Spauda ant gofro kartono lakštų

Gofro kartono lakštai dažniausiai naudojami dėžių, pakuočių arba vienkartinių stendų gamybai, taip pat jie gali būti naudojamas ir kaip pakavimo medžiaga. Gofro kartonas yra tvarus ir ekologiškas, nes jis gali būti gaminamas iš perdirbto popieriaus, taip pat pats gofro kartono produktas yra nesudėtingai perdirbamas. Gofro kartonas dažnai naudojamas spausdinimui ir jeigu jums reikia laikinos reklamos į kurią nenorite investuoti daug pinigų, rekomenduojame rinktis gofro kartoną. Mes galime tiesiogiai atspausdinti jūsų norimą maketą ant gofro kartono plokštės.

Play Video

Apie gofro kartono lakštus

Įvairios formos greitai ir kokybiškai
Gofro kartono frezavimas (pjaustymas)

Mes galime skaitmeniniu būdu išpjaustyti norimą PVC plastiko formą, nesvarbu ar plastikas su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimą skaitykite čia.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant gofro kartono D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant gofro kartono ir kitų panašių medžiagų.

Taip, mes galime pagaminti 10 vnt. dėžučių ant gofro kartono su spauda.

Taip, savo gaminius mes siunčiame į visus Lietuvos miestus.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant gofro kartono galerija
Apie spausdinimą ant gofro kartono

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

Spausdinant ant gofro kartono galime naudoti 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant įvairių spalvų ir storių gofro kartono. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

Gofro kartonas yra tvarus, o HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima vadinti ekologiška. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda ant gofro kartono

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top