Firminiai blankai

Firminis blankas yra ypač populiarus spaudos produktas. Jie dažniausiai naudojami biuruose, kad komercinis pasiūlymas, sąskaita ar kitas dokumentas įgautų jūsų įmonės firminį stilių. Mes galime pagaminti firminius blankus jūsų įmonei ar veiklai ir produkciją pristatysime visoje Lietuvoje.

Kadangi firminiai blankai dažniausiai specialių gamybos etapu neturi, jų gamyba trunka 1-2 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Firminių blankų kaina svyruoja nuo 0,065€/vnt.​ iki 0,13€/vnt.​

Firminių blankų spausdinimas

Firminių blankų spalvingumas yra, kaip ir kiekvieno kito lapinės spaudos produkto. Jie gali būti atspausdinti naudojant tik juodą spalvą arba CMYK spalvų paletę. Dar vieną papildomą spalvą sudaro popierius. Dažniausiai firminių blankų spalvos būna mažiau ryškios, kad pagrindinės informacijos. Firminių blankų gamyba yra labai paprasta, bet, kadangi dažniausiai būna užsakomi dideli kiekiai, jų spausdinimas užtrunka ganėtinai ilgai.

Kokie gali būti firminiai blankai?

Firminiams blankams dažniausia naudojamas paprastas biuro 80 GSM storio ofsetinis popierius. Tam tikrais atvejais pasitaiko perdirbto popieriaus firminiai blankai, kurie yra ekologiški.

Kiekis A4 firminis blanaks
200 vnt. nuo 0,11€/vnt.
300 vnt. nuo 0,09€/vnt.
500 vnt. nuo 0,076€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,065€/vnt.

Firminių blankų galerija

Užsisakykite firminius blankus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top