Spauda ant aliuminio kompozito

Su HP Latex R2000 spausdintuvu galime spausdinti ant aliuminio kompozito, kitaip dar dažnai vadinamo “Dibondo” (aliuminio kompozito gamintojo pavadinimas), kurio storis yra iki 5 cm. Spaudą ant aliuminio kompozito galime perteikti ypač kokybiškai, net spausdinant ekonomišku būdu. Latex rašalas yra draugiškas aplinkai, todėl pagamintą produktą galime vadinti palankiu aplinkai. Iš aliuminio kompozito yra gaminami įvairūs reklaminiai produktai, informacinės lentelės, taip pat sparčiai populiarėja interjero produktų gamyba.

Spaudą ant aliuminio kompozito dažniausiai pagaminame per 1-3 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Dažniausiai A3 aliuminio kompozito lentelių kaina svyruoja tarp 4€/vnt. – 4,5€/vnt.

Kas yra aliuminio kompozitas?​

Daugiasluoksnė kompozicinė medžiaga, kuri pasižymi labai dideliu stiprumu ir standumu. Šios plokštės kompozicija susideda iš 3 sluoksnių, viduryje yra plastiko užpildas, o iš išorės yra aliuminio plokštelės. Aliuminio kompozitas gali būti įvairių spalvų 2-3 mm storio.

Ekologiška spauda ant aliuminio kompozito​

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.​

Aliuminio kompozito frezavimas​

Galime išpjaustyti įvairių formų aliuminio kompozito plokštes. Turime aukštos kokybės CNC stakles, kurios gražiai, milimetrų tikslumo išpjaustys jums reikiamą formą. Daugiau apie frezavimą galite rasti frezavimo puslapyje.

Kiekis A3 formatas
10 vnt. nuo 6€/vnt.
20 vnt. nuo 4,7€/vnt.
50 vnt. nuo 4,3€/vnt.
100 vnt. nuo 4€/vnt.

Spaudos ant aliuminio galerija

Užsisakykite spaudą ant aliuminio kompozito

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top