Kvietimų gamyba

Kvietimų gamyba per 1-3 darbo dienas. Jeigu pageidaujate, galime apgaminti ir vieną vienetą. Skaitmena gamina vestuvių, renginių, švenčių, konferencijų, gimtadienio, krikštynų kvietimus. Organizuojate renginį ar kitą šventę? Susisiekite, aptarsime gamybos detales ir kainą.

Nenorite naudoti mūsų dizainerio įrankio? Susikurkite maketą per Canva, išsaugokite PDF formatu ir užsisakykite kvietimus internetu!

Kvietimų spausdinimas

Kvietimų spausdiniams yra įdomus procesas, nes čia atsiskleidžia meniškumas. Kiekvienas klientas nori, kad jų kvietimas atrodytų išskirtiniau, gražiau ir patrauktų visų akį. Kvietimų spavingumas gali būti įvairus, didelis spausdinimo spalvų pasirinkimas, taipogi spauda gali būti papuošta UV laku ar aukso, sidabro folija. Taip pat pasitaik okvietimų, kuriuose nėra naudojamos spalvos. Kvietimas išpjaustomas, o vėliau graviruojamas iš organinio stiklo ar aliuminio kompozito plokščių.

Kokį kvietimų popierių rinktis?

Kaip ir spalvingumas, taip ir popierius kvietimams gali būti naudojamas įvairus. Galime spausdinti ant didžiulio kiekio dekoratyvinių popierių, taip pat pakeičiant spausdinimo metodą, galime kvietimus atspausdinti ant įvairių kartonų, aliuminio kompozito, organinio stiklo, medienos ar kitų medžiagų.

Įdomus kvietimų formatas?

Kvietimų formatas gali būti įvairus ir niekas neįspraudžia jūsų į tam tikrus formatus. Čia valdo fantazija. Mes galime atspausdinti ir išpjaustyti įvairių formų kvietimus. Žinoma pats populiariausias ir dažniausiai naudojamas formatas yra A6.

Kiekis A6 atvirukų kaina
10 vnt. nuo 1,19€
20 vnt. nuo 0,6€
50 vnt. nuo 0,26€
100 vnt. nuo 0,136€
200 vnt. nuo 0,077€
500 vnt. nuo 0,0432€
1000 vnt. nuo 0,0316€

Tai tik preliminarios kvietimų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Kvietimai

kvietimu gamyba ekologiskas
Kvietimas yra pirmas žvilgsnis į jūsų organizuojamą šventę ar renginį, todėl kvietimas turi suteikti norą dalyvauti. Kiekvienas besiruošdamas didelei šventei, jaučiamės ypatingas. Ar tai būtų vestuvės, jubiliejus, krikštynos, gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris… Leiskite taip jaustis ir jūsų svečiams – įteikite spausdintus kvietimus, sukurtus specialiai jūsų šventei. Galime pasiūlyti didelį dekoratyvinio popieriaus asortimentą, puošybą folija ir UV laku. Jei taupote laiką, sugeneruosime vardus tiesiai į maketą ir pagaminsime unikalius vardinius kvietimus.

Kvietimų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie kvietimų gamybą

Kvietimus galite užsisakyti internetu, parašius šiuo el. paštu uzsakymai@skaitmena.lt, telefonu +370 610 23322 arba užpildžius užklausos formą.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį kvietimą, bet jeigu klientas pageidauja atviruko su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis. Taip pat mes turime minimalų užsakymo krepšelį, todėl už vieną kvietimą gali reikėti mokėti tiek pat , kiek už 10 vnt.

Taip, mes galime pagaminti įvarių formų kvietimus, naudojant dekoratyvinė popierių, kalkę, organinį stiklą ir t.t.

Užsisakykite kvietimus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top