Spauda ant organinio stiklo

Organinis stiklas, kitaip akrilas, gaminamas ekstruziniu arba liejimo būdu. Tvirtas, atsparus smūgiams, laužimui, braižymui plokštė (žinoma iki tam tikros ribos). Puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis, nes yra atsparus UV spinduliams, temperatūros svyravimams. Organinis stiklas yra visiškai perdirbamas. Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime tiesiogiai spausdinti ant organinio stiklo.

Play Video
Įvairios formos greitai ir kokybiškai
Organinio stiklo frezavimas

Skaitmeniniu būdu galime išpjaustyti norimą organinio stiklo formą ir nesvarbu ar stiklas su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimo paslaugą skaitykite čia.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant orgainio stiklo D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant organinio stiklo ir panašių medžiagų.

Mažiausias spausdinamas plotas yra 20×20 cm.

Taip mes galime spausdinti ant jūsų turimos medžiagos.

Taip, jeigu jūsų gaminamas produktas nėra interjero dekoracija ir jums nėra svarbi aukšta kokybę, sumažinus ją automatiškai mažes ir gaminio kaina.

Taip, po apačia spausdinant baltą sluoksnį galime išgauti ryškų vaizdą.

MŪSŲ DARBAI

Spauda ant organinio stiklo
Apie HP Latex R2000 spaudą

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

HP Latex spausdintuvas naudoja 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės ir plokščių medžiagų. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top