Katalogų gamyba

Katalogų gamyba per 2-5 darbo dienas už tinkamą kainą. Galime pagaminti įvairius kiekius katalogų, kurie gali būti rišti spirale, segti kabutėmis arba klijuoti. Turime specialią įrangą, kuri katalogų gamybą padaro greitesne ir tikslesnia. Susisiekite su mūsų komanda, patarsime ir padėsime nuspresti ir jeigu reikės, pagaminsime katalogus.

Katalogų gamyba

Katalogų spausdinimas

Katalogų spausdinimas yra ilgas procesas, kadangi katalogai gali turėti virš kelių šimtų puslapių. Norint pradėti katalogų spausdinimą svarbu aptarti tris esminius dalykus: spalvingumas, popierius ir formatas. Šie elementai svariai prisideda prie galutinio katalogo kainos.

Katalogai

Katalogus spausdiname su Xerox Versant 3100 spausdintuvu. Spauda yra aukštos kokybės, atspausdinamos labai smulkios detalės. Atlikus spausdinimo darbus pereinama prie gamybos darbų. Klientas gali pasirinkti ar nori laminuoti visus katalogų lapus, tik viršelius ar išvis nelaminuoti. Taip pat yra ir su aukso, sidabro folija, UV laku. Vėliau atsižvelgus į katalogų surišimo būdą jie yra apipjaustomi su specialiomis popieriaus pjaustymo staklėmis ir atitinkamai surišami metaline spiralę, susegami kabėmis arba klijuojami.

Katalogų gamybos D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus katalogų gamybai.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną katalogą.

Taip, spausdinant tik juoda spalva katalogas kainuoja mažiau.

MŪSŲ DARBAI

Katalogų galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top