Magnetiniai lipdukai

Magnetiniai lipdukai yra labai dažnai naudojami reklamuojant tam tikrus produktus ar savo paslaugas ant automobilių. Tai puiki laikina reklamos forma. Baigėsi renginys, ar baigėte kitus darbus, tiesiog nuimkite magnetą ir pasidėkite kitam kartui. Taip pat tai gali būti puiki laikina reklama įvairiuose vietose, kur yra metalo. Įspėjame, kad magnetinės plėvelės naudojamos laikinai reklamai ir netinka pastoviam naudojimui.

Magnetinis lipdukas

DIDELI IR MAŽI TIRAŽAI

Magnetinių lipdukų gamyba ir panaudojimas

Magnetinius lipdukus tiesiogiai spausdiname ant magneto. Dažniausiai naudojamas 1mm magnetinė plėvelė (pasitaiko ir 1,5 mm). Atspausdinus magnetus, juos pjaustome su Elitron pjovimo staklėmis. Mes galime pagaminti įvairių formų ir dydžių magnetinius lipdukus. Skaitmeninė pjovimo mašina pasirūpins, kad magnetas būtų išpjautas tiksliai pagal jūsų norimą formą.

Magnetiniai lipdukai dažniausiai naudojami, kaip trumpalaikė reklama. Jie klijuojami ant taksi, pavežėjų ar įmonių automobilių. Atstovaujate įmonei, bet nenorite apklijuoti savo automobilio su įprastais lipdukais? Magnetinis lipdukas, kaip tik jums. Užsiklijuokite, kada reikia, o atlikus darbus nuimkite jį ir pasidėkite sekančiam naudojimui.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Magnetinių lipdukų D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus magnetinių lipdukų gamybai.

Taip, magnetą pjaustome skaitmenine freza, pjaustykle, todėl magnetą galime išpjaustyti apskritimo, vaisių ar net gyvūnų formomis.

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top