Skrajučių gamyba

Mes galime pagaminti jums skrajutes už gerą kainą. Skrajučių gamybos procesas nėra sudėtingas ir trunka žymiai trumpiau nei kitų spaudos produktų. Dėl šios priežasties skrajutės yra vienas pigesnių spaudos produktų. Kadangi skrajutės yra vienkartinės, todėl jos nėra puošiamos papildomais užbaigimo darbais. Atspausdintos skrajutės yra sukertamos su specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis. Klientui pageidaujant užapvaliname skrajučių kampus. Skrajutės užapvalintais kampais yra išlaikomas ilgiau. Norite užsisakykite reklamines skrajutes? Užpildykite užklausą, susisiekite nurodytais kontaktais arba užsisakykite mūsų el. parduotuvėje.

Skrajutės yra vienas paprasčiausių spaudos produktų, mažus kiekis galime apgaminti tą pačią arba sekančia dieną. Dažniausiai jų gamyba užtrunka nuo 1 iki 2 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Paprastų A6 formato skrajučių kaina svyruoja nuo 0,03€ už vnt. iki 0,15€ už vnt.

Reklaminių skrajučių spausdinimas

Prieš reklaminių skrajučių spausdinimą ir net maketąvimą, turite nusprėsti ar skrajutės bus tik juodai baltos ar turės daugiau spalvų. Dažniausiai jos spausdinamos naudojant CMYK spalvas, kad išvaizda būtų patrauklesnė. Spausdindami skrajutes mes naudojame profesionalų ir aukštos kokybės spausdintuvą, kuris naudoja 4 CMYK spalvas (popierius sudaro penktą – baltą arba kitokią spalvą). Dažniausiai reklaminės skrajutėms yra ekonominės, todėl jų spausdinimui nėra naudojami papildomi darbai, kurie suteikia skrajutei prabangią išvaizdą. Reikalui esant reklamines skrajutes mes galime laminuoti ir papuošti UV laku, aukso ar sidabro folija.

Koks skrajučių popierius populiariausias?

Skrajučių spausdinimas neapsieina be popieriaus. Joms yra naudojamas plonesnis popierius, kuris lengvai lankstosi. Plonesnis popierius yra naudojamas dėl savo kompaktiškumo ir pigumo. Storesnio popieriaus skrajutės pasitaiko rečiau dėl savo nepatogaus panaudojimo. Dažniausiai spausdinimui naudojamas popierius yra 130, 150 ir 170 gsm.

Skrajučių formatai

Norint spausdinti skrajutes reikia pasirinkti norimą formatą. Dažniausiai naudojami formatai yra A6 ir A5. 

Kiekis Vienpusė Dvipusė
100 vnt. nuo 0,17€ nuo 0,19€
200 vnt. nuo 0,10€ nuo 0,12€
500 vnt. nuo 0,065€ nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€ nuo 0,051€
2000 vnt. nuo 0,0293€ nuo 0,042€

Tai tik preliminarios skrajučių kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Tikslią kainą sužinosite tik užpildę užklausą arba susisiekę el. paštu.

Skrajutės

skrajuciu gamyba
Skrajutės yra reklaminiai, informaciniai lapeliai, dažnai naudojami kaip greitas ir pigus būdas pasiekti žmones. Jos plačiai naudojamos įvairiose verslo srityse, renginiuose ir politinėse kampanijose. Skrajutės padeda pritraukti dėmesį, informuoti apie siūlomas paslaugas ar produktus, pranešti renginių datas, vietą, taip pat politinius tikslus. Jos yra išdalijamos viešose vietose arba paliekamos ant reklaminių stendų, siekiant pasiekti kuo daugiau žmonių ir pranešti jiems reikalingą informaciją.

Skrajučių galerija

Užsisakykite skrajutes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top