Kalendorių gamyba

2024 metų kalendoriai jau gamyboje! Galime pagaminti įvairių tipų kalendorius su jūsų nuotraukomis, įmonės firminiu stiliumi ar kitu norimu dizainu.
kalendorius 1 dalies

1 dalies sieninių kalendorių gamyba

Artėja nauji metai ir vėl reikia sieninių kalendorių? Patikėkite juos mums. Mes galime pagaminti įvairius kiekius sieninių kalendorių greitai ir pristatyti juos visoje Lietuvoje.
1 dalies, trijų mėnesių kalendorius galime pagaminti greitai. lentelėje rasite 1 dalies kalendorių kainą, kuri yra nurodyta be PVM. Kuo unikalūs šie pakabinami kalendoriai? Jie neužima daug vietos, yra matomi trys mėnesiai vienu metu, pakabinami ant sienos.

Formatas: 310×475 mm
+ 0,25 € laminatas viršeliams;
+0,25 € kalendorio maišelis

Kiekis Kaina (be PVM)
30 vnt. 3.44€/vnt.
50 vnt. 3.24€/vnt.
100 vnt. 2.97€/vnt.
200 vnt. 2.83€/vnt.
300 vnt. 2.63€/vnt.
500 vnt. 2.5€/vnt.
1000 vnt. 2.43€/vnt.
3 daliu kalendoriai su intarpais ir be

3 dalių sieninių kalendorių gamyba

Artėja nauji metai ir vėl reikia sieninių kalendorių? Patikėkite juos mums. Mes galime pagaminti įvairius kiekius sieninių kalendorių greitai ir pristatyti juos visoje Lietuvoje.
3 dalių kalendoriai yra dviejų tipų, su intarpais arba be jų. Lentelėje rasite abiejų tipų kalendorių kainas, kurios yra nurodyta be PVM. Kuo unikalūs šie pakabinami 3 dalių kalendoriai? Aiškiai galime sekti 3 mėnesius vienu metu, mėnesių sekimą galima pritaikyti pagal jūsų poreikius, matyti du ateinančius mėnesius arba matyti vieną praėjusį mėnesį, taip pat jie yra pakabinami ant sienos, todėl neužima daug vietos.

Formatas su intarpais: 310x885mm
Formatas be intarpų: 310×800 mm
+ 0,25 € laminatas viršeliams;
+0,25 € kalendorio maišelis

Kiekis Su intarpais (be PVM) Be intarpų (be PVM)
30 vnt. 5.27€/vnt. 4.32€/vnt.
50 vnt. 5.13€/vnt. 4€/vnt.
100 vnt. 4.92€/vnt. 3.78€/vnt.
200 vnt. 4.8€/vnt. 3.51€/vnt.
300 vnt. 4.52€/vnt. 3.44€/vnt.
500 vnt. 4.11€/vnt. 3.24€/vnt.
1000 vnt. 3.85€/vnt. 3.17€/vnt.
Stalinis kalendorius

Stalinis kalendorius

Galime pagaminti įvairių tipų stalinius kalendorius, kurie bus puiki dovana įmonės partneriui, klientui ar kolegai.

Vienas populiariausių ir turbūt dažniausiai naudojamų kalendorių tipų. Šių kalendorių pagalba galima lengvai pasižymėti datas, jie visada po ranka. Stalinio kalendorio kaina gali būti įvairi, nes jų formatas yra lankstesnis negu sieninių kalendorių.

Kalendorius su nuotraukomis

A3 ir A4 foramtokKalendoriai puikiai tinkantys dovanoms ar namų interjerui papuošti. Tai dažniausiai individualiai užsakomi kalendoriai su asmeninėmis gyvenimo akimirkomis, gyvūnų nuotraukomis ar kitais vaizdais. 

Vieno lapo ir nuotraukų kalendoriai iki 90 cm ilgio

Galime pagaminti kalendorius, kurių vieno lapo ilgis yra iki 90 cm. Tai gali būti atverčiami, nuplėšomi arba vieno lapo kalendoriai. Nuotraukų kalendoriai gali būti daug ilgesni, su daugiau įsimintinų akimirkų. Galime spausdinti ant drobės, įvairių tipų popierių, tento ir kitų medžiagų. Turite idėją, bet nežinote, kaip įgyvendinti? Susisiekite ir mes jums padėsime.

Kalendorių gamybos procesas

Matinis laminatas Blizgus laminatas
Kalendorio projektavimas ir maketavimas

Pirmas dalykas, kurį reikia nuspresti kuriant kalendorių yra jo maketas, formatas. Nuotraukų ir sieniniai kalendoriai turi savo standartinius formatus, kurie naudojami dažniausiai. Stalinis kalendorius turi daugiau laisvės savo formatui, todėl jų pasitaiko įvairesnių stilių, formų ir išdestymų. Visų kalendorių dienų lapeliai dažniausiai yra vienodo stiliaus, o intarpai, kita lapelių pusė yra keičiama pagal kliento poreikius, viziją.

Kalendorių spausdinimas

Paruoštą maketą galime perkelti ant tam pasirinktos medžiagos. Mes galime spausdinti ant PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo ir daug kitų medžiagų. Spausdiname naudodami HP Latex spausdintuvą, kuris yra aplinkai draugiškas, jo rašalas yra laikomas ekologišku.

Kalendorių puošimas

Kalendoriai gali būti gražinami įvairiais būdais. Jie gali turėti UV lako ar aukso, sidabro folijų elementus, būti laminuojami matiniu ar blizgiu laminatu. Taip pat galima užsisakyti specialios spalvos metalinės spiralės.

Klientai apie mus
Kalendorių galerija
Dažniausiai užduodami klausimai apie kalendorių gamybą

Priklauso nuo užimtumo, todėl tikslų gamybos laiką sužinosite susisiekus su mūsų vadybosmkomanda. Dažniausiai gamyba trunka nuo 3 iki 7 darbo dienų.

Taip, jeigu kalendorius nereikalauja specialių užbaigimo darbų, kaip UV lakas arba aukso folija, mes galime pagaminti ir vieną kalendorių. Užsisakyti galite šiais kontaktais:  el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Taip mes gaminame asmeninius kalendorius su šeimos, gyvūnų, atostogų ar kitomis norimomis nuotraukomis, 

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis