Kalendorių gamyba

Galime pagaminti įvairių tipų kalendorius su jūsų nuotraukomis, įmonės firminiu stiliumi ar kitu norimu dizainu. Metų gale kalendorių gamyba tampa ypač populiari, todėl pristatymo termians ilgėja. 2024 metai jau artėja, todėl rekomenduojame kalendoriais pasirūpinti iš anksto.

Stalinis kalendorius

Galime pagaminti įvairių tipų stalinius kalendorius, kurie bus puiki dovana įmonės partneriui, klientui ar kolegai.

Vienas populiariausių ir turbūt dažniausiai naudojamų kalendorių tipų. Šių kalendorių pagalba galima lengvai pasižymėti datas, jie visada po ranka.

Sieninių kalendorių gamyba

Artėja nauji metai ir vėl reikia sieninių kalendorių? Patikėkite juos mums. Mes galime pagaminti įvairius kiekius sieninių kalendorių greitai ir pristatyti juos visoje Lietuvoje.
Sieniniai kalendoriai būna trijų arba vienos dalies. Tai pats populiariausias kalendorių tipas, kurį išvysite visur. Šiuos kalendorius dažniausiai užsako įmonės. 

Kalendorius su nuotraukomis

Kalendoriai puikiai tinkantys dovanoms ar namų interjerui papuošti. Tai dažniausiai individualiai užsakomi kalendoriai su asmeninėmis gyvenimo akimirkomis, gyvūnų nuotraukomis ar kitais vaizdais. 

Kalendorių gamybos procesas

Kalendorio projektavimas ir maketavimas

Pirmas dalykas, kurį reikia nuspresti kuriant kalendorių yra jo maketas, formatas. Nuotraukų ir sieniniai kalendoriai turi savo standartinius formatus, kurie naudojami dažniausiai. Stalinis kalendorius turi daugiau laisvės savo formatui, todėl jų pasitaiko įvairesnių stilių, formų ir išdestymų. Visų kalendorių dienų lapeliai dažniausiai yra vienodo stiliaus, o intarpai, kita lapelių pusė yra keičiama pagal kliento poreikius, viziją.

Kalendorių spausdinimas

Paruoštą maketą galime perkelti ant tam pasirinktos medžiagos. Mes galime spausdinti ant PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo ir daug kitų medžiagų. Spausdiname naudodami HP Latex spausdintuvą, kuris yra aplinkai draugiškas, jo rašalas yra laikomas ekologišku.

Kalendorių puošimas

Kalendoriai gali būti gražinami įvairiais būdais. Jie gali turėti UV lako ar aukso, sidabro folijų elementus, būti laminuojami matiniu ar blizgiu laminatu. Taip pat galima užsisakyti specialios spalvos metalinės spiralės.

Dažniausiai užduodami klausimai apie kalendorių gamybą

Priklauso nuo užimtumo, todėl tikslų gamybos laiką sužinosite susisiekus su mūsų vadybosmkomanda. Dažniausiai gamyba trunka nuo 3 iki 7 darbo dienų.

Taip, jeigu kalendorius nereikalauja specialių užbaigimo darbų, kaip UV lakas arba aukso folija, mes galime pagaminti ir vieną kalendorių. Užsisakyti galite šiais kontaktais:  el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Taip mes gaminame asmeninius kalendorius su šeimos, gyvūnų, atostogų ar kitomis norimomis nuotraukomis, 

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top