Trafaretų gamyba

Skaitmena.lt spaustuvėje gamina įvairių tipų, medžiagų ir dydžiu trafaretus. Trafaretai yra naudojami visur, gėlių puokščių formavime, norint greitai užnešti dažus ant paviršių, detalių konstravime, apdailos darbuose, piešimui ir t.t. Tai platus produktas, skirtinguose srityse trafaretai gali būti net nepanašūs vienas į kitą. Mes gaminame visų tipų trafaretus iš popieriaus, kartono, PVC palstiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, veltinio ir t.t. Susisiekite ir aptarsime detales.

Trafaretų pjaustymas ir frezavimas

Trafaretus galime pjaustyti iš įvairių tipų popieriaus, kartono (nesvarbu gofro, korinis ar klijuotas) ar PVC plėvelės. Reikia trafareto iš kietos medžiagos? Nesudėtingai išfrezuosime PVC plastiką, aliuminio kompozitą ar organinį stiklą. 

Trafaretų medžiagos

Trafaretus galime pagaminti iš įvairių medžiagų, kurios gali būti naudojami įvairiose srityse. Dažniausiai trafaretus gaminame iš PVC plastiko, popieriaus ir kartono. Taip pat trafaretus galime gaminti iš organinio stiklo, aliuminio kompozito ir kitų medžiagų.

Trafaretų formatai

MÅ«sų įranga leidžia gaminti mažus ir didelius trafaretus, minimalus dydis priklauso nuo medžiagos, pjaustant galime pagaminti ir 1×1 cm trafaretą, o pats didžiausias galimas trafaretų dydis yra apie 2×3 metrų.

Trafaretų galerija
Dažniausiai užduodami klausimai apie trafaretų gamybą

Trafaretų gamyba gali trukti labai individualiai. Popierinius paprastus trafaretus galime pagaminti per 1 darbo dieną (priklausomai nuo užimtumo ir kiekio). PVC plastiko trafaretų gamyba dažniausiai trunka 2-4 darbo dienas.

Juos galite užsisakyti parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Turint didelius užsakymus, popierinius trafaretų gamybso principas yra pakeičiamas iš pjaustymo į kirtimą, tai leidžia pagaminti tūkstančius trafaretų per dieną, Frezuojamų trafaretų gamybos kiekis priklauso nuo dydžio, bet vis tiek galime pagaminti gana didelius kiekius per vieną dieną. Dėl detalesnės informacijos susisiekite telefonu ar el. paštu.

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top