Spauda ant gofro kartono lakštų​

Gofro kartono lakštai dažniausiai naudojami dėžių, pakuočių arba vienkartinių stendų gamybai, taip pat jie gali būti naudojamas ir kaip pakavimo medžiaga. Gofro kartonas yra tvarus ir ekologiškas, nes jis gali būti gaminamas iš perdirbto popieriaus, taip pat pats gofro kartono produktas yra nesudėtingai perdirbamas. Gofro kartonas dažnai naudojamas spausdinimui ir jeigu jums reikia laikinos reklamos į kurią nenorite investuoti daug pinigų, rekomenduojame rinktis gofro kartoną. Mes galime tiesiogiai atspausdinti jūsų norimą maketą ant gofro kartono plokštės.

Galime spausdinti ant įvairių tipų ir spalvų kartonų. Kadangi mūsų spausdintuvas geba spausdinti baltą spalvą, spauda ant visų spalvų kartonu bus matoma.

Jeigu turime medžiagas, gamybos dažniausiai trunka iki 3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Kaina priklauso nuo kartono tipo, formato ir kiekio. Dažniausiai A3  lentelių kaina svyruoja tarp 2,4€/vnt. – 3,5€/vnt.

Spauda ant kartono

Gofro kartonas dažniausiai naudojamas įvairių reklaminių stendų, reklaminių stovų, dėžių ar pakuočių gamybai, taip pat dažnai pasitaiko pramoginio tipo produktų iš gofro kartono, pavyzdžiui, kada klientai nori atsispausdinti realaus dydžio savo ar draugo portretą. Fantazijai ribų nėra, todėl mes galime jūsų idėją perkelti ant gofro kartono ar kitų medžiagų.

Gofro kartonas gali būti įvairių storių, gaminant reklaminius stendus yra klijuojami keli gofro kartono lapai, todėl jis tampa dar tvirtesniu. Dažniausiai pakuočių, dėžių gofro kartonas būna rudos spalvos, o reklaminiams stendams naudojamas kartonas yra dengtas baltu blizgiu sluoksniu.

Ekologiška spauda ant kartono

Gofro kartonas yra tvarus, o HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima vadinti ekologiška. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.​

Kartono pjaustymas

Turime pažangią įrangą, todėl kartoną galime išpjauti įvairiomis formomis, pagaminti kartoninius stendus ar dekoracijas.

Kartono su spauda galerija

Užsisakykite spaudą ant kartono

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top