Spauda ant PVC plastiko

Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime spausdinti ant PVC plastiko, kurio storis gali būti iki 5 cm. Spaudą ant PVC ar kito plastiko galime perteikti ypač kokybiškai, net spausdinant ekonomišku būdu. Latex rašalas yra draugiškas aplinkai, todėl pagamintą produktą galime vadinti palankiu aplinkai. Galime pasiūlyti standartinė baltą arba kitų spalvų PVC plastikus.

Play Video
pvc palstikas

PVC plastikas

PVC plastikas kitaip vadinama PVC putų plokštė yra tvirta, lygiu matiniu paviršiumi, mažai įgeriantis drėgmės, atspari cheminiam poveikiui, turinti mažą degumo klasę. Ši medžiaga yra viena populiariausių reklamos gamybai, taip pat vis dažniau naudojama interjero dekoravime. Storis dažniausiai būna 1, 2, 3, 5, 10, 19 mm.

Kompozitinės-putų-polisterolio-plokštės

Kompozitinės putų polisterolio plokštės

Lengva, aukštos kokybės kompozitinė plokštė susidedanti ir trijų sluoksnių. Viduje yra putų polistrolo užpildas, o iš šonų kieto polipropileno sienelės.

Korinio-polipropileno-plokštės

Korinio polipropileno plokštės

Lygaus paviršiaus lakštai, mažiau tvirti, dažniausiai naudojami laikinai reklamai ar meno instaliacijoms gaminti. Šie lakštai išsiskiria tuo, kad viduje turi tam tikrą korio formos struktūrą, kuri užpildo vidaus erdvę.

Gofruoto-polipropileno-plokštės​

Gofruoto polipropileno plokštės

Tai labai lengvos ir ekonomiškos plokštės dažniausiai naudojamos informacijai atspausdinti, trumpalaikei reklamai arba meno darbams spausdinti. Šios plokštės gali būti įvairaus storio ir įvairių spalvų.

Įvairios formos greitai ir kokybiškai
PVC plastiko frezavimas

Mes galime skaitmeniniu būdu išpjaustyti norimą PVC plastiko formą, nesvarbu ar plastikas su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimą skaitykite čia.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant plastiko D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant plastiko ir kitų panašių medžiagų.

Mažiausias spausdinamas plotas yra 20×20 cm.

Taip mes galime spausdinti ant jūsų medžiagos.

Taip, jeigu jūsų gaminamas produktas nėra interjero dekoracija ir jums nėra svarbi aukšta kokybę, sumažinus ją automatiškai mažes ir gaminio kaina.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant plastiko galerija
Apie HP Latex R2000 spaudą

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

HP Latex spausdintuvas naudoja 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės ir plokščių medžiagų. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top