Katalogų gamyba

Katalogų gamyba per 2-5 darbo dienas. Galime pagaminti įvairius kiekius katalogų, kurie gali būti rišti spirale, segti kabutėmis arba klijuoti. Turime specialią įrangą, kuri katalogų gamybą padaro greitesne ir tikslesnia. Susisiekite su mūsų komanda, patarsime ir padėsime nuspresti ir jeigu reikės, pagaminsime katalogus.

Katalogų spausdinimas

Katalogų gamyba yra identiška vienodo tipo bukletų arba bloknotų gamybai. Norint pradėti katalogų spausdinimą svarbu aptarti tris esminius dalykus: spalvingumas, popierius ir formatas. Šie elementai svariai prisideda prie galutinio katalogo kainos. Turime profesionalų ir aukštos kokybės spausdintuvą, kuris naudoja 4 CMYK spalvas (popierius sudaro penktą – baltą arba kitokią spalvą). Jeigu vidinius puslapius sudaro paprasti tekstai, dažniausiai spausdinimo metu parenkama tik juoda spalva, kuri leidžia klientui sutaupyti pinigų.

Koks katalogų popierius?

Vieno katalogo spausdinime gali būti naudojami skirtingų storių ir tipų popierius. Norėdamo, kad viršelis būtų tvirtesnis, klientai pasirenka storesnį popierių, o vidinius lapelius spausdina ant plonesnio. Vidiniai lapeliai dažniausiai spausdinami ant 150 GSM popieriaus. 

Katalogų formatai

Standartiniai katalogų formatai yra A4 ir A5. Dažniausiai segami per ilgąją kraštinę. Šie formatai nėra apribojami, mes galime pagaminti įvairių dydžių katalogus, kurie gali būti segami per trumpąją arba ilgąją kraštinę.

Kiekis A5 katalogai A4 katalogai
10 vnt. nuo 2,4€ nuo 2,6€
20 vnt. nuo 1,39€ nuo 1,6€
50 vnt. nuo 0,79€ nuo 1€
100 vnt. nuo 0,58€ nuo 0,82€
200 vnt. nuo 0,486€ nuo 0,72€
500 vnt. nuo 0,424€ nuo 0,66€

Tai tik preliminarios katalogų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Katalogai

Play Video about katalogas gamyba

Katalogus spausdiname su Xerox Iridesse spausdintuvu. Spauda yra aukštos kokybės, atspausdinamos labai smulkios detalės. Atlikus spausdinimo darbus pereinama prie gamybos darbų. Klientas gali pasirinkti ar nori laminuoti visus katalogų lapus, tik viršelius ar išvis nelaminuoti. Taip pat yra ir su aukso, sidabro folija, UV laku. Vėliau atsižvelgus į katalogų surišimo būdą jie yra apipjaustomi su specialiomis popieriaus pjaustymo staklėmis ir atitinkamai surišami metaline spiralę, susegami kabėmis arba klijuojami.

Katalogų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie katalogų gamybą

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną katalogą.

Katalogus galite užsisakyti internetu, parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Užsisakykite katalogus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top