Pakuotės

Pakuotė yra jūsų produkto išorė ir dažniausiai dėl jos išvaizdos potencialus klientas nusprendžia ar pirkti šį produktą ar ne. Kokybiškas pakuotės dizainas ir išvaizda padeda parduoti, todėl šiais laikas net virtualūs produktai turi pakuotes. Mes galime pagaminti įvairias pakuotes jūsų produkcijai ir maisto produktams. Jas pristatome visoje Lietuvoje ar Europoje.

Standartiškai beveik visos pakuotės yra laminuojamos blizgiu arba matiniu laminatu. papildomai dėžutės gali būti puošiamos UV laku, aukso sidabro folija arba įspaudais.

Dažniausiai pakuotes pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Popierinių ir kartoninių pakuočių gamybos kaina priklauso nuo kiekio, pasirinkto dėžutės tipo, papuošimo ir formato. Dažniausiai ji svyruoja nuo 0,5€ už vnt. iki 2€ už vnt.

Pakuočių gamyba ir spausdinimas

Pakuočių, kaip ir dėžučių gamyba yra sudėtingas procesas su daug įvairių užbaigimo darbų. Atspausdintos pakuotės dažniausiai yra laminuojamos ir pagal pasirinktus parametrus puošiamos UV laku, aukso, sidabro folijomis. Atlikus šiuos užbaigimo darbus pakuotės yra kertamos su specialia kirtimo forma, kuri atitinka jūsų pakuotės dydį. Iškirstos pakuotės yra lankstomos arba klijuojamos specialiais pakuočių klijais.

Popierinės ir kartoninės pakuotės

Dažniausiai pakuotės skirstomos į popierines pakuotes ir kartonines pakuotes. Pagrindinis ir esminis skirtumas yra sienelių storis. Abiejų tipų pakuotės gali būti laminuojamos matiniu ar blizgiu laminatu ir puošiamos UV laku, aukso, sidabro folijomis. 

Pakuočių formatas

Pakuotė neturi nustatyto formato, jas turite pasirinkti pagal savo produkto dydį.

Pakuotė su dangteliu

Pakuotė susidaro iš 2 dalių – dangtelio ir pagrindo. 

1 taško klijavimo pakuotė

Pakuotė turi 1 klijavimo tašką šone, viršus ir apačia atsidaro.

3 taškų klijavimo pakuotė

Pakuotė turi 3 klijavimo taškus, atsidaro tik iš viršaus.

Surenkama pakuotė

Greito uždarymo pakuotė, nenaudojamos klijavimo medžiagos.

Pakuočių galerija

Užsisakykite pakuotes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top