Bilietų gamyba

Gaminame įvairių tipų bilietus į renginius. Gali būti su numeracija arba be jos, susegame į atitinkamo dydžio ruošinius.

Bilietai gali būti ekonominiai arba prabangūs (retesni), kurie dažniausiai pasirenkami vardiniams bilietams. Mūsų įprasti gaminami bilietai būna su numeracija, perforacija, atspausdinti ant 150 GSM storio, kreidinio popieriaus. Norint išskirtinumo bilietus galime laminuoti, uždėti aukso arba sidabro folija, UV laką.

Paprastus bilietus su perforacija pagaminame per 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Bilietų gamybos kaina priklauso nuo užsakyto kiekio ir jų formato. Dažniausiai bileitų kaina būna nuo 0,05€ už vnt. iki 0,20€ už vnt. 

Bilietų spausdinimas

Bilietų spalvingumas yra, kaip ir kiekvieno kito lapinės spaudos produkto. Jie gali būti atspausdinti naudojant tik juodą spalvą arba CMYK spalvų paletę. Dar vieną papildomą spalvą sudaro popierius. Bilietų nerekomenduojame laminuoti ar naudoti UV laką, aukso foliją, nebent tai yra prestižinis renginys ir bilietas turi būti prabangus, išskirtinis.

Kokie gali būti bilietai?

Bilietų popierius gali būti įvairus, bet dažniausiai naudojamas plonesnis ofsetinis arba kreidinis popierius. Kadangi bilietai yra vienkartinis spaudos produktas, investuoti į prabangų popierių nėra verta.

Kuriant vardinius bilietus arba norint išskirtinumo galima spausdinti ant dekoratyvinio popieriaus arba laminuoti matiniu, blizgiu laminatu. Taip pat išskirtinius bilietus galime papuošti UV laku ar aukso folija.

Kiekis Apytikslė bilietų kaina
100 vnt. nuo 0,10€
200 vnt. nuo 0,10€
300 vnt. nuo 0,07€
500 vnt. nuo 0,05€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,03€/vnt.

Bilietų galerija

Užsisakykite bilietus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top