Lipdukų gamyba

Gaminame ir spausdiname lipdukus pagal užsakymą. Lipdukai yra puikus būdas reklamuoti savo verslą, informuoti žmones apie savo produktus ar paslaugas arba tiesiog papuošti savo aplinką. Yra daug skirtingų lipduko tipų, iš kurių galite pasirinkti, kiekvienas su savo privalumais ir trūkumais.Turime didelį įvairių plėvelių pasirinkimą, todėl galime gaminti išskirtinius ir ypač dailius lipdukus. Lipdukų gamyba užtrunka nuo 1 iki 4 darbo dienų, priklauso nuo užsakymo. SUsisiekite su mumis ir mes pasakysime per kiek laiko galime pagaminti jūsų lipdukų užsakymą.
Lipdukai medui

Lipdukų spausdinimas

Lipdukų spausdinimą galime pradėti tik turint idėją, pasirinkus medžiagas, formatą, spalvingumą ir turint kokybišką maketą. Nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite, mūsų komanda tikrai padės. Lipdukų spausdinimo įrangą parenkame pagal jūsų idėją, jeigu norite ekologiškų, aplinkai draugiškų lipdukų, juos spausdiname ant HP Latex spausdintuvo, atitinkamai norint ekonomiškų lipdukų, juos spausdiname ant kitų spausdintuvų.

Ant kokių plėvelių spausdiname lipdukus?

Lipdukų spausdinimas neapsieina be plėvelės. Jų yra visa galybė, todėl išsirinkti aklai, ganėtinai sunku. Geriausias ir laiko patikrintas variantas yra, kada klientas atsiunčia pavyzdį arba papasakoja, kokio galutinio varianto jam reikia ir mes tikrai pasiūlysime lipdukų sprendimą. Lipdukus spausdiname ant blizgios, matinės, skaidrios baltos plėvelės, įvairių tipų ir panaudojimų spalvotų plėvelių, taip pat chromuotų, metalizuotų ir holografinių ar vaivorykštinių plėvelių.

Lipdukų spausdinimo formatai

Turime aukštos kokybės industrinius spausdintuvus, kurie gali spausdinti didelius ir mažus tiražus. Maksimaliai galime atspausdinti iki 2,4 metrų pločio ir 30 metrų ilgio lipduką, taip pat mažiausi spausdinti lipdukai buvo realios muses dydžio, todėl tikrai atspausdinsime jums norimo dydžio lipdukus. Spausdinimas yra tik vienas lipdukų gamybos etapų. Gamybos pabaigoje, lipdukus išpjaustysime pasirinktomis formomis, skaitmeniniu būdu.

Lipdukų spalvingumas

Turime aukštos kokybės įrangą, todėl lipdukus galime spausdinti 4 būdais:

CMYK – lipdukai spausdinami įprastomis 4 spalvomis, plėvelė prideda ketvirtą spalvą. Šiuo būdu galime spausdinti ant šviesesnių atspalvių plėvelių.

CMYKLMLC – šiuo būdų spausdinami aukštesnės kokybės lipdukai, dažniausiai naudojami interjere arba norint išgauti daugiau spalvų, vaizdą padaryti kokybiškesniu.

CMYKLMLC + W – tai aukščiau pateiktas spausdinimo būdas su papildoma balta spalva. Šiuo būdų galime spausdinti ant įvairių tamsių ar net juodos spalvos paviršių išgaudami ryškias spalvas.

W – tai spausdinimas su balta spalva, galime spausdinti ant įvairių skaidrių arba tamsos spalvos plėvelių.

Lipdukų gamybos ir spausdinimo procesas

Lipdukas ant gėlių
Lipdukas
  1. Dizaino sukūrimas: pirmiausia turite sukurti lipduko dizainą. Tai galite padaryti patys arba samdyti profesionalų dizainerį.
  2. Lipduko spausdinimas: kai dizainas yra paruoštas, jis turi būti atspausdintas ant lipduko medžiagos. Tai gali būti atlikta naudojant įvairius spausdinimo metodus, pvz., ofsetinį spausdinimą, skaitmeninį spausdinimą ar terminį spausdinimą.
  3. Lipduko pjaustymas: kai lipdukas yra atspausdintas, jis turi būti supjaustytas į norimas formas. Tai gali būti atlikta naudojant įvairius pjaustymo metodus, pvz., žirkles, peilį ar pjaustytuvą.
  4. Lipduko klijavimas: kai lipdukas yra supjaustytas, jis turi būti priklijuotas prie norimo paviršiaus. Tai gali būti atlikta naudojant įvairius klijus, pvz., lipnią juostelę, lipnią masę ar skystus klijus.
Lipdukų galerija
D. U. K. apie lipdukų gamybą

Lipduko gamybos ir spausdinimo laikas priklauso nuo pasirinktų užbaigimo darbų ir lipdukų kiekio. Paprastai lipdukai pagaminti ir atspausdinti per kelias dienas.

Lipdukus galite užsisakyti parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Lipduko kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant lipduko tipą, dydį, spaudinimo kiekį. Paprastai lipdukai yra pigesni nei kiti reklamos būdai, pvz., plakatai.

Galite rinktis įprastą baltą matinę arba blizgę plėvelę, taip pat skaidrią matinę arba blizgią. Šios plėvelės yra dažniausiai naudojamos. Taip pat galite rinktis iš didelio spalvotų plėvelių katalogo, kurios taip pat yra matinės arba blizgios. Galime spausdinti ant fluorescencinių, chromo ar metalizuotų plėvelių. Plėvelių pasirinkimas yra toks didelis, kad jos dažniausiai pasirenkamos tik išryškinus idėją.

Užsisakykite lipdukus

Užpildykite greitą užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top