Kvietimai

Mes gaminame vestuvių, gimtadienio, krikštynų kvietimus ir kitų renginių pakvietimus. Savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje ir Europoje. Paprastus kvietimus pagaminame per 1 – 2 darbo dienas, esant didesniam užimtumui gamybos laikas gali keistis.

Kvietimas į gimtadienį

Kvietimų specifikacijos

Galime pagaminti įvairių tipų kvietimus skirtus vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms. Juos pristatysime visoje Lietuvoje. 

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Kvietimų gamyba ir spausdinimas

Paprastų kvietimų gamyba yra nesudėtinga. Gavus maketą mūsų gamybos darbuotojai gali pradėti spausdinimo darbus. Atspausdinti lapai pagal kliento poreikius yra laminuojami arba ne. Jeigu maketas nesudėtingas ir jam nėra numatytas UV lakas, aukso ar sidabro folija, tada atspausdinti lapai gali būti kertami su popieriaus kirtimo mašina. Sukirtus lapus yra gaunama išklotinė ir jeigu makete numatyta, kad kvietimas turi būti perlenktas, juos dedame į lankstymo aparatą, kuriame yra uždedamas bigas ir perlenkiamas kvietimas. Jeigu kvietimai yra nestandartiški ar mažo formato, kvietimai yra biguojami ir lankstomi rankomis.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Kvietimų D.U.K

Kyla klausimų dėl vestuvių, gimtadienio ar kitų progų kvietimų gamybos? Galbūt atsakymus rasite čia.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį meniu variantą, bet jeigu klientas pageidauja meniu su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis.

MŪSŲ DARBAI

Kvietimų galerija
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top