Magnetiniai lipdukai​

Magnetiniai lipdukai yra labai dažnai naudojami reklamuojant tam tikrus produktus ar savo paslaugas ant automobilių. Tai puiki laikina reklamos forma. Baigėsi renginys, ar baigėte kitus darbus, tiesiog nuimkite magnetą ir pasidėkite kitam kartui. Taip pat tai gali būti puiki laikina reklama įvairiuose vietose, kur yra metalo. Įspėjame, kad magnetinės plėvelės naudojamos laikinai reklamai ir netinka pastoviam naudojimui.

Magnetai dažniausiai būna vienodi, judantiems objektams, kaip automobiliams naudojami plonesni, stacionariems objektams gali būti storesni.

Mes išpjaustome įvairių formų magnetus, todėl tai jų pagrindinis išskirtinumas.

Dažniausiai gamyba trunka nuo 2 iki 4 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Priklauso nuo formato ir užsakomo kiekio. 20×20 cm magnetinių lipdukų kaina svyruoja nuo 3,7€/vnt. iki 1€/vnt.

Magnetinių lipdukų gamyba

Magnetinius lipdukus tiesiogiai spausdiname ant magneto. Dažniausiai naudojamas 1mm magnetinė plėvelė (pasitaiko ir 1,5 mm). Atspausdinus magnetus, juos pjaustome su Elitron pjovimo staklėmis. Mes galime pagaminti įvairių formų ir dydžių magnetinius lipdukus. Skaitmeninė pjovimo mašina pasirūpins, kad magnetas būtų išpjautas tiksliai pagal jūsų norimą formą.

Magnetiniai lipdukai dažniausiai naudojami, kaip trumpalaikė reklama. Jie klijuojami ant taksi, pavežėjų ar įmonių automobilių. Atstovaujate įmonei, bet nenorite apklijuoti savo automobilio su įprastais lipdukais? Magnetinis lipdukas, kaip tik jums. Užsiklijuokite, kada reikia, o atlikus darbus nuimkite jį ir pasidėkite sekančiam naudojimui.

Magnetinių lipdukų forma

Turime specialią įrangą, todėl neturime formos apribojimų. galime greitai pagaminti įvairių formų magnetinius lipdukus.

Kiekis 20x20 cm
10 vnt. nuo 3,7€/vnt.
20 vnt. nuo 2€/vnt.
50 vnt. nuo 1€/vnt.
100 vnt. nuo 0,85€/vnt.

Magnetų galerija

Užsisakykite magnetinius lipdukus

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top