Spauda ant aliuminio kompozito

Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime spausdinti ant aliuminio kompozito, kitaip dar dažnai vadinamo “Dibondo” (aliuminio kompozito gamintojo pavadinimas), kurio storis yra iki 5 cm. Spaudą ant aliuminio kompozito galime perteikti ypač kokybiškai, net spausdinant ekonomišku būdu. Latex rašalas yra draugiškas aplinkai, todėl pagamintą produktą galime vadinti palankiu aplinkai. Iš aliuminio kompozito yra gaminami įvairūs reklaminiai produktai, informacinės lentelės, taip pat sparčiai populiarėja interjero produktų gamyba.

Play Video

Aliuminio kompozito plokštė

Daugiasluoksnė kompozicinė medžiaga, kuri pasižymi labai dideliu stiprumu ir standumu. Šios plokštės kompozicija susideda iš 3 sluoksnių, viduryje yra plastiko užpildas, o iš išorės yra aliuminio plokštelės. Aliuminio kompozitas gali būti įvairių spalvų 2-3 mm storio.

dibondas

Dažniausiai aliuminio kompozitas būna 2 arba 3 mm storio.

Galime padaryti, kad medžiagos faktūra būtų matoma arba galime paslėpti ją po storesniu spaudos sluoksniu.

Didelis aliuminio kompozito spalvų pasirinkimas. Dabartiniu atveju matote „Braižytą sidabrinę". 

Spauda padengta Overcoat sluoksniu, kuris apsaugo paviršių.

Galime spausdinti ant medienos, PVC, organinio stiklo, aliuminio kompozito ir kitų plokščių.

Įvairios formos greitai ir kokybiškai
Aliuminio kompozito frezavimas

Skaitmeniniu būdu galime išpjaustyti norimą aliuminio kompozito formą ir nesvarbu ar medžiaga bus su spauda ar be jos. Gaminame nuo vieno vieneto. Daugiau apie frezavimo paslaugą skaitykite čia.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

Spaudos ant aliuminio kompozito D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus spausdinimui ant dibondo ir kitų panašių medžiagų.

Ne, aliuminio kompozitas yra medžiagos pavadinimas, o Dibond yra įmonės pavadinimas, kuri yra viena iš gamintojų. Dėl didelių įmonės gamybos kiekių, populiarumo, ir aliuminio kompozito termino ilgumo, dažnai šią medžiagą vadina Dibondu.

Taip, mes tiesiogiai galime spausdinti ant medžiagos, o vėliau išpjaustyti pagal jūsų norimą formą.

Taip, mes galime pagaminti ir vieną lentelę.

MŪSŲ DARBAI

Spaudos ant aliuminio galerija
Apie spaudą ant aliuminio

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

Spaudos galimybės

HP Latex spausdintuvas naudoja 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.

Medžiagų universalumas

HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės ir plokščių medžiagų. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.

Ekologija

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.

greenguard
Ekologiška spauda ant aliuminio plokštės

HP LATEX spausdintuvas naudoja 7 spalvas, CMYK, LM, LC ir baltą spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ant įvairios spalvos medžiagų, net ir ant juodos. HP Latex spausdintuvo dėka galite pamiršti brangų šilkografijos spaudos būdą, kuris turi daug apribojimų. Nuo šiol baltą spalvą galite naudoti spausdindami nuotraukas, paveikslus ar kitus spaudos darbus, tokiu būdu dar labiau pagerinant spaudinio kokybę.

ecologo
Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top