Knygų skirtukų gamyba

Knygų skirtukai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip popierius, plastikas arba audinys. Jie gali būti įvairių spalvų ir formų, ir dažnai yra naudojami kaip reklama arba kaip knygos dekoras. Mūsų gaminami knygų skirtukai yra iš popieriaus arba kartono.

Dažniausiai spausdinami ant storesnio popieriaus, galime pagaminti įvairių formų knygų skirtukus be kirtimo formos. Papildomai skirtukus galime laminuoti matiniu, blizgiu arba Soft touch laminatu.

Paprastus knygų skirtukus galime pagaminti per 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai skirtikų kaina būna nuo 0,024€/vnt. iki 0,07€/vnt.

Knygų skirtukų kaina

Knygų skirtukų spalvingumas yra įprastas, kaip ir visur. Naudojame CMYK spalvų paletę. Norėdami įvairovės ir patvarumo juos galima laminuoti blizgiu, matiniu arba švelnaus prisilėtimo laminatu. Taip pat skirtukai gali būti puošiami UV laku arba aukso sidabro folija.

Kokie gali būti knygų skirtukai?

Knygų skirtukai dažniausiai spausdinami ant storesnio popieriaus arba kartono. Labai populiarus pasirinkimas yra perdirbtas popierius. Papildomai skirtukus galime laminuoti matiniu, blizgiu arba Soft touch laminatu.

Kiekis Knygų skirtukai 200x40mm
200 vnt. nuo 0,07€/vnt.
300 vnt. nuo 0,055€/vnt.
500 vnt. nuo 0,036€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,024€/vnt.

Knygų skirtukų galerija

Užsisakykite knygų skirtukus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top