Spauda ant organinio stiklo

Organinis stiklas, kitaip akrilas, gaminamas ekstruziniu arba liejimo būdu. Tvirtas, atsparus smūgiams, laužimui, braižymui plokštė (žinoma iki tam tikros ribos). Puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis, nes yra atsparus UV spinduliams, temperatūros svyravimams. Organinis stiklas yra visiškai perdirbamas. Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime tiesiogiai spausdinti ant organinio stiklo.

Jeigu turime medžiagas, gamyba dažniausiai trunka iki 3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai A3 formato organinis stiklas kainuoja tarp 10€/vnt. – 6€/vnt.

Ekologiška spauda ant organinio stiklo

Ant organinio stiklo spausdiname su HP latex spausdintuvu, jo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.​

Organinio stiklo frezavimas

Organinė stiklą galime išfrezuoti ypač tiksliai ir neatsižvelgiant į formą. Frezuojame skaitmeniniu būdu, todėl kiekvieną detalę galime išpjauti tiksliai. Reikalui esant kraštus nufrezuojame papildomai, kad vaizdas būtų lygus ir gražus. Daugiau apie frezavima galite rasti frezavimo puslapyje.

Kiekis A3 formatas
10 vnt. nuo 10€/vnt.
20 vnt. nuo 6€/vnt.
50 vnt. nuo 5€/vnt.

Spaudos ant stiklo galerija

Užsisakykite organinį stiklą su spauda

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top