Lankstinukai

Skaitmena.lt gamina įvairių dydžių ir tipų lankstinukus. Rinkitės iš didelio variantų pasirinkimo, o jeigu to negana ir norite dar tobulesnio lankstinuko, atsiųskite individualią užklausą. Juos galime pristatyti visoje Lietuvoje ar Europoje.

Lankstinukai
Lašo formos lankstinukas

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Lankstinukų gamyba ir spausdinimas

Lankstinukų gamyba yra vienas dažniausiai atliekamų procesų spaustuvėse. Tai labai populiarus spaudos produktas, kuris puikiai tinka informacijai perduoti. Įdomu, kaip gaminami lankstinukai? Čia apžvelgsime pagrindinius jų gamybos aspektus. Gamybos darbuotojas gavęs maketą gali pradėti spausdinti lankstinukus. Atspausdinti lankstinukai gali būti laminuojami, lakuojami, folijuojami. Atlikus šiuos darbus lankstinukai yra sukertami specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis ir dedam į bigavimo bei lankstymo mašiną. Kadangi naudojamas skirtingas popieriaus storis, lankstymo būdai, kiekvienam užsakymui turime pritaikyti vis kitokius įrangos nustatymus, testuoti ir tikrinti gaminio kokybę. Lankstinuk darymas yra vienas dažniausių spaustuvės darbų.

Gaukite atsakymą greitai

Greita reklaminių lankstinukų užklausa

Kokie būna populiariausi lankstinukai?

lankstinukas, instrukcijos

Nuo ko priklauso lankstinukų gamybos kaina?

Lankstinuko spausdinimo kaina labiausiai priklauso nuo jo formato, kiekio ir lankstymo tipo. Šie trys pasirinkimai yra patys svarbiausi jo gamyboje ir labiausiai įtakoja kainą.

Reklaminių lankstinukų pristatymas

Lankstinukus pristatome visoje Lietuvoje ir Europos sąjungoje. Atlikus jų gamybos darbus, dažniausiai pristatome per 2 darbo dienas (priklauso nuo kurjeriu tarnybos darbo).

produktu-pristatymas

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Lankstinukų gamybos D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus lankstinukų gamybai.

Tai priklauso nuo užimtumo. Nesvarbu 50 vnt., 100 vnt. ar 500 vnt., lankstinukų gamyba gali trukti nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Taip, A4 formato lape galime padaryti 4 lenkimus, bet tokį nestandartinį užsakymą turite pateikti el. paštu arba nurodytu telefonu.

MŪSŲ DARBAI

Lankstinukų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top