Meniu gamyba

Turite restoraną, kavinę, naktinį klubą ar kitą įstaigą, kuriems reikia meniu? Galime greitai ir kokybiškai pagaminti įvairius meniu pagal jūsų norus. Norėdami individualaus meniu susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

Pirmiausia meniu gali būti rišti spirale, varžtais, segti kabėmis, klijuoti arba vieno lapo. Pasirinkus paprastą medžiagą jie gali būti laminuojami plonu laminatu, puošiami uv laku. Taip pat lapams galite rinktis dekoratyvinį ar plastikinį popierių, drobę ar kitas medžiagas. Tai platus produktas, kuriam nestinga fantazijos.

Vieno lapo meniu galime pagaminti per 1 darbo dieną, laminuotus per 1-2 darbo dienas. Kitų tipų meniu gamyba priklauso nuo užimtumo, gali trukti nuo 1 iki 4 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Kadangi meniu gali būti įvairių tipų, jų kaina taip pat labai skiriasi. Dažniausiai jų kaina svyruoja nuo 0,20€/vnt. iki 1,5€/vnt.

Meniu spausdinimas

Meniu spausdiname su keturių spalvų (CMYK) skaitmeniniu spausdintuvu. Atspausdintus lapus reikalui esant laminuojame, dedame UV laką, aukso sidabro foliją. Pabaigus šios darbus pereiname prie Meniu kirtimo specialiomis popieriaus kirtimo staklėmis. Meniu užbaigimo etapų yra begale daug, bet vieni iš pagrindinių yra segimas kabėmis, rišimas spirale, tvirtinimas varžtais ir klijavimas.

Kokie gali būti meniu?

Meniu gamybai yra naudojamas įvairus popierius ir skirtingi gamybos būdai. Meniu gali būti rišti spirale ar varžtais, segti kabėmis, klijuoti ar tiesiog vieno puslapio.

Medžiagos naudojamos įvairios, priklauso nuo fantazijos ir firminio stiliaus. Dažniausiai meniu gaminame ant vidutinio storio laminuoto popieriaus, bet pasitaiko ir išskirtinių meniu, kuriuos spausdiname ant dekoratyvinio popieriaus, drobės rulono ir panašiai.

Meniu galerija

Užsisakykite meniu

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top