Spauda ant PVC plastiko​

Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime spausdinti ant PVC plastiko, kurio storis gali būti iki 5 cm. Spaudą ant PVC ar kito plastiko galime perteikti ypač kokybiškai, net spausdinant ekonomišku būdu. Latex rašalas yra draugiškas aplinkai, todėl pagamintą produktą galime vadinti palankiu aplinkai. Galime pasiūlyti standartinė baltą arba kitų spalvų PVC plastikus.

Galime spausdinti ant įvairių medžiagų, todėl jeigu mūsų svetainėje neradote aprašytos norimos medžiagos, mes galime ant jos atspausdinti. Užsakant atitinkamą kiekį spaudos, mes užsalkysime jums reikiamą medžiagą.

Galime spausdinti CMYK+LM+LC spalvomis, todėl spauda yra aukštos kokybės. Papildomai galime spausdinti ir balta spalva, todėl kaip ir UV spauda, mes galime atspausdinti ant tamsių paviršių. Kodėl HP Latex spauda geriau negu UV? Draugiška aplinkai, geresnės kokybės ir neskleidžia nemalonaus kvapo.

Jeigu turime medžiagas, gamybos dažniausiai trunka iki 3 darbo dienų.

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai A3 PVC informacinių lentelių kaina svyruoja tarp 3,16€/vnt. – 4€/vnt.

Spausdinimas ant plastiko

Informacinės lentelės dažniausiai gaminame naudojant 4 spalvas. Norint išskirtinės kokybės, galime naudoti 6 spalvas, taip pat pasirinkus tamsią medžiagą galime naudoti baltą spalvą, kurią atspausdinus po apačia, galime išgauti visas spalvas net ir ant juodos medžiagos.

Plastiko frezavimas, pjaustymas

Mes galime skaitmeniniu būdu išpjaustyti norimą PVC plastiko formą, nesvarbu ar plastikas su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimą skaitykite frezvimo puslapyje.

Kiekis A4 formatas A3 formatas
10 vnt. nuo 3,6€/vnt. nuo 4,8€/vnt.
20 vnt. nuo 2,7€/vnt. nuo 4€/vnt.
50 vnt. nuo 2,14€/vnt. nuo 3,44€/vnt.
100 vnt. nuo 2,06€/vnt. nuo 3,3€/vnt.
200 vnt. nuo 1,94€/vnt. nuo 3,16€/vnt.

Korinio-polipropileno-plokštės

Korinio polipropileno plokštės

Lygaus paviršiaus lakštai, mažiau tvirti, dažniausiai naudojami laikinai reklamai ar meno instaliacijoms gaminti. Šie lakštai išsiskiria tuo, kad viduje turi tam tikrą korio formos struktūrą, kuri užpildo vidaus erdvę.

pvc palstikas

PVC plastikas

PVC plastikas kitaip vadinama PVC putų plokštė yra tvirta, lygiu matiniu paviršiumi, mažai įgeriantis drėgmės, atspari cheminiam poveikiui, turinti mažą degumo klasę. Ši medžiaga yra viena populiariausių reklamos gamybai, taip pat vis dažniau naudojama interjero dekoravime. Storis dažniausiai būna 1, 2, 3, 5, 10, 19 mm.

Kompozitinės-putų-polisterolio-plokštės

Kompozitinės putų polisterolio plokštės

Lengva, aukštos kokybės kompozitinė plokštė susidedanti ir trijų sluoksnių. Viduje yra putų polistrolo užpildas, o iš šonų kieto polipropileno sienelės.

Gofruoto-polipropileno-plokštės​

Gofruoto polipropileno plokštės

Tai labai lengvos ir ekonomiškos plokštės dažniausiai naudojamos informacijai atspausdinti, trumpalaikei reklamai arba meno darbams spausdinti. Šios plokštės gali būti įvairaus storio ir įvairių spalvų.

Spaudos ant plastiko galerija

Užsisakykite spaudą ant plastiko

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top