Dovanų kuponų gamyba

Skaitmena.lt spausdina dovanų ir nuolaidų kuponus. Produkciją galite užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje arba apačioje nurodytu el. paštu ar telefonu. Dovanų kuponų gamybos laikas priklauso nuo jūsų pasirinktų specifikacijų, bet dažniausiai gamyba trunka 1-3 d.d., esant didesniam užimtumui gamybos laikas gali keistis.

Dovanų kuponai gali būti laminuoti matiniu ar blizgiu laminatu, taip pat papuošti UV laku, aukso ir sidabro folija, su lenkimu arba be jo.

Standartinius dovanų kuponus dažniausiai pagaminame per 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai pasitaikanti dovanų kuponų kaina būna nuo 0,0386€/vnt. iki 0,145€/vnt.

Dovanų kuponų spausdinimas

Dovanų kuponų spausdinimo ir gamybos darbus pradedame klientui atsiuntus arba mūsų dizaineriui padarius maketą. Šio produkto gamyba beveik nesiskiria huo atvirukų ar kvietimų, spausdiname su aukštos kokybės keturių spalvų spausdintuvu (CMYK). Popierius gali sudaryti penktą spalvą, todėl renkantis dekoratyvinį popierių galima išgauti papildomų, įdomių atspalvių. Laminavimas, UV lakas ir aukso ar sidabro folijos taip pat sukurs papildomas spalvas ir atspalvius, kurie jūsų spaudą pavers dar labiau išskirtine. Atlikus spausdinimo darbus pereinama prie gamybos darbų. Pagal kliento pasirinktas kupono savybes. Nuolaidų kuponai gali būti laminuojami, su aukso, sidabro folija arba UV laku. Atlikus šiuos darbus pereinama prie atvirukų pjovimo specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis. Sukurtus dovanų kuponus juos pakuojame arba lankstome, priklausomai nuo idėjos ir paruošto maketo.

Spausdinama ant kartono arba storesnio popieriaus, dažnu atveju pasirenkamas dekoratyvinis popierius.

Kokie gali būti dovanų kuponai?

Dovanų kuponas turi būti išsaugotas, todėl dažniausiai spausdinami ant kietesnio, tvirtesnio popieriaus. Dažniausias klientai renkasi 300, 350 gsm storio popierių. Kuponams dažniausiai naudojamas standartinis ofsetinis arba kreidinis popierius, kitais atvejais renkamasi ir dekoratyvinis ar ekologiškas popierių. Turime didelį dekoratyvinių popierių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite sau patinkantį. Taip pat dovanų kuponai gali būti puošiami laminatu, aukso, sidabro folijomis, UV laku.

Kiekis Dovanų kuponas 100x200mm
10 vnt. nuo 1,2€ /vnt.
20 vnt. nuo 0,624€/vnt.
50 vnt. nuo 0,265€/vnt.
100 vnt. nuo 0,145€/vnt.
200 vnt. nuo 0,086€/vnt.
500 vnt. nuo 0,0505€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,0386€/vnt.

Dovanų kuponų galerija

Užsisakykite dovanų kuponus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top