrangą, todėl galime spausdinti net ant medienos plokščių. Dažniausiai spausdiname ant PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito.

Informacinių lentelių formatai​

Informacinės lentelės gaminamos pagal jūsų pateiktus išmatavimus, norimą formą. Dažniausiai jų formatas pasirenkamas pagal turimą plotą, todėl nustatyto formato jos neturi.

Produktas Kaina
Vizitinės kortelės Nuo 10€
Skrajutės Nuo 10€
Plakatai Nuo 15€
Roll-up stendai Nuo 15€
Kvietimai Nuo 10€
Dovanų kuponai Nuo 10€
Atvirukai Nuo 10€
Kita 35€ / valanda (reikiant daugiau valandų, maketavimo kaina mažėja)

Kodėl rinktis mūsų maketavimo paslaugas?

Spaudos srityje dirbame daugiau negu 13 metų, todėl žinome, koks maketas padės parduoti ir kaip jį paruošti spaudai. Pagamintas spaudos produktas gali būti ekonomiškas, ekologiškas, prabangus ir tai lemia įvairūs užbaigimo darbai į kuriuos reikia atsižvelgti jau kuriant maketą. Pailsėkite, jūsų maketo kūrimu pasirūpinsime mes.

Patirtis

Žinome, kaip maketą reikia paruošti folijavimui, laminavimui, kirtimui, ploteriavimui, frezavimui, lakavimui ar kitiems užbaigimo darbams.

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje, todėl atlikus maketavimo darbus, galime atspausdinti pavyzdį. Kartu pasitikrinus gatavą produktą galėsime pakoreguoti maketą arba tiesiogiai paleisti į gamybą.

Profesionalumas

Mūsų dizaineriai šioje srityje dirba visą savo gyvenimą, todėl jie patars visais rūpimais klausimais. Nuo medžiagų iki užbaigimo darbų pasirinkimo.

Maketavimo paslaugos

Skaitmena.lt teikia maketavimo paslaugas ir gali paruošti visų savo gaminamų produktų maketus. Nerandate maketo mūsų svetainėje? Greičiausiai mes jį gaminame tik dar neturėjome laiko aprašyti. Susisiekite telefonu ar kitais nurodytais kontaktais ir mes paruošime jūsų norimą maketą.

Sukursime vizitinių kortelių maketą ir jas pagaminsime.

Skrajučių maketavimas

Sukursime profesionalių skrajučių maketą.

Lankstinukų maketavimas

Įvairių dydžių ir lankstymo tipų lankstinukai.

Kvietimų maketavimas

Ekonomiškų ir prabangių kvietimų maketavimas.

Leidinio maketavimas

Sukursime maketus bukletams, brošiūroms, katalogams ar kitiems leidiniams.

Atvirukų maketavimas

Galime sukurti ekonomiškų ar prabangių atvirukų maketą.

Dovanų kuponų maketavimas

Galime sukursti ekonomiškus, ekologiškus arba prabangius dovanų kuponų maketus.

Fotoknygos maketavimas

Paruošime puikai atrodančios fotoknygos maketą.

Kalendorių maketavimas

Esame stipriai pažengę sieninių, stalinių ir kitų kalendorių maketavime.

Katalogo maketavimas

Galime sumaketuoti ir pagaminti akį traukiantį katalogą.

Lipdukų maketavimas

Nuo automobilinių lipdukų iki sienų lipdukų.

Plakato maketavimas

Sukursime akį traukiančio plakato maketą.

Darbų galerija

Užsisakykite lenteles

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top