DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Skrajučių gamyba

Mes galime pagaminti jums skrajutes už gerą kainą. Skrajučių gamybos procesas nėra sudėtingas ir trunka žymiai trumpiau nei kitų spaudos produktų. Dėl šios priežasties skrajutės yra vienas pigesnių spaudos produktų. Kadangi skrajutės yra vienkartinės, todėl jos nėra puošiamos papildomais užbaigimo darbais. Atspausdintos skrajutės yra sukertamos su specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis. Klientui pageidaujant užapvaliname skrajučių kampus. Skrajutės užapvalintais kampais yra išlaikomas ilgiau. Norite užsisakykite reklamines skrajutes? Užpildykite užklausą, susisiekite nurodytais kontaktais arba užsisakykite mūsų el. parduotuvėje.

Reklaminės skrajutės

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Pakabinamos skrajutės be kirtimo formos

Turime aukštos kokybės įrangą, kuri mums leidžia pagaminti nedidelius kiekius įvairių skrajučių, kurioms nereikia kirtimo formos. Skrajutės yra populiari reklamos forma, bet deja, ne visada pastebima. Kabinant informaciją ant durų ar automobilio durelių, ji bus daug lengviau apdorojama ir galbūt nesukels tiek pykčio, kaip užkišta skrajutė už automobilio valytuvo.

Skrajučių spausdinimas

reklamines skrajutes

Skrajutės

Skrajutės yra reklaminiai, informaciniai lapeliai, dažnai naudojami kaip greitas ir pigus būdas pasiekti žmones. Jos plačiai naudojamos įvairiose verslo srityse, renginiuose ir politinėse kampanijose. Skrajutės padeda pritraukti dėmesį, informuoti apie siūlomas paslaugas ar produktus, pranešti renginių datas, vietą, taip pat politinius tikslus. Jos yra išdalijamos viešose vietose arba paliekamos ant reklaminių stendų, siekiant pasiekti kuo daugiau žmonių ir pranešti jiems reikalingą informaciją.

Gaukite atsakymą greitai

Greita skrajučių užklausa

skrajuciu gamyba

Nuo ko priklauso reklaminių skrajučių gamybos kaina?

Pagrinde reklaminių skrajučių kaina priklauso nuo kiekio, spalvingumo ir formato, mažiau kaina įtakoja kampų apvalinimas. Domina skrajučių kaina? Užpildykite individualią užklausą.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Reklaminių skrajučių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus reklaminių skrajučių gamybai.

Tai priklauso nuo užimtumo. Nesvarbu 50 vnt., 100 vnt. ar 500 vnt., reklaminių skrajučių gamyba gali trukti nuo 1 iki 2 darbo dienų.

Skrajutėms visada rekomenduojame rinktis 150 gsm. Popierių, kuris puikiai tinka daugumai spaudos produktų.

MŪSŲ DARBAI

Skrajučių galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top