Kvietimų gamyba

Kvietimų gamyba per 1-3 darbo dienas. Jeigu pageidaujate, galime apgaminti ir vieną vienetą. Skaitmena gamina vestuvių, renginių, švenčių, konferencijų, gimtadienio, krikštynų kvietimus. Organizuojate renginį ar kitą šventę? Susisiekite, aptarsime gamybos detales ir kainą.

Kvietimų gamyba

Kvietimų spausdinimas

Kvietimų spausdiniams yra smagus ir įdomus procesas, nes kiekvienas klientas nori, kad jų kvietimas atrodytų išskirtiniau, gražiau ir patrauktų visų akį. 

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Kvietimai

Kvietimas yra pirmas žvilgsnis į jūsų organizuojamą šventę ar renginį, todėl kvietimas turi suteikti norą dalyvauti. Kiekvienas besiruošdamas didelei šventei, jaučiamės ypatingas. Ar tai būtų vestuvės, jubiliejus, krikštynos, gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris… Leiskite taip jaustis ir jūsų svečiams – įteikite spausdintus kvietimus, sukurtus specialiai jūsų šventei. Galime pasiūlyti didelį dekoratyvinio popieriaus asortimentą, puošybą folija ir UV laku. Jei taupote laiką, sugeneruosime vardus tiesiai į maketą ir pagaminsime unikalius vardinius kvietimus.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Kvietimų gamybos D.U.K

Kyla klausimų dėl vestuvių, gimtadienio ar kitų progų kvietimų gamybos? Galbūt atsakymus rasite čia.

Taip, jeigu klientui labai reikia, galime pagaminti ir vieną ekonominį meniu variantą, bet jeigu klientas pageidauja meniu su UV laku, aukso ar sidabro folija, tada kiekis privalo būti didesnis.

MŪSŲ DARBAI

Kvietimų galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top