Lapinė spauda​

Lapinę spauda kiti mėgsta vadinti skaitmenine spauda, nepaisant to, kad tiek lapinė, tiek ir plačiaformatė spauda yra skaitmeninės. Pagrindinis lapinės spaudos bruožas yra lapai. Visa spauda yra spausdinama ant lapų ir apdirbama visiškai kitokiu būdu negu plačiaformatė spauda. Didžiausias lapinės spaudos lapas gali būti 330 mm pločio ir 640 mm ilgio. Spausdinamas plotas yra mažinamas 5 mm iš visų lapo pusių. Lapinė spauda yra ypač greita, todėl nesudėtingus spaudos gaminius ir mažus kiekius galima pagaminti net per keliasdešimt sekundžių.
Lapinės spaudos produktų yra labai daug, bet patys populiariausi yra vizitinės kortelės, plakatai, lansktinukai, skrajutės.

Lapinė spauda, kitaip vadinama skaitmeninė spauda yra viena greičiausia spaudos rūšių. Spaudos produktai gali būti pagaminti per kelias valandas.

Kodėl rinktis mūsų lapinę spaudą?

Yra daugybę pliusų, kodėl reikėtų rinktis Skaitmeną.  Neskaitant profesionalumo, ilgos patirties, kvalifikuotų darbuotojų ir aukščiausios kokybės įrangos, mes taip pat siūlome:

Greita gamyba

Turime daug užbaigimo darbų įrangos, todėl visą produkciją pagaminame ypač greitai.

Greitas pristatymas

Dirbame su populiariausiais kurjeriais Lietuvoje. Galime pristatyti tą pačią dieną siųsdami per autobusų siuntas.

Dizainerio įrankis

Nenorite mokėti už maketą? Mūsų dizainerio įrankis padės susikurti maketą neturintiems maketavimo žinių.

Skaitmeninės spaudos produkcija

Lapinės spaudos produkciją galite pamatyti visur. Skrajutės, lankstinukai, plakatai, dėžutės, stalo žaidimai yra gaminami yra pagaminami naudojant lapinę spaudą. Mes galime pagaminti turbūt visus lapinės spaudos produktus, todėl jeigu nerasite savo ieškomo produkto, kreipkitės el. paštu arba nurodytu telefonu, mes jį tikrai pagaminsime.

20+

Skirtingų gaminių

82+

Skirtingų medžiagų

0-3 d.d.

Dažniausias gamybos terminas

Lapinės spaudos darbų galerija

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top