Frezavimas ir pjaustymas su CNC

Frezavimas ir pjaustymas su Elitron CNC pjaustymo stalu. Turėdami šią įrangą galime iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, gofro kartono, korinio kartono ar kitų panašių medžiagų išpjaustyti įvairios formos gaminius. Maksimalus gaminio plotis yra iki 3,1×2 m. Frezavimo pagalba galime gaminti individualius reklaminius POS stendus, toperius, įvairių formų reklamines ir informacines lenteles, taip pat galime atlikti įvarius gamybinius darbus klientų kuriamiems produktams. Gaminame interjero detales ir priimame individualius užsakymus nuo 1 vnt.

Galime frezuoti arba pjaustyti įvairias medžiagas, kaip įvairūs plastikai, aliuminio kompozitą, organinį stiklą, putų plokštes, kartoną, PET veltinį, gumos medžiagas, MDF ir HPL plokštes.

Terminas priklauso nuo projekto, bet įprastus PVC, aliuminio kompozito, akrilo frezavimo darbus padarome per 1-2 darbo dienas.

Visą produkciją galite atsiimti mūsų biure, neturint galimybės nepriklausomai nuo gaminio dydžio, juos galime siųsti su DPD kurjeriu.

pvc-putu-plokstes

PVC putų plokštės pjovimas

PVC putų plokštė (polivinilchlorido putų plokštė) yra medžiagos lapas, pagamintas iš polivinilchlorido putų. Dažniausiai naudojami 1mm, 3mm, 5mm ir 10mm storio plokštės. Tai yra populiari plastikinė medžiaga, kuri naudojama įvairiose pramonės šakose, statyboje, reklamos ir interjero dizaino srityse.

Mes galime pjaustyti arba frezuoti šias PVC plokštes.  Skaitmeniniu būdų galite išgauti įvairias formas, todėl jeigu turite idėją arba poreikį, susisiekite su mumis.

plastiko-pjovimas

Plastiko frezavimas

Mes galime pjaustyti ir frezuoti įvairias plokštes pagamintas iš plastiko. Dažniausiai frezuojame ir pjaustome šias medžiagas: polistirolo plokštes, gofruoto plastiko, korinio polipropileno plokštes ir daugeli kitų panašių. Polistirolo plokštės turi labai geras savybes, atspari smūgiams, lygiu paviršiumi puikiai tinka frezavimui ir pjaustymui.

Susisiekite su mūsų komanda, mes padėsime, patarsime ir rekomenduosime geriausią sprendimą.

aliuminio-kompozitas

Aliuminio kompozito pjovimas, frezavimas

Aliuminio kompozitas (angl. aluminum composite panel, ACP) yra standarinis medžiagos sluoksnis, pagamintas iš dviejų aliuminio pluoštų, tarp kurių yra polimero (dažniausiai polietileno) branduolio sluoksnis. Tai yra populiari medžiaga, plačiai naudojama architektūroje, fasadų apdailoje ir reklamos pramonėje.

Kaip ir daugeli kitų medžiagų, mes galime frezuoti aliuminio kompozito plokštes, dar kitaip vadinamu dibondu. Mes pjaustome skaitmeniniu būdų, todėl galime išgauti bet kokias netaisyklingas formas.

putu-kartonas

Putų kartono pjovimas

Putų kartonas, taip pat žinomas, kaip polistirolo putų kartonas. Ši medžiaga yra labai lengva. Jis susideda iš dviejų išorinių kartono sluoksnių ir viduryje esančių putų.

Ši medžiaga populiari reklamos gamyboje, taip pat meninių instaliacijų gamyboje ar interjero detalių gamyboje. Putų kartoną galime pjaustyti įvairiomis formomis, galime pagaminti atskiras detales.

polikarbonatas

Polikarbonato pjaustymas

Polikarbonatas yra šiluminės plastikų grupės medžiaga, kuri yra atspari smūgiams, skaidri ir tvirta. Ji gaminama iš polikarbonato monomerų polimerizacijos proceso metu. Polikarbonatas yra populiarus medžiagos variantas dėl savo unikalių savybių. Jos panaudojimas yra ypač platus.

Polikarbonatą galime pjaustyti įvairiomis formomis, pagal iš anksto paruoštus pjaustymo failus. Galime pjauti iki 3 metrų pločio ir 6 metrų ilgio lapą.

organinis-stiklas

Organinio stiklo, akrilo pjaustymas

Akrilas (polimetilmetakrilatas arba PMMA), taip pat dažnai sutinkamas, kaip organinis stiklas ar organstiklis. Jis yra aiški ir tvirta plastikinė medžiaga, kuri plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose ir kūrybinėse srityse. Tai sintetinis polimeras, kuris gaminamas iš akrilo rūgšties.

Mes užsiimame organinio stiklo pjaustimu ir frezavimu, galime pagaminti įvairių formų ir dydžių detales ar instaliacijas. Turite idėją? Susisiekite, mes ją įgyvendinsime.

mdf-plokstes

MDF plokštės frezavimas

MDF (Medium-Density Fiberboard) plokštė yra medžio pluoštų plokštė, pagaminta iš suspaustų medžio pluoštų ir sintetinio rišiklio. Tai yra viena iš populiariausių medžio dirbtinių medžiagų, naudojama statyboje, interjero apdailoje ir baldų gamyboje. Skaitmena dažniausiai gamina interjero detales, bet turint kitų poreikių, mes jums padėsime.

Mes galime frezuoti ir pjaustyti MDF, fanieros ar HDF plokštes jūsų reikiamomis formomis. Pjaustome skaitmeniniu būdų, todėl galime išfrezuoti net ir žmogaus siluetą.

HPL frezavimas, pjaustymas

Galime pjaustyti įvairias plokštes, lapus įskaitant ir HPL (aukšto spaudimo laminato lapus.)

HPL (High-Pressure Laminate) plokštės yra aukšto slėgio laminuotos plokštės, pagamintos iš kelių sluoksnių specialios impregnuotos popieriaus ir termo sukietėjusio plastiko (fenolio) danga. HPL plokštės garsėja savo aukšta atsparumu įvairioms aplinkos sąlygoms, ilgaamžiškumu ir gražia išvaizda.

guma

Gumos pjovimas ir pjaustinėjimas

Mes galime pjaustyti įvairias detales iš gumos. Abejojate ar pavyks? Atgabenkite pavyzdį ir mes pabandysime.

Gumos medžiagos yra plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose. Jos yra naudojamos automobilių pramonėje, elektronikoje. medicinoje, sporto pramonėje ir daugelyje kitų srityse. Mes galime išfrezuoti įvairias gumines detales iki 3 metrų pločio, 2 metrų ilgio ir 5 cm aukščio.

Magneto pjaustymas

Galime tiesiogiai spausdinti ant magneto ir jį išpjaustyti pagal reikiamą formą.

oda

Odos pjaustymas

Oda yra natūrali medžiaga, plačiai naudojama rūbų, aksesuarų, baldų ar batų gamyboje. Dažniausiai ji karpoma arba pjaustoma specialias peiliais. 

Skaitmena turi specialią įranga, kuri puikiai pritaikyta odai pjaustyti. Skaitmeniniu būdų galime išpjaustyti įvairias formas, taip dekoruojant jūsų gaminamus rūbus, batus ar kitus gaminius. Spauda ant odos, taip pat yra įmanoma. Kadangi oda gali būti apdirbta įvairiais metodais, pirmiausia turime atlikti bandymus. Susisiekite ir kartu surasime sprendimą.

Fototapetų pjaustymas

Fototapetų kÅ«rimas, spausdinimas, tikslus supjovimas ir apklijavimas – visa tai galima rasti vienoje vietoje. Gaminame pagal individualius užsakymus, kai klientas pateikia savo nuotraukas ar dizaino idėjas.

Pjauname skaitmeniniu būdu, todėl viską atliekame ypač tiksliai. Fototapetų rulonus galime supjauti ir paruošti taip, kaip pageidauja klientas.

lipduku-ploteriavimas

Lipdukų ploteriavimas

Lipdukų ploteriavimas yra procesas, kai naudojant specialią pjaustyklę yra perpjaunama lipduko plėvele, bet ne lipduko pagrindas. Tokiu būdų galima pašalinti nenaudojama plėvelė ir ant pagrindo palikti tik išpjaustytą jūsų lipduko formą. Mes pjaustome, ploteriuojame įvairių dydžių lipdukus, kurie naudojami reklamoje, interjere, automobilių apklijavime ir kituose srityse.

tekstile

Tekstilės pjaustymas

Pamirškite tekstilės karpymą ir karpymo technikas, kurias iki šiol naudojote. Mes greitai galime išpjaustyti didelius kiekius tekstilės medžiagos. Pagal paruoštus skaitmeninius lekalus.

Taip pat galime spausdinti ant įvairios tekstilės. Norėdami daugiau informacijos, susisiekite su mūsų vadyba.

oda

Odos pjaustymas​

Oda yra natūrali medžiaga, plačiai naudojama rūbų, aksesuarų, baldų ar batų gamyboje. Dažniausiai ji karpoma arba pjaustoma specialias peiliais. 

Skaitmena turi specialią įranga, kuri puikiai pritaikyta odai pjaustyti. Skaitmeniniu būdų galime išpjaustyti įvairias formas, taip dekoruojant jūsų gaminamus rūbus, batus ar kitus gaminius. Spauda ant odos, taip pat yra įmanoma. Kadangi oda gali būti apdirbta įvairiais metodais, pirmiausia turime atlikti bandymus. Susisiekite ir kartu surasime sprendimą.

PET veltinio pjaustymas

Galime pjauti veltinio medžiagą ir išpjaustyti įvairias formas. Veltinis yra minkštas ir švelnus audinys, dažniausiai gaminamas iš vilnos arba sintetinių pluoštų. Jis yra žinomas dėl savo purumo, šilumos ir malonaus prisilietimo. Veltinis yra itin geras izoliatorius, todėl dažnai naudojamas šilumos ir garso izoliacijai bei apšiltinimui. Reikia išpjaustyti didelį kiekį veltinio? Susisiekite su mumis, mes galime padėti.

poliesteris

Medžiagos ir audinių pjaustymas

Galime pjaustyti įvairias medžiagas ir audinius. Skaitmeniniu būdų greitai ir kokybiškai išpjaustome didelius kiekius medžiagų iš rulonų ar lapų. Poliesteris, įvairi tekstilė, veltinis, kamštinė medžiaga ir daugelis kitokių medžiagų pjaustymas su Elitron pjovimo stalu.

Apie Elitron pjaustymą ir frezavimą

Elitron yra CNC staklės. Šių staklių  pagalba galime gaminti daug įvairios produkcijos, kuri yra susijusi ne tik su spauda. Ši pjovimo sistema idealiai tinka tiek plokščiaformatei spaudai (reklaminiai stebdai, informacinės lentelės ir t.t), tiek ir ruloninei spaudai (lipdukų pjaustymui, plakatų supjovimui, tekstilės pjaustymui ir t.t.). Šis įrenginys plačiai naudojamas reklaminių stendų, lentelių gamybos pramonėje, bet taip pat yra pritaikoma ir konvejerinei gamybai (gaminant pjaustant odos ar tekstilės medžiagas, gaminant interjero papuošimus, iš plastiko ar organinio stiklo pjaustant laikiklius, padėkliukus ir t.t.)

Medžiagų pasirinkimas – Aliuminio kompozitas, įvairių tankių PVC putų plokštės (PVC plastikas), įvairios plėvelės, tekstilė, oda, įvairių tipų kartonas, popierius ir daug kitų medžiagų puikiai tinka darbui su Elitron.

Elitron sistema turi daugiafunkcines pjovimo, frezavimo, bigavimo, graviravimo galvutes, todėl galime atlikti įvairius skirtingus užbaigimo darbus ir pagaminti daug skirtingų gaminių.

Galime atlikti užbaigimo darbus jūsų produktams, pagaminti įvairius spaudos gaminius (POS stendus, reklamines ar informacines lenteles ir t.t.) arba užsiimti gatavų produktų gamyba, tokių kaip įvairūs stoveliai, interjero detalės, padėkliukai ir t.t.

pjaustymas ir frezavimas

Darbinis plotis iki 3,1×2 m. 

1 of 4

Projektorius, kuris leidžia tiksliau nusistatyti medžiagos poziciją.

2 of 4

Važinėjanti pagrindinė galva, kurioje keičiasi frezavimo, pjovimo, bigavimo, graviravimo galvutės.

3 of 4

Medžiagos aukštis iki 50mm.

4 of 4

Frezavimo darbų galerija

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis