Reklaminiai tentai

Tentas gali būti įvairių tipų: reklaminis, informacinis, dekoracija netgi kaip saulės uždangalas, taip pat jie yra skirstomi į lauko arba vidaus, spausdinami ant nepermatomos arba ant tinklinio tento. Ieškote kas gali pagaminti didelio ploto reklamą? Mes galime pagaminti įvairių dydžių lauko ir vidaus reklaminius tentus.

Gaminame vidaus, lauko ir tinklinius reklaminius tentus.

Reklaminių tentų gamyba dažniausiai užtrunka nuo 2 iki 6 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Tento kaina dažniausiai svyruoja nuo 7€/m² iki 11€/m²

Reklaminių tentų gamyba

Kadangi tentai dažniausiai matomi iš didesnių atstumų, spaudos kokybei nėra skiriamas didelis dėmesys. Mes galime pagaminti ekonomiškus tentus su 4 CMYK spalvomis, o reikalui esant galime atspausdinti kokybiškos spaudos tentą, naudodami 6 spalvas CMYKLMLC (dažniausiai tokie tentai gaminami parodoms, meninėms instaliacijoms)

Reklaminiai tentai dažniausiai gaminami iš trijų tipų medžiagų: lieto tento, kuris yra skirtas vidaus reklamai, įprasto tento, kuris yra prastesnės kokybės ir dažniausiai naudojamas lauke ir tinklo, kuris naudojamas norint, kad tentas neužstotų tam tikro vaizdo.

Kokie gali būti reklaminiai tentai?

Pagal medžiagas tentai skirstomi į 3: lauko tentas, vidaus tentas ir tinklinis tentas. Tinklinis ir lauko tentas dažniausiai naudojami viduje, lietas tentas yra aukštesnės kokybės, todėl dažniau naudojamas viduje.

Taip pat reklaminiuose tentuose yra naudojami skirtingi montavimai, prieš gamybą galite pasirinkti jums norimą arba mišrų. Pagrindiniai tentų montavimo tipai yra žiedais arba užlenkus tento kraštus padarant įmautę, dažnu atveju šonai yra užlenkiami padarant įmautes, o viršuje ir apačioje iškalami žiedai.

Kiekis Tento kaina/m²
Lauko nuo 7€/m²
Vidaus nuo 11€/m²

Reklaminių tentų galerija

Užsisakykite reklaminius tentus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top