Spausdinimo paslaugos

Skaitmena.lt teikia įvairias spausdinimo paslaugas, kurios pagrinde yra skirstomos į spausdinimą ant lapų, spausdinimą ant rulonų ir spausdinimą ant plokščių paviršių. Kiekvienas spausdinimo būdas yra savaip išskirtinis ir skirtas tam tikriems spaudos produktams pagaminti. Žemiau rasite mūsų teikiamas spausdinimo paslaugas, radus jums tinkančias, susisiekite ir aptarsime jūsų projektą.
Diplomas su moderniu UV lako dizainu

Spausdinimas ant lapų

Lapinė, kitaip dar vadinama skaitmeninė spauda. Spausdiname ant lapų iki SRA3 formato. Ši paslauga dažniausiai naudojama nedideliai reklaminiai produkcijai gaminti, katalogams ar bukletams spausdinti.

spauda ant rulono

Spausdinimas ant rulonų

Galime spausdinti ant 2,5 metrų pločio ir iki 60 metrų ilgio rulonų. Ši paslauga dažniausiai pasirenkama, kada reikia didelio formato plakatų, ar kitų spaudos gaminių. Taip pat ant rulonų yra spausdinami lipdukai, lipnios etiketės ir t.t.

spauda ant ploksciu pavirsiu 7

Spausdinimas ant plokščių paviršių

Spausdinimas ant PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo ar kitų plokščių medžiagų. Šią paslauga galite pasirinkti jeigu jums reikia reklaminių, informacinių arba POP stendų. Taip pat spausdinant interjero gaminius. 

Kodėl rinktis mūsų spausdinimo paslaugas?

Yra daugybę pliusų, kodėl reikėtų rinktis Skaitmenos spausdinimo paslaugas. Neskaitant profesionalumo, ilgos patirties, žemų kainų, kvalifikuotų darbuotojų, mes turime naujausią įrangą, su kuria galime atlikti išskirtinius spaudos produktus.

Greitas spausdinimas

Naujausi spausdintuvai leidžia spausdinimo darbus atlikti ypač greitai.

Ekologiškas spausdinimas

Hp Latex spausdintuvo rašalas yra ekologiškas, todėl puikiai tinka gaminant interjero detalėms.

Optimalios kainos

Mūsų spausdinimo paslaugos yra optimalios kainos, prieinamos visiems. Mes neskirstome klientų, todėl pagaminsime nors ir vieną plakatą.

Paslaugų galerija

Užsisakykite spaudos produkcijos

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top