Lankstinukų gamyba

Lankstinukų gamyba per 1-4 darbo dienas nuo 0,07€​/vnt. Skaitmena.lt gamina įvairių dydžių ir tipų lankstinukus. Galime pagaminti nuo vieno vieneto, jeigu norėsite, padarysime testinį spausdinimo bandymą, kad galutinai suderintume spalvas ir kitus gamybos niuansus. Susisiekite el. paštu, užpildykite užklausą arba paskambinkite nurodytu telefonu ir atsakysime visus rūpimus lankstinukų gamybos klausimus.

Mes galime pagaminti įvairius lankstymus, dažniausiai gaminame U,V,Z,W lankstinukus. Galime pagaminti lankstinukus, kurių išklotinės ilgis iki 1,2 metrų.

Paprastus V formos lankstinukus pagaminame per 1-2 darbo dienas, U arba Z formos lankstinukų gamyba gali trukti iki 3 darbo dienų, priklausomai nuo užsakyto kiekio. Kitų tipų lankstinukų gamybos termino reikia teirautis vadybos.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Taip, lankstinukų pavyzdžius galite pamatyti mūsų nuotraukų galerijoje, taip pat pavyzdžių turime savo biure, todėl atvykus galėsite juos pamatyti.

Lankstinukų kaina

Kiekis A5 lankstinukų kaina A4 lansktinukų kaina
100 vnt. nuo 0,23€ nuo 0,29€
200 vnt. nuo 0,155€ nuo 0,2€
300 vnt. nuo 0,124€ nuo 0,17€
500 vnt. nuo 0,115€ nuo 0,146€
1000 vnt. nuo 0,082€ nuo 0,128€
2000 vnt. nuo 0,07€ nuo 0,119€

Tai tik preliminarios lankstinukų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Lankstinukų spausdinimas

Lankstinuko spausdinimo kaina labiausiai priklauso nuo jo formato, kiekio ir lankstymo tipo. Šie trys pasirinkimai yra patys svarbiausi jo gamyboje ir labiausiai įtakoja kainą. Turime profesionalų ir aukštos kokybės spausdintuvą, kuris naudoja 4 CMYK spalvas (popierius sudaro penktą – baltą arba kitokią spalvą). Laminuodami, lakuodami arba naudodami aukso, sidabro folijas galite išgauti papildomus atspalvius ir suteikti savo lankstinukams išskirtinumo.

Koks lankstinukų popieriaus?

Lankstinukai, kaip ir brošiūros dažniausiai spausdinami ant plonesnio kreidinio popieriaus. Dažniausiai naudojamas popieriaus storiai yra 130, 150, 170 gsm. Šių storių popierius skiriasi labai silpnai, todėl beveik nėra skirtumo, kurį renkatės. Norėdami storesnio lankstinuko klientai renkasi 200 gsm popierių. Dėl sunkesnio lankstymo didesnės gramatūros popierius yra labai retai naudojamas spausdinant lankstinukus.

Lankstinukų formatai

Standartiniai lankstinukų formatai yra 3: A3, A4, A5. Kaip juos norite sulankstyti yra paliekama kliento fantazijai, bet pagrindiniai lankstymo būdai yra šie. A3 formato lankstinukai dažniausiai yra lenkiami per pusę (V formos lankstymas). A4 lankstinukai yra lenkiami pusiau (V formos lankstymas), gali būti padalijami į 3 dalis ir lankstomi pagal U ir Z lankstymo formas. A5 dydžio lankstinukai dažniausiai lenkiami per vidurį. Išvardinome pagrindinius formatus ir lankstymo tipus, bet tai nereiškia, kad negalime pagaminti individualaus produkto. Didžiausias galimas lankstinuko dydis yra 1200x310mm, taip pat galime atlikti jūsų norimą lenkimų skaičių.

Lankstinukai

lankstinukai parodoms

Lankstinukas yra tam tikro formato popieriaus lapas, kuris yra sulankstomas ir naudojamas informacijos pateikimui, reklamai ar kitoms paskirtims. Lankstinukai dažniausiai sulankstomi pagal 4 tipus. Jie gali būti naudojama įvairiose srityse, nuo verslo ir turizmo iki meno ir kultūros renginių reklamos. Tai sulankstoma reklamos forma, kurioje galima pateikti daug struktūrizuotos informacijos ir sutalpinti į nedidelį lapą. Pats populiariausias lankstinukų formatas yra A4, U lankstymo tipo. Ši reklamos forma išsiskiria savo idėjomis ir universalumu. Jie yra vienas populiariausių komercinės reklamos produktų. Jis naudojamų komercinėje reklamoje, kuriuose pateikiama tam tikros tikslinės paslaugos ar produkto informacija. Tai labai greitas informavimo būdas, kuris dažnai naudojamas parodose, šventėse, konferencijose ar prekybos vietose.

Lankstinuko lankstymo tipai:

  1. V – Per vidurį lenktas lapas, turi vieną lenkimą.
  2. U – Pats populiariausias lankstymo būdas, turi du lenkimus, šoninės dalys yra sulenkiamos į vidurį.
  3. Z –  Turi du lenkimus, yra sulankstomas į Z raidės formą.
  4. W – Turi tris lenkimus, yra sulankstoma į W raidės formą (dar vadinama armonika)
Lankstinukų galerija
Užsisakykite reklaminius lankstinukus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top