Lipdukų gamyba

Gaminame ir spausdiname lipdukus pagal užsakymą. Lipdukai yra puikus būdas reklamuoti savo verslą, informuoti žmones apie savo produktus ar paslaugas arba tiesiog papuošti savo aplinką. Yra daug skirtingų lipduko tipų, iš kurių galite pasirinkti, kiekvienas su savo privalumais ir trūkumais. Turime didelį įvairių plėvelių pasirinkimą, todėl galime gaminti išskirtinius ir ypač dailius lipdukus. Lipdukus galite užsakyti internetu. Lipdukų gamyba užtrunka nuo 1 iki 4 darbo dienų, priklauso nuo užsakymo. Susisiekite su mumis ir mes pasakysime per kiek laiko galime pagaminti jūsų lipdukų užsakymą. Lipdukų spausdinimo kaina prasideda nuo 0,03€/vnt.

Mes galime apgaminti įvairių tipų lipdukus. Nevaržo beveik niekas, galite rinktis iš įvairių spalvų plėvelių, galime atspausdinti norimą vaizdą, išpjaustyti įvairiomis formomis. Dažniausiai gaminame produktų sienų, automobilių lipdukus.

Taip, lipdukai gali būti pristatyti Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir kituose Lietuvos miestose.

Mažus, nedidelius kiekius dažniausiai pagaminame per 1 darbo dieną, didesnius kiekius pagaminame per 3 darbo dienas. Sudėtingus, nestandartinius užsakymus pagaminti trunka ilgiau.

Lipdukų kaina priklauso nuo kvadratūros ir lipdukų dydžio. Vieno kvadrato kaina dažniausiai svyruoja tarp 7-13€. 

Lipdukų spausdinimas

Lipdukų spausdinimą galime pradėti tik turint idėją, pasirinkus medžiagas, formatą, spalvingumą ir turint kokybišką maketą. Nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite, mūsų komanda tikrai padės. Lipdukų spausdinimo įrangą parenkame pagal jūsų idėją, jeigu norite ekologiškų, aplinkai draugiškų lipdukų, juos spausdiname ant HP Latex spausdintuvo, atitinkamai norint ekonomiškų lipdukų, juos spausdiname ant kitų spausdintuvų.

Kokias plėveles lipdukams naudojame?

Lipdukų spausdinimas neapsieina be plėvelės. Jų yra visa galybė, todėl išsirinkti aklai, ganėtinai sunku. Geriausias ir laiko patikrintas variantas yra, kada klientas atsiunčia pavyzdį arba papasakoja, kokio galutinio varianto jam reikia ir mes tikrai pasiūlysime lipdukų sprendimą. Lipdukus spausdiname ant blizgios, matinės, skaidrios baltos plėvelės, įvairių tipų ir panaudojimų spalvotų plėvelių, taip pat chromuotų, metalizuotų ir holografinių ar vaivorykštinių plėvelių.

Lipdukų formatai

Turime aukštos kokybės industrinius spausdintuvus, kurie gali spausdinti didelius ir mažus tiražus. Maksimaliai galime atspausdinti iki 2,4 metrų pločio ir 30 metrų ilgio lipduką, taip pat mažiausi spausdinti lipdukai buvo realios muses dydžio, todėl tikrai atspausdinsime jums norimo dydžio lipdukus. Spausdinimas yra tik vienas lipdukų gamybos etapų. Gamybos pabaigoje, lipdukus išpjaustysime pasirinktomis formomis, skaitmeniniu būdu.

Lipdukų spalvingumas

Turime aukštos kokybės įrangą, todėl lipdukus galime spausdinti 4 būdais:

CMYK – lipdukai spausdinami įprastomis 4 spalvomis, plėvelė prideda ketvirtą spalvą. Šiuo būdu galime spausdinti ant šviesesnių atspalvių plėvelių.

CMYKLMLC – šiuo būdų spausdinami aukštesnės kokybės lipdukai, dažniausiai naudojami interjere arba norint išgauti daugiau spalvų, vaizdą padaryti kokybiškesniu.

CMYKLMLC + W – tai aukščiau pateiktas spausdinimo būdas su papildoma balta spalva. Šiuo būdų galime spausdinti ant įvairių tamsių ar net juodos spalvos paviršių išgaudami ryškias spalvas.

W – tai spausdinimas su balta spalva, galime spausdinti ant įvairių skaidrių arba tamsos spalvos plėvelių.

Kiekis Lipduko kaina/m²
1 m² nuo 17€
3 m² nuo 13€
5 m² nuo 10,2€
10 m² nuo 8,2€
15 m² nuo 7,5€
20 m² nuo 7,25€
25 m² nuo 7€
30 m² nuo 6,9€

Tai tik preliminarios lipdukų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, lipduko dydį, ploteriavimo laiką, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Reklaminių lipdukų gamybos procesas

Play Video about Lipduku spausdinimas ir gamyba

Lipdukų maketavimas

Reklaminių lipdukų maketavimas prasideda nuo idėjos. Pirmiausia turite sugalvoti, kokio lipduko norite, ar tai įprastas lipdukas, kurį sudaro viena detalė ar tai lipdukas, kurio visos dalys turi būti išploteriuotos atskyrai. Sukasi galva nuo lipduko failo paruošimo? Patikėkite lipduko kūrimą mūsų dizainerių komandai.

Lipdukų spausdinimas

Lipdukus galime spausdinti skirtingomis spaudos mašinomis. Kuriuo spausdintuvu bus spausdinami lipdukai priklauso nuo jūsų lipduko idėjos, Spausdinami su HP Latex spausdintuvu lipdukas gali turėti spausdintą baltą spalvą, jis turės papildomą apsaugini sluoksnį, kuris lipduką apsaugos nuo smulkių įbrėžimų, taip pat šio spausdintuvo rašalas yra draugiškas aplinkai, spauda su eco solvent spausdintuvu yra pigesnė, bet ji neturi prieš tai išvardintų savybių. Taip pat mažesnius lipdukus galime spausdinti su skaitmeniniu lapinės spaudos spausdintuvu.

Lipdukų ploteriavimas

Lipdukus ploteriuojame/pjaustome skaitmeniniu būdų, todėl jie gali būti įvairių formų.

Lipdukų galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top