Planšetai​

Planšetas yra spaudos produktas, kuris naudojamas įvairių projektų, baigiamųjų darbų pristatymui. Tai dažniausiai ant 1-3 mm kartono, PVC plastiko ar kitos kietesnės medžiagos atspausdintas vaizdas. Planšetai gali būti tiesiogiai spausdinami ant kietos medžiagos arba klijuojant didelio formato lipduką su spauda. Turite pristatymą ir norite tinkamai pateikti projekto vaizdą? Susisiekite su skaitmena.lt Planšetus gaminame ant įvairių medžiagų, spausdiname su aukštos kokybės ekologišku spausdintuvu. Produkciją pagaminame per 2-4 darbo dienas.

Planšetus pagaminame per  2-3 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai A3 planšetų kaina svyruoja tarp 3,16€/vnt. – 4€/vnt.

Planšetų spausdinimas

Planšetus galime spausdinti ant įvairių medžiagų. Kaina prasideda nuo 10 €/vnt. Norite būti išskirtiniai ir padaryti gerą įspūdį? Galite rinktis organinį stiklą arba aliuminio kompozitą. Reikia pigesnių? Galime atspausdinti ant klijuoto popieriaus kartono ar PVC plastiko. Spausdinimo darbus atliekame su aukštos kokybės HP Latex spausdintuvu. Jo dėka planšetų gamyba bus atlikta ypač greitai. Galime pagaminti A3, A2, A1, A0 dydžio spaudą. Planšetų spausdinimas ir gamyba užtrunka nuo 2 iki 4 darbo dienų (esant didesniam užimtumui, gamybos terminai gali keistis).

Planšetų pristatymas

Jeigu nėra išskirtinių, specialių reikalavimų, planšetus dažniausiai pagaminame per 2-3 darbo dienas. Tikslų terminą pasakys mūsų vadybininkas. Reikia skubiai? Jeigu yra tinkamos aplinkybės, tam tikrą planšetų skaičių galime pagaminti ir per vieną dieną, bet dėl tikslesnės informacijos turite pasikonsultuoti su mūsų vadybininku.

Planšetų galerija

Užsisakykite planšetus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top