Lipdukų gamyba

Turime didelį įvairių plėvelių pasirinkimą, todėl galime pagaminti išskirtinius ir ypač dailius lipdukus. Skaitmena gali pasiūlyti nuo ekonominių lipdukų iki prabangių lipdukų ant metalizuotos plėvelės arba lipduko su drobės faktūra. Norite išskirtinio sprendimo? Susisiekite su mūsų komanda. Lipdukus gaminame pagal individualius užsakymus, todėl norėdami užsisakyti, užpildykite užklausos formą.

lipdukai-10
etiketes-14

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Lipdukų spausdinimas

Lipdukų spausdinimą galime pradėti tik turint idėją, pasirinkus medžiagas ir turint kokybišką maketą. Lipdukų spausdinimo įrangą parenkame pagal jūsų idėją, jeigu norite ekologiškų, aplinkai draugiškų lipdukų, juos spausdiname ant HP Latex spausdintuvo, atitinkamai norint ekonomiškų lipdukų, juos spausdiname ant kitų spausdintuvų. Lipdukų gamyboje gali būti pritaikyta be galo daug įvairiausių užbaigimo darbų ir jų aprašymas čia užimtu per daug vietos, todėl jeigu turite idėją, bet galvojate, kad greičiausiai taip nėra įmanoma, susisiekite su mūsų komanda, galbūt mes rasime sprendimą.

Kokie būna lipdukai?

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Lipdukai automobiliams

Mes ne tik galime apklijuoti jūsų automobilį, bet ir pagaminti norimus lipdukus jūsų automobiliui ar el. parduotuvei. Turime įvairių automobilinių plėvelių, kurios yra pritaikytos klijavimui ant automobilių, motociklų, keturračių, katerių ir kitų transporto priemonių. Turite el. parduotuvę ir ieškote gamintojų? Susisiekite ir aptarsime galimybes.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Dažniausiai užduodami klausimai apie lipdukus

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus lipdukams.

Taip, mes gaminame mažus ir didelius tiražus lipdukų. Jeigu jo dydis yra ganėtinai didelis, tada mes galime pagaminti ir vieną vnt.

Taip, mes turime patalpas, kuriuose atliekame transporto priemonių apklijavimus.

MŪSŲ DARBAI

Lipdukų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top