Karuliai

Karuliai dar kitaip vadinami linguokliai arba vobleriai. Labai populiarus spaudos produktas, kuris naudojamas parduotuvėse. Karuliai dažniausiai pasirenkami norint atkreipti dėmesį į specialias akcijas ar kitą svarbią informaciją, kurią potencialus klientas turėtų pamatyti.

Karuliai

Apie karulius

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Karulių gamyba ir spausdinimas

Karulių gamyba prasideda nuo maketo paruošimo. Jeigu karuliai nėra kvadrato formos, tada jiems reikia specialaus išdėliojimo lape, nes atspausdinti jie turės būti kertami su kirtykla. Karuliai spausdinami su Xerox 4 spalvų spausdintuvu. Šis spaudos produktas naudojamas tik tam tikroms akcijoms, kurios trunka savaite ar dvi, todėl jie nėra apsaugomi laminatu ar puošiami UV laku, aukso folija. Atspausdinti karuliai yra kertami giljotina, o jeigu turi apvalią ar kitą formą, yra kertami su kirtykla. Galiausiai prie iškirstų karulių yra klijuojami linguokliai, kurie leidžia spaudos gaminiui linguoti priklijavus prie lentynų.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Karulių D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus karulių gamybai.

Taip, pritaikius maketą, mes galime iškirsti įvairių formų karulius, bet tam reikės pasigaminti kirtimo formą.

Tokius karulius galime pagaminti per 1-3 darbo dienas, priklauso nuo užsakymo kiekio. Esant didesniam užimtumui, šis laiko tarpas gali ilgėti.

MŪSŲ DARBAI

Karulių galerija
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top