Roll-up stendai

Skaitmena gamina Roll-up stendus skirtus parodoms, mugėms, koncertams, konferencijoms ar kitiems renginiams, kuriems reikalinga mobili reklama. Roll-up stendus spausdiname ant specialios nepersišviečiančios medžiagos skirtos būtent šiems stendams. Gamybos terminas svyruoja nuo 2 iki 3 darbo dienų, bet dėl didesnio užimtumo šis terminas gali keistis.

Roll up stendas

Mobilių stendų specifikacijos

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Mobilūs stendai parodoms

Mobilūs roll-up stendai yra skirti dažnam naudojimui, keliaujant po parodas, seminarus ir kt. Jie yra ypač lenvai surenkami ir transportuojami, todėl net ir vienas žmogus gali lengvai susidėti šį stendą. Mes galime pagaminti roll-up stendą ir reikalui esant kelis kartus pakeisti naudojamą maketą. Keičiant roll-up stendo maketą, jo gyvavimo trukmė trumpėja. Vykstate į parodą, rengiate seminarą, vedate konferenciją ar atstovaujate savo prekės ženklą kitame renginyje? Rekomenduojame įsigyti mobilų roll-up steną, kuris patrauks potencialių klientų dėmesį ir suteiks pirminę informaciją.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Dažniausiai užduodami klausimai apie mobilius roll-up stendus

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus mobilių stenndų gamybai.

Dažniausiai klientai užsako 1-5 roll-up stendus, todėl mes galime pagmainti ir vieną stendą.

Rekomenduojame naudoti specialią roll-up medžiagą, nes ji yra daug kartų lengvesnė už tentą. Dėl medžiagos lengvumo mechanizmas dėvisi lėčiau, todėl stendas tarnaus ilgiau.

MŪSŲ DARBAI

Roll-up stendų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top