Planšetai

Planšetas yra spaudos produktas, kuris naudojamas įvairių projektų, baigiamųjų darbų pristatymui. Tai dažniausiai ant 1-3 mm kartono, PVC plastiko ar kitos kietesnės medžiagos atspausdintas vaizdas. Planšetai gali būti tiesiogiai spausdinami ant kietos medžiagos arba klijuojant didelio formato lipduką su spauda. Turite pristatymą ir norite tinkamai pateikti projekto vaizdą? Susisiekite su skaitmena.lt Planšetus gaminame ant įvairių medžiagų, spausdiname su aukštos kokybės ekologišku spausdintuvu. Produkciją pagaminame per 2-4 darbo dienas.

Planšetų spausdinimas

fotosienos gamyba

Planšetus galime spausdinti ant įvairių medžiagų. Norite būti išskirtiniai ir padaryti gerą įspūdį? Galite rinktis organinį stiklą arba aliuminio kompozitą. Reikia pigesnių? Galime atspausdinti ant klijuoto popieriaus kartono ar PVC plastiko. Spausdinimo darbus atliekame su aukštos kokybės HP Latex spausdintuvu. Jo dėka planšetų gamyba bus atlikta ypač greitai. Galime pagaminti A3, A2, A1, A0 dydžio psaudą. Planšetų spausdinimas ir gamyba užtrunka iki 4 darbo dienų (esant didesniam užimtumui, gamybos terminai gali keistis).

Kaip užsakyti planšetus?

Planšetus galite užsakyti susisiekus nurodytais kontaktais, užpildžius užklausą arba užsakant per skaitmena.lt el. parduotuvę. Planšetų kaina priklauso nuo kiekio, todėl daugiau užsakydami, už vnt. mokėsite mažiau.

Planšetų gamybos terminai ir kainos

Jeigu nėra išskirtinių, specialių reikalavimų, planšetus dažniausiai pagaminame per 2-3 darbo dienas. Tikslų terminą pasakys mūsų vadybininkas. Reikia skubiai? Jeigu yra tinkamos aplinkybės, tam tikrą planšetų skaičių galime pagaminti ir per vieną dieną, bet dėl tikslesnės informacijos turite pasikonsultuoti su mūsų vadybininku.

Planšetų atsiėmimas ar pristatymas

Planšetus galite atsiimti mūsų biure – Pikulo g. 53, Kaunas. Esate iš kito miesto arba neturite savo transporto? Planšetus galime supakuoti saugiai ir siųsti su DPD kurjeriais.

Atsakėme jūsų klausimus

Dažniausiai užduodami klausimai
apie planšetus

Standartinškai spausdiname A0, A1, A2 60×90 cm planšetus, bet didžiausias kurį galime pagaminti yra 205×305 cm. 

Planšetų maketas turi būti išsaugotas PDF formatu, viename faile gali būti daugiau maketų. Svarbu pridėti po 2 mm užlaidas iš visų pusių. Taip pat svarbius elementus, tokius kaip tekstą, mokymosi įstaigos logotipus ir pnš. rekomenduojame atitraukti nuo krašto (palikti bent 3mm tarpą)

Planšetas yra dažnai maišomas su planšete. Planšetas yra spaudos gaminys, kuris naudojamas tam tikrų darbų ar projektų pristatymui. Dažniausiai atspausdintas ant kieto kartono, ar plastiko. Jie buvo ypač populiarųs senesniais laikas, kada prezentacijoms nebuvo naudojami kompiuteriai.

Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top